BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 5 Mayıs 2017 tarihinde market raflarında yer alacak aktüel ürünler kataloğu fiyatları ile beraber detaylı inceledik. Bu hafta Bim marketlerinde kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor.

BİM 5 Mayıs 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM Market Cuma fırsat kategorisinde yer alan kampanyalar her gelir grubundan insanın ilgisini çekmekte ve ekonomik fiyatlarla ürün satın alabilmek için indirimlerin başlangıç tarihinden itibaren marketlerde büyük yoğunluklar yaşanmaktadır. Her hafta güncellenen indirim listeleri detaylarını paylaştığımız yazılarımızda bu hafta yer vereceğimiz içerik BİM 5 Mayıs 2017 indirimleri olarak adlandırılmaktadır. Sayfamızda detaylarını paylaşacağımız fırsat listesinde ürün çeşitliliğinin geçtiğimiz haftalara kıyasla zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Ürün çeşitliliği bakımından liste yetersiz olsa da indirim oranları bakımından diğer marketlerle kıyaslandığında cazip fırsatlar sunuyor olduklarını söyleyebiliriz. Liste içeriğinde BİM market kendi öz markaları kadar market genelinde yer alan ulusal anlamda tanınmış markalara da yer verilmiştir. İndirim katalogları radyo ve televizyon reklamları aracılığıyla da daha geniş bir kitleye ulaştırılmaya çalışılmaktadır.

İndirim fırsatları kategorisinde yer alan BİM 5 Mayıs 2017 insert fırsatlarını incelemeye başlamadan hemen önce fiyatlarıyla ve kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında Mangal, Büyük Boy Valiz, 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık, Koltuk Örtüsü Takımı ve Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti gibi ürünler yer almaktadır. Liste içeriğini incelemeye başladığımızda Büyük Boy Valiz 139,90 TL’den, 3 Katlı Çamaşır Kurutmalık 75 TL’den, Mangal 34,90 TL’den ve Bambu Kesme Tahtası 11,50 TL’den stoklarla sınırlı olacak şekilde BİM Market şubelerinde müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi BİM 5 Mayıs 2017 içerikleri zayıf olsa da incelemeye devam ettiğimizde 2 Gözlü Çekmece 10,90 TL’den, Silikon Kek Kalıpları 14,90 TL’den, Koltuk Örtüsü Takımı 99 TL’den ve 3 Basamaklı Merdiven 35 TL’den sınırlı sürelerde BİM Market raflarında yer alacaktır. BİM’de bu hafta sorusunun cevabını aradığımız yazılarımızda BİM Aktüel Ürün kategorisinde son olarak Bambu Kesme ve Sunum Tahta Seti 24,90 TL’den, Çok Amaçlı Büyük Kutu 11,90 TL’den, Çekmece Düzenleyici 6,90 TL’den ve Abaküslü Yazı Tahtası 14,90 TL’den yeni ev kuracak bireylerin ihtiyaçları olan ürünler indirimli olarak satışta olacaktır. Ürünler stoklarda az bulunacağından alınması konusunda aceleci olmanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

BİM 5 Mayıs 2017 Kataloğu

Bim aktüel ürünleri bölgesel olarak mağazalara gelmektedir. Kataloglarda Gösterilen ürünler her mağaza için geçerli olmayabilir. Ürünlerin size en yakın mağazaya gelip gelmediğini öğrenmek için mağazanıza danışınız.


PUANLAMA
1.973 votes, average: 4,80 out of 51.973 votes, average: 4,80 out of 51.973 votes, average: 4,80 out of 51.973 votes, average: 4,80 out of 51.973 votes, average: 4,80 out of 5 (1.973 oylar, ortalama: 4,80 hariç 5)
Bunu oynamak için kayıtlı bir üye olmanız gerekmektedir.
Loading...

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Ayaz dedi ki:

  Marvis Diş Macunları Gelsin A-101 lere

 2. Ayşe dedi ki:

  French press gelirse çok memnun oluruz gençler olarak

 3. Sevgi dedi ki:

  3 lü valiz seti gelsin

 4. Elmira dedi ki:

  Müzikli bebek oyun halısı istıyorum lutfen

 5. derya dedi ki:

  4 lü kek kalıbı gelsin

 6. Şükran dedi ki:

  Ahşap taplo gelsin

 7. Bim sever dedi ki:

  Antalya meltem mahalesine bim magzasi istiyoruz saygilarimla.

 8. Serpil dedi ki:

  Bim e terek gelsin.teşekkürler

 9. Canan dedi ki:

  Canlı çiçek istiyoruz yozgat Yerköy ilçesine

 10. Bensu dedi ki:

  Cocuk aktivite masasi gelsin bim a101 şok ucune de. Cok sukur ucunden de var mahallemizde. Kayseriden sevgiler saygilar

 11. sibel dedi ki:

  tek kişilk şirinlee nevresım takımı gelsın

 12. Selda Gülü dedi ki:

  Çok ince, şeffaf,ısıya dayanaklı kupa bardak satışa girsin lütfen bütün arkadaşlar istiyoruz

BİR YORUM YAZ