A101 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.08.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 11 Ağustos aktüel kataloglarında birbirinden kaliteli ürünler her bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

A101 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Marketlerin haftalık olarak yapmış oldukları indirimli ürünler listelerinde bu yazımızda A101 marketler zincirinin güncel aktüel ürünlerini inceleyerek devam ediyoruz. ŞOK ve BİM gibi marketlerin aksine henüz haftada iki defa indirimli ürünler kampanyasına tam olarak adapte olamayan A101 bu eksiğini haftada bir yapmış olduğu çılgın kampanyalarda ürün seçeneklerini çok tutarak kapatmaya çalışmakta ve müşterilerinin gözünde prestijini halen fazlasıyla korumaktadır.

A101 tarafından hazırlanan indirimli ürünler listesinde alışılmış markalar bulunmaktadır. 11 Ağustos 2016 A101 market zinciri indirimli ürünler listesinde yapmış odluğumuz incelemede yine bu markaları görebiliyoruz. Öncelikle özellikle yazlık bölgelerdeki evlerinizde çok gerekli olan Televizyon ihtiyacınızı gidermek için tercih edebileceğiniz HI-LEVEl 43HL500 uydu alıcılı led tv dikkatimizi çekiyor. A101 marketler zinciri ilk kurulduğunda bu kampanyaları ilk yapmaya başladıklarında HI-LEVEL marka ürünleri marka takıntısı olmayan insanların denemesini tavsiye ederken artık bu huyumuzdan vazgeçtik. Bunun en önemli nedeni HI-LEVEL markasının yıllardan beri A101 kampanyaları neticesinde kalitesini kanıtlamış olmasından kaynaklanmaktadır.

A101 11 Ağustos 2016 şok fiyatlı ürünler kataloğu incelendiğinde Papilla marka Izgaracı tava dikkatimizi çekiyor. Izgara her ne kadar damak tadı olarak herkesin ilgisini çeken bir pişirme türü olsa da uygulama olarak zor bir yöntemdir. Bu nedenle ızgara için özel olarak tasarlanmış ve Papilla marka kalitesiyle A101’in sunmuş olduğu avantajlı fiyatlarla bu üründen özellikle çeyiz hazırlığı yapan bayanların tercih etmesini tavsiye ediyoruz.

A101 kampanyasıyla birlikte dikkat çeken bir ürün de kesim tahtası veya kesim panosu olarak adlandırılan üründür. Fakat bildiğiniz tüm kesim tahtalarını unutup A101 kampanyalarıyla müşterilerin beğenisine sunulan yeni tasarım süzgeçli kesim tahtasını almalısınız. Farklı bir tasarım olduğu ve insanların alışkanlıklarını değiştirmekte zorlandıkları için deneme fiyatına satışa sunulan süzgeçli kesim panoları 4,95TL gibi çok uygun bir fiyata satışa sunulmuştur. Gülen yüzlü kavanoz furyası özellikle geçtiğimiz yaz aylarında üst noktalara ulaşmış olsa da bu sene pek parlak bir satış grafiği yakalayamamıştır. Buna muadil ürünlerin çıkmış olmasının da en büyük neden olmasının yanında A101 tarafından gerçekleştirilen kampanyada neredeyse maliyet fiyatına satılan 2 boy gülen yüz kavanozlar kavanoz ihtiyacı olanların beğenisine sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.