A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta A101 14 Aralık 2017 perşembe tarihli aktüel fırsatlar kataloğunu detaylı inceleyip sitemize eklemiş bulunmaktayız. A101 market raflarında yer alacak bu ürünleri uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 14 Aralık; geçtiğimiz aylarda açmış olduğu 7000 adet şubeyle ürün çeşitliliğini de arttıran marka bu sayede ucuz market anlayışında takip edilir konuma çoktan yerleşmiştir. Gerek yüksek şube sayısı nedeniyle üretici veya tedarikçilerle yapmış oldukları cazip anlaşmalar, gerek kendi öz markalarına yapmış oldukları yatırımlar onların çok uygun fiyatlara satış yapabilmelerini sağladıkları için haftalık olarak düzenledikleri aktüel ürün katalogları rakiplerine kıyasla çok daha fazla ilgi çekmektedir.

A101 Aktüel, Perşembe indirimleri olarak anılmakta ve içeriğinde yer alan ürünlerin özellikle genel bir kesime hitap etmesi durumunda kampanya başlangıç tarihinden sonra çok kısa sürelerde bazen çok kısa saatlerde ürünler tükenmektedir. Ürün çeşitliliği ile müşterilerinin gönüllerinde taht kuran marka geçtiğimiz aylarda ilgili Bakanlık tarafından verilen destekle birlikte kasap kategorisinde de insanların bütçesine dost olan fiyatlarla ürünler sergilemeye başlamıştır. Kaliteli kırmızı eti oldukça uygun fiyatla satıyor olmaları büyük bir talep oluşturduğu için bazı müşteriler henüz bu ürünü satın alamadıklarından dahi yakınmaktadırlar.

A101 Market; gerek evinizde, gerek iş yerinizde, gerek çocuklarınızın okullarında ihtiyaç duyulabilecek ürünlere tek bir adresten hizmet veriyor olması, ulaşmış oldukları şube sayısı açısından neredeyse ülke genelinde her köşe başında hizmet veriyor olmaları ve personellerinin müşteri odaklı yaklaşımları sayesinde lider konuma yerleşmiş ve bununla beraber sürekli kendisini geliştiren yapısıyla tercih edilebilir olmuştur. Müşteri taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini inceleyen konusunda uzman bir kadrosunun olması ve bu kadronun müşterinin sorununu çözüm odaklı çalışıyor olması yakıt masraflarının arttığı kış aylarında uygun fiyatlı ürün satmalarıyla birleştiğinde oldukça mantıklı bir çözüm olmaktadır. Biz bu yazımızda ürün içeriklerini detaylı bir şekilde ele alarak sizlerin A101 Aktüel Kataloğunda ne var sorusuna hiçbir kaynakta bulamayacağınız ayrıntılarla beraber cevap vermeye çalışıyoruz.

Aktüel İndirim; kategorisinde 2 yıldır aynı editör kadro ile hizmet veriyor olmamız bizim sektörde takip ve taklit edilir konumda olmamızı sağladığı için yazılarımızın ince ayrıntılarını sizlerin fırsatlardan maksimum fayda sağlayabilmeniz şekilde ayarlıyoruz. Farklı markalara ait kampanyaları haftalık olarak inceliyor olmamız piyasadaki fiyat hareketlerini yakından takip etmemizi ve sözde değil de gerçek indirimleri sizlerle paylaşabilmemizi sağlamaktadır. Televizyon reklamlarına indirim mağazacılığında normalden çok daha fazla yer verilmeye başlanması ise bizlere rekabetin sandığımızdan çok daha fazla arttığını ve buna bağlı olarak en ekonomik olma yolunda yarışa giren markaların fiyat seçimlerinin son kullanıcıların lehine sonuçlar ortaya çıkardıklarını göstermektedir.

Haftanın Ürünü: Samsung Galaxy J120 Cep Telefonu 629 TL

Ülke genelinde yaşayan insanların sürekli akıllı cep telefonu ihtiyacı duymaları nedeniyle ucuz marketler küçük ev aletlerinin haricinde haftalık düzenledikleri indirim detaylarında cep telefonu ürünlerine de yer vermeye başlamıştır. Her hafta bu şekilde cep telefonlarına yer vermiyor olsalar da genellikle ortalamanın üstünde bir cihaza piyasa fiyatlarının çok altında yer veriyor olmaları insanların lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline gelen akıllı telefon taleplerini bütçelerini zorlamadan giderebilmelerini sağlamaktadır. Bankalarla anlaşması bulunan A101 gibi markalarda belirli limitin üstünde özellikle gıda dışı alışverişlerde taksit imkanı sunulması insanları ekonomik açıdan rahatlatırken ülkemizdeki son yasal düzenlemeler sonrasında insanların farklı beklentileri olsa da cep telefonu kategorisinde taksit imkanı bulunmamaktadır. Samsung Galaxy J120 Cep Telefonu Özellikleri: 3G Mobil TV Özelliği, 1.58 W/kg SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri, 1 GB RAM Kapasitesi, Li-Ion Pil Türü, 2050 mAh Pil Gücü, 2,0 MP Ön (Selfie) Kamera, 4.5G Mobil Bağlantı Hızı, Maksimum 12 Saat (3G ile) Konuşma Süresi, 3x Kamera Zoom, Ağrılık 131 g, Arttırılabilir Hafıza, Bas Konuş Yüklenebilir, 132.6 x 69.3 x 8.9 mm Boyutlar, 8 GB Dahili Hafıza, 4,5 inç Ekran Boyutu, 480 x 800 Ekran Çözünürlüğü, 16 Milyon Ekran Renk Çözünürlüğü, Süper AMOLED Ekran Tipi, Micro SD Hafıza Kartı Tipi, 1,3 Ghz Quad Core İşlemci Kapasitesi, Android 5.1.1 (Lollipop) İşletim Sistemi, 5 MP Kamera Çözünürlüğü gibi detaylar ön plana çıkmaktadır. A101 14 Aralık 2017 Aktüel İndirim Kataloğu içeriğinde yer alan cep telefonu geçtiğimiz haftalarda da bu fiyata indirimli olarak satışa sunulmuş ve çok az stokla mağazalarda yer alması nedeniyle kısa sürelerde tükenmiştir.

A101 14 Aralık Kataloğu

A4Tech G3-200N V-Track 1000 DPI Kablosuz Mouse 19,95 TL

Kullanım alışkanlıklarının değişmesiyle beraber evlerde kullanılan elektronik aletlerin bir hayli artması son yıllarda fazlasıyla kablo kargaşasına neden olmaktadır. Bundan dertli olan kullanıcıları düşünen üreticiler ise Mouse için dahi insanların hem göz zevkini yormayacak hem de fiziksel anlamda rahatlıklarını sağlamak amacıyla kablosuz Mouse’larda uygun fiyat politikasını belirlemişlerdir. A4Tech kalitesini donanım hakkında pek fikir sahibi olmayan bilgisayar kullanıcılarının dahi bildiklerini düşündüğümüz için süslü cümlelerle ürün hakkında bilgi paylaşamayacağız. Gerek kablosuz kullanımda düşük enerji tüketimi nedeniyle iki adet pille uzun süre kullanım sunması ve gerek bilgisayar masanızda çalışma alanınızın daralmasına neden olacak kablo karışıklığına son vermesi nedeniyle A101 tarafından piyasanın oldukça altında bir fiyatla satışa sunulacak ürünü almak için acele etmenizi tavsiye ediyoruz. Bilgisayarların günlük yaşantımızın bir parçası haline gelmesi nedeniyle her yaş grubuna ve her gelir grubuna hitap eden bu ürün düşündüğünüzden çok daha fazla talep alacaktır.

Taraftar Lisanslı Battaniye 39,95 TL

Erkeklerin birçoğu, kadınların ise az bir miktarı gönüllerinden bir takım tutmakta ve maçlarına gidemeseler dahi takımlarına bağlılıklarını bir şekilde göstermek istemektedirler. İşte bu noktada takımların lisanslı ürünlerini almak tercih edilebilir olsa da genel anlamda bu tarz ürünlerin piyasada pahalı olması insanların farklı alternatiflere yönelmelerine neden olmaktadır. Hal böyle olunca müşterilerinin şikâyet ve önerilerini dikkate alan yapısı nedeniyle A101de bu hafta birçok lisanslı ürünün neredeyse lisanssız ürün fiyatlarıyla satışa sunulacağından bahsedebiliriz. Aralık ayına girmemiz nedeniyle havaların bir ısınıp bir soğuduğunu hepimiz yaşayarak görüyoruz. Bu havalarda evlerde sık ihtiyaç duyulan ürünlerden olan battaniyeyi ortalamanın çok üstünde bir kaliteyle lisanssız ürün fiyatlarıyla yarışır fiyatlara sahip olmak şüphesiz herkesin ilgisini çekecektir. A101 Aktüel Ürün içeriğinde lisanslı olarak satışa sunulacak olan diğer ürünlerden bahsetmemiz gerekirse Taraftar Lisanslı Bebek Battaniye, Taraftar Lisanslı Kırlent, Taraftar Lisanslı Nevresim Seti gibi ürünleri tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

Arzum AR-695 Seramik Tabanlı Ütü 75 TL

Özellikle kadınlar için evlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan ütüler piyasada çok uygun fiyatlara satılabildiği gibi orta gelirli vatandaşların dahi almakta zorlanacağı fiyatlara satışı gerçekleştirilen modeller de bulunmaktadır. Ütü seçiminde önemli olan sizin elinize yatkınlığı, seramik tabanlı olması ve uzun süreli kullanımlarda ellerinizi yormayacak ergonomik tasarıma sahip olmasıdır. Bunun yanında kalitesiyle de tanınmış ve ürüne garanti veren bir markanın tercih edilebilirliği de oldukça önemlidir. Fiyatını duyduğunuzda yakından görmek isteyeceğiniz seramik tabanlı ürün A101 raflarında Arzum kalitesiyle yer alacaktır. Ütü ihtiyacının genel bir ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde bu ürün için de alım yapmak için mağazanın açılış saatlerinden itibaren sokaklara düşmenizi tavsiye ediyoruz. Her ne kadar bizim ihtiyacımız olmadığı için alım yapmamış olsak da sizlere sunabilmek için ürünün kutusunu zedelemeden çıkarıp incelediğimizde Çin Malı ürünlerin satış fiyatına gerçekten oldukça kaliteli bir ürünün müşterilerin beğenisine sunulduğunu gördük.

Felix Smarta FL 598 Dijital Cam Banyo Baskülü 39,95 TL

Kilo kontrolü özellikle yaz aylarının yaklaşmasıyla hem kadınlarda hem erkeklerde oldukça önemsenmektedir. Kilo vermek konusunda insanların sabırsız olmaları basit bir diyet programına başlamalarına ve bunu çok kısa süre öncesinde gerçekleştirmiş olmalarına rağmen sürekli olarak tartılma istekleriyle sonuçlanmaktadır. İşte bu noktalarda kişilerin meraklarının giderilmesi için evlerinde bulundurması gereken ürünlerden olan cam banyo baskülü Felix kalitesiyle ortalama bir fiyatla satışa sunulacaktır. Ürünün içerisinde bir adet pil olduğunu ve başlangıç için pil almanıza ihtiyaç olmadığını da söyleyerek malzeme kalitesi oldukça iddialı olan bu ürünü sizler için incelemiş olduk.

A101 14 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.