A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

23.04.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (25 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Sizlere A101 10 Mayıs 2018 insert içeriğinde tüm ürünlerin tanıtımını hazırladığımız bu yazımız haricinde liste genelinde fiyat ve performans açısından müşterilerinin dikkatini çeken ürünleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 10 Mayıs 2018 indirimleri bu yazımızda sizlerin marka tarafından hazırlanan fırsat ürünlerini kaçırmamanız adına paylaşılacaktır. Yeni hafta indirimleri olarak marketlerin şubelerinin her ilin farklı bölgelerinde konumlandırılmış olması nedeniyle farklı gelir gruplarına hitap eden seçeneklerle rakip firmalardan oldukça zengin seçeneklerle hazırlanmıştır. 7000 şube sayısı ile ucuz market kategorisinde rekabet ettiği tüm markaların üstünde bir mağaza sayısına ulaşan A101 Market bu sayede alım gücünü de ciddi anlamda güçlendirerek çok daha cazip fiyatlı ürünü tek bir katalog içeriğinde listelemeyi başarmaktadır. İnsanların ihtiyaçları olan tüm ürünleri tek bir noktadan alabilmeleri amacıyla da onlarca kategoride yüzlerce üründe gerçekleştirilen sıcak fırsatlar marketlerin sınırlı alt yapıları nedeniyle sınırlı stoklarla satışa çıkarılmaktadır. Ürünlerin sınırlı stoklarla satışa çıkarılması cazip fiyatlı olmalarının da etkisi ile çabuk tükenmesine neden olduğundan inceleme yazılarımız aracılığıyla ihtiyaçlarınıza karşılık gelenleri önceden tespit etmeniz ve alım listenize bu doğrultuda yön vermeniz oldukça önemlidir.

Sizlere A101 10 Mayıs 2018 insert içeriğinde tüm ürünlerin tanıtımını hazırladığımız bu yazımız haricinde liste genelinde fiyat ve performans açısından bizlerin dikkatlerini çeken ve bu sayede haftanın ürünü olarak ele alacağımız ürünlerin sağladıkları avantajları, beklentilerimizi karşılamadığı noktaları objektif bir şekilde de adeta siz ürünü açıp bakmış ve hatta kullanmış gibi bilgi alabileceğiniz detaylı inceleme yazıları da hazırlayacağız. Bu sayede ihtiyacınızı karşılamayacak kapasitede veya özellikle bir ürüne sırf uygun fiyatlı olduğu için boş yere para vermenizin de önüne geçeceğiz. İndirim mağazacılığı dediğimizde akla gelen ilk markalardan olan A101, sektörün öncülerinden olmasının avantajını özellikle öz sermayesi ile ürettirdiği ya da direkt temin ettiği ürünlerde kaliteden kesinlikle ödün vermeyerek insanlarda kendi markasının bilinirliğini bir hayli arttırmıştır. Yıllardır aynı kalitede, sürümden kazanabilmek için çok düşük kar oranları ile çalışıyor olmaları da düzenledikleri kampanyaların insanlar tarafından büyük bir hevesle takip edilmesini sağlamaktadır.

Gerek yaşadıklarımız, gerek sizlerden gelen yorumlar ve gerek yakın çevremizden duyduklarımız sayesinde net bir şekilde markanın tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmasından da bahsetmeden geçmeyelim. Yani sürekli olarak raflarında yer alan ürünlerin kalite kontrolleri yapılıyor olsa da sıcak fırsat olarak A101de bu hafta geçerli olacak olan A101 10 Mayıs 2018 kampanyasında almış olduğunuz bir üründe sıkıntı yaşamanız durumunda kesinlikle düşünmeden iade işlemi veya değişim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunları gerçekleştirirken kesinlikle ürünlerin fişini ve alışverişinizi kredi kartı ile yapmış olmanız durumunda kredi kartı fişinizi yanınızda bulundurmayı unutmayınız.  Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz işlem iade ise iade, değişim ise değişim işlemleri tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürelerde market çalışanları tarafından kurumsal bir havada gerçekleştirilecektir.

Bim 4 Mayıs 2018 Kataloğunu İncelediniz Mi?

Zengin ürün çeşitliliği ile rakiplerinden ön planda olmasına rağmen sayfamız aracılığıyla gerek görsel, gerek video anlatım ve son olarak yazılı olarak paylaşım yapacağımız A101 10 Mayıs 2018 detaylarını rakip markalar ile karşılaştırmanız ve tek bir noktadan tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı gidermek yerine sizlere mutlaka yakın bir noktada bulunan tüm marketlerden uygun olanlarını tercih etmeniz bilinçli tüketici olmanın en büyük gerekliliğidir. Hem bu sayede ay sonunda çok daha makul oranlarda maddi avantajlar yakaladığınızı ufak bir hesapla dahi anlayabileceksiniz. Kampanya içeriğinin 13 Mayıs 2018 tarihinde kutlanacak olan 2018 Anneler Günü içeriğine denk gelmesi annelerine hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürün almak isteyen müşterilerin de düşünülmesine neden olmuştur. Anneler Günü Kutlu Olsun mesajı insert kapağında, kampanyada sunulan ürün içeriğinde gerçek anlamda avantajlar dünyası olarak sunulmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Kâhtalı mıçı dedi ki:

  Huzur istiyorum.

 2. Hasret dedi ki:

  Becca Fitzpatrick ve Tess Gerritsen nin KİTAPLARINI GETİRİN LÜTFEN

 3. vildan dedi ki:

  Çiçekli porselen yemek takımı gelsin

 4. Turgay dedi ki:

  Klima ne zaman gelecek

 5. Murat dedi ki:

  Mop seti istiyorum temizlik zaman geldi artık puften getirirmisiniz en iyisinden

 6. Tuba dedi ki:

  Akülü araba en acilinden lütfen

 7. Sabri dedi ki:

  Tefal tencere takımı gelsin lütfen

 8. Ibrahim dedi ki:

  Kutahyanin cicekli porselen takimlari bir yil oldu hala gelmedi istiyoruz lutfen takimim eksik kaldi

 9. Burcu dedi ki:

  Kaliteli Anne bebek cantası gelsinn

 10. Yiğit dedi ki:

  Klima ne zaman gelecek

 11. Gülçin dedi ki:

  Porlant yemek tabağı gelsin palmoliv duş jeli gelsin yağsız nemlendirici gelebilir