4.5G’ye Özel Tamamla 10 GB Kampanyası

25.09.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Türk Telekom 4.5G’ye Özel Tamamla 10 GB Kampanyası kapsamında 12 ay pakette kalma sözü veren 4.5G müşterilerine tanıdığı fırsatla internet kullanım hakkını 10 GB’a yükseltiyor.

4.5G’ye Özel Tamamla 10 GB Kampanyası

Tarihi eskiye dayanan, kazanmış olduğu tecrübe ve geleceğe bakan yüzüyle Türk Telekom, genel toplamda 40 milyona yakın aboneye hizmet veren bir kuruluş. Ülkemizde sabit telefon, mobil, TV ve geniş bant ürünlerini bir arada sunan ilk şirkettir.

Türk Telekom 4.5G’ye Özel Tamamla 10 GB Kampanyası kapsamında 12 ay pakette kalma sözü veren 4.5G müşterilerine tanıdığı fırsatla internet kullanım hakkını 10 GB’a yükseltiyor. Bunun için yapılması gereken TAMAMLA yazılarak 5555’e kısa mesaj atılması. Bu şekilde tanınan ek paketlerle internet paketi 10 GB’a tamamlanıyor. Örneğin 3GB’lık bir pakete sahip Türk Telekom müşterisi kampanyaya katılırsa hattına 7 GB ek internet paketi tanımlanıyor.

Kampanya 4.5G destekli cihaza ve SIM karta sahip BİMcell, Pttcell,  POCELL, Teknosa Mobil, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üstü internet paketi olan müşterilere hitap etmekte. Paket ücreti ilk 12 fatura döneminde 15 TL olup, ikinci 12 fatura dönemi için 25 TL’dir. Söz konusu bedellere KDV ve ÖİV dahil. Verilen taahhüt neticesinde 12 fatura dönemi boyunca pakette kalmak gerekiyor. Taahhüt vermeyenler kampanyadan yararlanma fırsatını kaybediyor.

İptal edilmedikçe süren kampanyada paketle tanımlanan internet kullanım hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli. Sadece bir kez kampanyaya kayıt olma şansı bulunuyor. Bu hizmetler transfer edilemediği gibi üçüncü kişilere de devredilemiyor. Paket ilk 12 fatura döneminde iptal edilirse, hat kapatılırsa, başka operatöre geçilirse, haklı bir sebepten Türk Telekom kapatırsa, faturasız tarifelere geçilirse, devredilirse, fatura ödenmezse paket aboneliği sonlandırılıyor. İlgili tarihe kadar yararlandırılan indirim tutarı ile kalan ay bedelleri son faturaya yansıtılıyor.

Son olarak paket kapsamında yer alan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet APN üzerinde yapılan kullanımları kapsar. Ayrıca Türk Telekom, internet üzeri mesajlaşma ve ses iletimi, internet paylaşımı ve doğrudan doğruya dosya paylaşım programları gibi hizmetlerin söz konusu kampanya kapsamında kullanılıp kullanılmayacağı konusunda değişiklik yapma hakkına sahip.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selin Deniz dedi ki:

    Nasıl iptal edilir?