A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (15 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 14 Haziran 2018 listesi çok kısa süre önce sadece dijital ortama özel bazı kaynaklarda paylaşıldı. A101 market raflarında satışa sunulacak cazip ürünlere uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilirsiniz.

A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 14 Haziran 2018 listesi çok kısa süre önce sadece dijital ortama özel bazı kaynaklarda paylaşıldı. Bizler de her geçen gün daha fazla tüketicinin büyük bir heyecanla beklediği aktüel ürün kataloglarını sizlerin alım listenizi oluşturabilmeniz ve marketler arasında düzenlenen kampanyalar için fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için detayları ile ele aldık. Son aylarda televizyon ve gazete reklamlarında sıklıkla karşılaştığımız A101 fırsatlarında genel anlamda vurgulanan marketin ülke genelinde 7000 adet şubeye ulaşmış olmasıdır. Bu noktada mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük perakende zinciri olan marka kendi öz markalarını oldukça uygun fiyatlarla satışa sunuyor olmasının yanında ulusal anlamda marka bilinirliği oldukça yüksek ürünleri de alım güçlerinin bir hayli yüksek olması nedeniyle rakiplerinden daha uygun fiyatlara temin edebilmekte ve benimsedikleri düşük kar oranları sayesinde beklenenden çok daha fazla sürüm yakalamaktadır. Bahsedilen avantaj sayesinde liste genelinde müşterilerine uygun fiyatlı ürün sağlayan marka bazı ürünlerde cidden rekabet dahi etmenin mümkün olmadığı fiyatlar sunmaktadır.

Genel olarak aktüel ürün kataloglarının her noktasını inceliyor olsak da bu tarz ürünleri haftanın ürünleri olarak kategorize ederek, özellikle fiyat ve performans ilişkisini baz alarak daha fazla bilgi vermeye özen gösteriyoruz. Market ürün inceleme kategorisinde düzenli olarak paylaştığımız inceleme yazılarımızda kendimizin veya yakın çevremizin kullanımlarından edindiğimiz tecrübelerimizi aktararak kutu açılımından kullanım detaylarına, ürünlerin artılarından beklentimizi karşılamayan noktalarına kadar her şeyi objektif olarak paylaşıyoruz. A101 aktüel 14 Haziran 2018 içeriğini bu yazımızda ele aldıktan hemen sonra rakip firmalardan çok daha fazla ürün çeşitliliği ile hazırlanan kampanyada haftanın ürünleri olarak ele alabileceğimiz İki Kişilik Otomatik Çadır, 26 Jant Bisiklet, Samsung 55MU7350 UHD Smart Kavisli Led Tv, Vestel Kristal Buharlı Ütü ve King K-372P Toz Torbasız Süpürge inceleme yazılarını yayına alacağız. Bu sayede sırf fiyat avantajı nedeniyle beklentilerinizi karşılamayan ürünler için boş yere harcama yapmamış olacaksınız.

Ürün çeşitliliğini her geçen hafta arttıran ve bunu A101 market 14 Haziran 2018 indirimlerinde rakiplerinden çok daha öteye taşıyan marka farklı konumlarda bulunan şubeleri sayesinde yine farklı gelir gruplarına hitap etmektedir. Kuruluş yıllarında bünyesinde sadece kendi öz markalarına ait ürünlerin bulunuyor olması, bırakın kampanya dönemlerini genel olarak market raflarındaki ürün sayılarının sınırlı olması nedeniyle sadece dar gelir grubundaki vatandaşlar tarafından tercih edilen marka gerçekleştirmiş olduğu yatırımlar sayesinde herkesin aklında A101de bu hafta ne var sorusunun özellikle katalog başlangıç günü olan Perşembe günlerinde oluşturmayı marka bilinirliğini arttırarak başarmıştır. Bunu şüphesiz fiyat politikalarını korurken, belirledikleri kalite kriterlerinden hiç vazgeçmemeleri sayesinde elde etmişlerdir. A101 tarafından sadece kendi müşterilerine sunulmak için üretilen veya üreticiden tedarik edilen markaların dahi günümüzde bilinirliği oldukça yüksek seviyelere ulaşmıştır. Marka tarafından müşterilerine sunulan cazip fırsatların oranları ger geçen gün sektördeki rekabet nedeniyle artmaktadır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.