A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

27.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Müşterilerinin sabırsızlıkla beklediği A101 11 Ocak 2018 tarihli perşembe günü satışa sunulacak fırsat ürünlerini detaylı inceledik. Bu hafta a101 market raflarında yer alacak bu ürünleri kaçırmayın.

A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

2017 yılında hız kesmeden indirim listelerinde ürün çeşitliliğini arttırmaya devam eden ve geçtiğimiz günlerde tanıtımını gerçekleştirdiğimiz 2018 yılının ilk aktüel ürün listesini yine aynı titizlikle hazırlayan marka şimdi de yeni bir kampanya ile karşımızdadır. Ürün çeşitliliği ile rakiplerini geride bırakan A101 Market özellikle internet ortamında yapmış oldukları müşteri yorumları araştırmaları ile ürün çeşitliliklerine haftalık olarak yön vermektedirler. Müşterilerden gelen talepleri iyi süzen bir ekibe sahip olmaları ve markalarla – tedarikçilerle iyi anlaşmalar yapıyor olmaları her gelir ve yaş grubunun ilgisini çeken ürünlerin piyasaya sürülmesi açısından avantaj sağlamaktadır. Yazımızın devamında detaylı olarak ele alacağımız indirim listesinde ürünlerin fiyatları, ürünlerin performans özellikleri hakkında sizlerin aklınızdaki soruları giderecek tarzda karşılaştırmalar yapacağız. Ürünleri direkt olarak dijital ortamda fiyat araştırması yaparak karşınıza çıkardığımız için A101 11 Ocak kampanyasında ciddi anlamda fiyat avantajı sunan ürünler hakkında bilgiler vereceğiz.

A101 Marketlerin geçmişi bir hayli eski olup günümüzdeki başarılarını elde edene kadar fazlasıyla zorlu yollardan geçmişlerdir. Bu başarıya ulaşmaları şüphesiz ne şuan sıkı takipçileri olan müşterilerinin ne de ilk açılan mağazalarında görevli olan çalışanların hayal edecekleri bir durum değildi şüphesiz. İlk yıllarda direkt olarak kendi öz markaları ile oluşturdukları ve sınırlı konsept dahilinde haftalık olarak değiştirdikleri A101 Aktüel ürünleri özellikle marka bilinirliği yüksek olan ürünleri almaya hevesli ve bu konuda geri adım atmayan müşterilerin pek ilgisini çekmemiştir. Fakat zaman içerisinde belirli bir kitlenin sırf uygun fiyatlı olmaları nedeni ile ürünleri denemeleri ve sonrasında yapmış oldukları kullanıcı yorumları ürünlerin günümüzde arananlar kategorisinde yer almasına kadar varmıştır. A101 Market Harca Harca Bitmez sloganı ile hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren kalite çıtasını belirlediği düzeyin altına hiç düşürmemiş ve tedarikçilerden, üreticilerden aldıkları malları kendi bünyesinde sürekli olarak denetlemeye devam etmiştir. Belirli bir noktadan sonra sürekli artan mağaza sayısı grafiği ise daha fazla alım yapmalarına olanak sağlaması nedeniyle piyasada kendi kurallarını koyabilir konuma gelmiştir. Bu anlattıklarımız şüphesiz indirim mağazacılığını sürekli olarak kendi satış politikası olarak belirleyen rakiplerinden dahi sürekli olarak fiyat açısından avantajlı olmasının önünü açmıştır. Bunun haricinde insanların sezonluk ihtiyaçlarını iyi takip eden ekibi, normalde zamlı fiyatlardan satılması gereken ürünlerin piyasa fiyatlarının oldukça altında satışına olanak sağlamaları ise zaman içerisinde sadık müşteri sayısının artmasına yol açmıştır.

Geçmiş yıllarda yaşanan yokluk günlerinin gerek ekonomik şartlar, gerek üretim standart ve olanaklarının değişmesi ile çok gerilerde kalması insanların ihtiyaçlarının değişmesine neden olmuştur. Geçmişte lüks olara görülen birçok kategori günümüzde insanlar tarafından artık ihtiyaç kategorisinde yer almaktadır. Hal böyle olunca insanların alım güçlerinin artmasına rağmen alışkanlıklarının değişmesi nedeniyle kadın – erkek çalışan ailelerde dahi geçim sıkıntılarının yaşanmasına neden olmuştur. Yaşanan geçim sıkıntılarına rağmen insanlar alıştıklarından geri adım atmamakta fakat ekonomik olarak dar boğazdan kurtulmak adına internet gibi teknolojik yeniliklerin nimetlerinden yararlanmaktadır. Günümüzde özellikle ucuz market kategorisinde hizmet veren ve liderliğe oynayan firmalar her sokakta bir şube ile hizmet veriyorlar. Bu nedenle insanların bu mağazalara ulaşmaları oldukça kolaylaştı. Bu kolaylık ise beraberinde fiyat kıyaslaması, ürün kalitesi karşılaştırılması yapılarak farklı noktalardan, farklı mağazalardan alışveriş yapılabilmesinin önünü açmıştır. Az önce bahsettiğimiz teknoloji nimetlerinden internet ise bu noktada devreye girerek sayfamız gibi oluşumlar sayesinde sıcak evlerinden dahi çıkmadan marketler arasında fiyat araştırması yapılabilmesini sağlamaktadır. Yaklaşık 3 yıldır bu sektörde hizmet verdiğimizi düşündüğümüzde ve en çok önemsediğimiz indirim yazılarının A101 Market fırsatları olduğunu söylediğimizde rakiplerine göre insanların oldukça avantajlı fiyatlara ürünler alabilmeleri konusunda başarılı olduklarını da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Marketler arasında düzenlenen kampanyalar aralarında yazılı bir anlaşma olmasa da insanların kafalarında karışıklık yaratmamak adına haftanın farklı günlerinde başlatılmaktadır. Aktüel İndirim fırsatlarının tüm marketlerde sınırlı stoklarla gerçekleştiriliyor olması ve insanların bu nedenle özellikle genele hitap eden ve kısa sürelerde tükenme ihtimali bulunan ürünler için acele etmeleri gerektiği düşünüldüğünde markalar arasında gerçekleştirilen ve yazılı olmayan bu kuralların son derece yerinde olduğunu söyleyebiliriz. Aksi olsaydı insanlar kampanyalar arasında bölünecek ve markaların asıl hedefi olan şubelerinde yoğunluk oluşturmak ister istemez müşteri bölünmesi nedeniyle pek mümkün olmayacaktı. A101 11 Ocak 2018 insert içeriğini bahsettiğimiz üzere detaylı olarak inceleyecek olsak da genel hatlarıyla oto aksesuarları kategorisinin ilgimizi çektiğini söyleyebiliriz. Marketlerde aktif olarak pek reyon bulundurulmayan bu kategorinin insanlara uygun fiyatlara ürün temin edebilmeleri için indirimli olarak sunulmaları şüphesiz ihtiyaç duyulan birçok ürünün kampanya tarihleri içerisinde giderileceğini göstermektedir.   

Haftanın Ürünü Vestel Venus 5530 Cep Telefonu 569 TL

Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz üzere aktüel listelerde artık akıllı cep telefonları görmeye alıştık. Bunun sebebi olarak da insanların alışkanlıklarının artık bir cep telefonunu uzun süre kullanmaya meyilli olmadığından bahsedebiliriz. Şüphesiz insanların bu tercihleri bu tarz ürünlerin sürekli olarak gelişiyor olmasından, gerek görüntü kalitesi, gerek görsellik ve gerek içeriklerinde kullanılan uygulamaların güncellenmesi açısından bunun neredeyse bir ihtiyaç olarak görülmesinden kaynaklanmaktadır. Piyasada çok pahalı fiyatlara ürünler varken ucuz market anlayışında şüphesiz bu ürünlerin çok cazip indirim oranları ile satışa sunulması pek mümkün olmuyor. İşte bu noktada gerek yerli üretim olması gerek yıllardır insanların kullanıyor olması ve olumlu yorumlar bırakıyor olmaları nedeniyle fiyatını hak ediyor olması nedeniyle ortalamanın üstünde cihazlar tavsiye edilmektedir. Her ne kadar kendim bu cihaza sahip olmasam da yakın çevremde kullananlardan yorumlarını dinlediğim ve bir süre inceleme fırsatı bulduğum Vestel Venus 5530 Cep Telefonu A101de bu hafta listelenecek ürünler arasında haftanın ürünüdür benim gözümde. Vestel Venus 5530 Cep Telefonu Özellikleri: 802.11 b/g/n Wi-Fi, 64 GB’a kadar Arttırılabilir Hafıza ile muadillerine göre yeterli bir alana sahip olması, yüklenebilir bas konuş özelliği ile genellikle minibüslerde ve taksilerde gördüğümüz telsiz gibi kullanım ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 153 x 77 x 8.5 mm boyutlarında olan cep telefonu ne çok büyük ne çok küçük olması nedeniyle insanlara şık gelmektedir. 16 MB dâhili hafıza, 5,5 inç ekran boyutu ile akıllı telefonlarda dahi oyun keyfini sürdürebilme imkânı sunmaktadır. 1280 x 720 Ekran Çözünürlüğü, 16 Milyon Ekran Renk Çözünürlüğü ile gençlerin fotoğraf çekme zevkleri de ön plana çıkarılmaktadır. Micro SD Hafıza Kartı Tipi ve Görüntülü Konuşma özellikleri ile de fiyatına göre oldukça muazzam özellikler sunmaktadır.

Exper T7C Tablet 199 TL

Tabletler ilk çıktıkları yıllarda lüks kategorisinde değerlendirilirken günümüzde Çin’den ihraç edilen malların piyasayı oldukça düşürmeleri nedeniyle de olsa gerek oldukça uygun fiyatlara temin edilebilmektedir. Özellikle bu tarz kampanyalarda çok küçük çocukların dahi gerek çizgi film izlemek, gerek oyun oynamak için tercih ettikleri daha doğrusu ebeveynlerinin tercih ettikleri bu ürünler alınabilir fiyatlarla sunulmaktadır. Tabletler genellikle ortalama özelliklere sahipken veya video izlemek, oyun oynamak gibi özellikler tercih edilecekken işletim sistemleri vs. pek önemsizken malzeme kaliteleri tercih nedeni olabilmektedir. Ülkemizde geçmişi bir hayli fazla olan ve yıllardır yaygın servis ağı ile hizmet veren Exper Markasına ait Exper T7C modeli de hem uygun fiyatı, hem üstün performansı ve hem de yaygın servis ağı ile A101 Aktüel kampanyasında sık tercih edilecek ürünler arasında yer alacaktır.

Çekme Halatı 12,50 TL

Yolculuklar genel olarak olukça keyifli geçen ama bir o kadar da sıkıntılı olabilme ihtimali bulunan süreçlerdir. Keyifli bir şekilde sevdikleriniz yanınızda yolunuza devam ederken birden bire bir sorun çıktı ve araç arıza yaptı diyelim. Böyle bir durumda ne yaparsınız? Sakin olun ve tanıtacağımız ürünün özelliklerini iyice inceleyin. Araç ihtiyaç çantanızda bulunması gereken olmazsa olmazlardan biri olan çekme halatı sizi böyle bir durumdan rahatlıkla kurtaracaktır. Oksijen alamayan bir kişi nasıl bir yaşam maskesine ihtiyaç duyuyorsa, arızalanmış bir araç içinde çekme halatı aynı işlemi görür. Üstelik sadece 12,50 TL olan uygun fiyatı sayesinde her araç sahibi hiç düşünmeden bu ürünü alıp, aracında güvenli bir şekilde bulundurmalıdır.

Plenty Antifirizli Cam Suyu 5 Litre 5,45 TL

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle malum araç kullanan kişiler birçok sıkıntı ile karşılaşıyor. Hava oldukça soğuk, aracınızı bir yere park ettiniz ve geldiğinizde camlarınızı silmek istediğinizde sileceklerin çalışmadığını gördünüz. Bu durum şüphesiz birçok kişinin başına gelmiştir. Bu şekilde sileceklerin çalıştırılmasının denenmesi camlarda tamir edilemez çizilmelere neden olmaktadır ve çoğu zaman silecekleri çalıştırmanız da mümkün olmaz. PlentyAntifirizli Cam Suyu tamda böyle bir durumda ihtiyaç duyacağınız müthiş bir ürün. Üstelik şimdi PlentyAntifirizli Cam Suyu 5 Litrelik 5,5 TL olan özel fiyatıyla sizlerle buluşmak için bekliyor. PlentyAntifirizli Cam Suyunu olay anında çıkarıp kullanmak yerine cam sileceği su deponuzu bu su ile doldurmanız ve her ihtimale karşı yedek suyuda bagajda bulundurmanız önemle tavsiye edilir.

Lav Fincan Seti 12 Parça 17,50 TL

Son zamanların en gözde cam ürünlerini sergileyen Lav markası, bir birinden çeşitli ve özel ürünleri piyasaya sunmaya deva ediyor. Biz sizler için bu hafta raflarımıza 12 parçadan oluşan Lav fincan setini getiriyoruz. Ürünlerin tasarım ve kalitesinden bahsetmeye zaten gerek bile duyulmamakta ama biz yine de kısaca değinelim. Hepsi bir kenarda dursun Lav 12 parça fincan seti oldukça uygun olan 17,50 TL fiyatı ile de almak için ihtiyacı olamayan kişilerin bile dikkatini çekip cezbedebilir. Dayanıklı cam yapısı, şık ve farklı tasarımı birde uygun fiyatı ile Lav 12 Parça Fincan Seti siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmak üzere raflarımızdaki yerini alacak durumda hazır bulunmaktadır.

Sürahi 4,50 TL

Mutfaklarınızın ve sofralarınızın olmazsa olmaz baş ürünü genel olarak sürahileriniz olur. Tüm aile kalabalık bir şekilde yemek masasına oturur ve masanın en başköşesine de sürahinizi koyarsınız. İster su ikramı isterse de meşrubat ya da farklı bir içecek ikramı olsun sürahiye mutlaka ihtiyaç duyulur. Biz de Türk toplumunun bu güzel alışkanlığını bildiğimiz ve onlara hizmet etmeyi kendimize görev edindiğimiz için bu hafta ürün listelerimize 4,50 TL olan son derece uygun fiyatlı sürahimizi de ekledik. Dayanıklı yapısı ve göze hitap eden estetik tasarımı sayesinde masalarınızda oldukça şık bir görüntü oluşturacağını söyleyebiliriz. İsterseniz kendi eviniz için alın isterseniz sevdiklerinize hediye edin yalnız bu müthiş ürünü bu uygun fiyata bulmuşken asla kaçırmayın.

A101 11 Ocak 2018 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ayşe dedi ki:

    Çelik cay makinesi gelsin lütfen