A101 14 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

14.01.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 14 Ocak perşembe kataloğunda ki ürünler stoklarda sınırlı olduğunu size hatırlatmak isteriz. Bu hafta kaçırılmayacak ürünler a101 mağazalarında sizleri bekliyor.

A101 14 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 14 OCAK 2016 PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.2016 yılına girdikten sonra A101 kataloglarında ciddi bir ürün azalması gördük , buda haliyle kullanıcıları ve bizi üzdü.Çünkü sitemize gelen her kişiler katalog eskiden daha dolu dolu ve çok daha indirimli ürün bulabiliyorduk gibi yanıtlar almaktayız.Biz de bu kapsamda bugünkü katalog’dan çok ümitliydik fakat hiç de öyle olmadı.

Katalog’da belki gene çok ürün yer almakta fakat öne çıkan tek bir ürün var.Oda televizyon, mevcut televizyon her ne kadar üst düzey indirimli ve kalitelide olsa gene de beklenilen kampanyanın yapılmamış olması bizi üzdü.2016 yılı herkese para,huzur ve mutluluk getirsin derken belki de A101 bu yıl bunları dilemedi.İşin şakası bir yana bu güzel televizyon hakkında öne çıkanlar listemiz incelemesine başlamadan önce sizlerden bir şey rica edeceğiz.Sitemiz üzerinden bilmiş olduğunuz gibi birçok katalog yayınladık.

Bu kataloglara bazen çok iyi indirimler var bazen ise vasat yorumlarında bulunduk.Şimdi sitemiz üzerinden bir anket oluşturmaya ve en iyi katalogu hangi marketin çıkardığını bulmaya çalışacağız.Siz’den ricamız ise bu kataloglara tam katılım sağlamanız ve ilgi göstermenizdir.

Sizler için durmadan çalışan ekibimiz bu öne çıkan ürün hakkında bilgi sunmadan önce sizden ricası budur.

A101 14 OCAK 2016 PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR LİSTESİ

HI – LEVEL 55UHL950 55 UHD 3D SMART LED TV – Fiyat : 2,399 TL

Televizyon için belki de pek bir şey demeye gerek yok fiyatı ve özellikleriyle ne kadar kaliteli bir televizyon olduğunu sizlere anlattığı düşünüyoruz.Televizyon kalitesine gelecek olursak teknik özelliklerinden ve bu özellikler hakkında birkaç yorum’da bulunma gereği duyuyoruz.

140 CM , 4K Ultra HD ve 3 D özellikleri ile adeta sizi büyüleyen bir televizyondur.Gerçekten HI – LEVEL markasının ürettiği en iyi televizyon olduğunu düşünüyoruz.Çünkü diğer televizyonlar hem ucuz bir şekilde imal ediliyor ve piyasaya az özellik şekilde sunuluyordu.Bu ürün de ise tam tersi her türlü fonksiyon ve özellik bizleri bir arada karşılıyor.Bu özelliklerden 4 tanesini hemen sizlere aktaralım.

  • 4K ULTRA HD
  • Smart TV
  • Dahili Wi Fi
  • Uydu Alıcılı

Bu ürün VESTEL Servis güvencesinde olması ayrı bir avantajdır.Çünkü VESTEL teknik servis yönü bakımından birçok firmadan çok daha kaliteli şekilde hizmet sunmakta ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Ürün bonus ve world kredi kartlarına 8 taksit imkanı sunmaktadır.

A101 14 OCAK 2016 PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU öne çıkan ürünler incelememiz tamamlanmıştır.Ürün hakkında olumlu veya olumsuz yorum’da bulunabilirsiniz.Biz ürünün hep iyi yönlerinden sizlere bahsettik fakat eğer sizin bildiğiniz olumsuz bir yönü var ise hem bizi bilgilendirebilir hem de sitemize gelen misafirlerimizi ürün hakkında bilgilendirebilirsiniz.İlginiz için teşekkür eder , iyi yıllar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.