A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

10.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 14 Temmuz aktüel ürünler kataloglarında bu hafta birbirinden güzel fırsatlar sizleri a101 mağazalarında bekliyor.

A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Aktüel ürünler katalogları ciddi anlamda takipçisi olan, markerlerin ve mağazaların satışlarını ciddi anlamda etkileyen bir faktördür. Marketlerin katalog takipçi listelerini genel olarak analiz edecek olursak zirveyi BİM alırken ondan sonra ise A101 gelmektedir. A101 ve BİM kendi aralarında tatlı bir rekabete sahiptir demek yanlış olmayacaktır. Çünkü iki firmada birbirlerinin fiyatlarını ve aktüel ürünlerini ciddi bir şekilde takip etmekte ve sonraki haftalarda gerekirse elde ettikleri verilere göre değişiklikler yapmaktadırlar.

A101 14 Temmuz 2016 aktüel ürünlerini incelediğimizde akıllı telefon kullanıp ve buna bağlı olarak muhtemelen şarj problemi yaşayan insanlar için birebir olan taşınabilir şarj cihazı dikkatimizi çekiyor. Hi-Level firmasının muhtemelen A101 marketleri için özel olarak ürettiği taşınabilir şarj cihazı 10400 MAh. Bu marka ve özellikteki şarj cihazları akıllı telefonun özelliklerine göre değişiklik gösterse de genellikle bir akıllı telefonu iki defa sıfırdan tam şarja ulaştırabilmekte ve şarja bağlı olan sıkıntıları kısa sürede çözebilmektedir.

A101 marketlerde listelenen indirimli ürünlerde bilişim sektörüne ait kategoriye baktığımızda küçük cihazlar olarak USB Bellek ve Hafıza kartları dikkatimizi çekiyor. Daha önce duymadığımız, servis ağı yeterince yaygın olmayan markalar yerine indirim ürünlerinde TOSHIBA markasıyla çalışmayı tercih eden A101 piyasaya göre ciddi bir farkla bu ürünleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. Fakat bu ürünlerin mağazalarda çok sınırlı stoklarla bulunduğunu ve buna göre listenin başlangıç tarihi olan 14 Temmuz 2016’da mağazaların açılış saatinde A101 marketlerinde olmak gerekliliği kesinlikle unutulmamalıdır.

149,95 gibi tekli imalat yapıldığında maliyet fiyatı dahi olmayan bir paraya satılan 8 Raflı çok amaçlı raf ise çok bilindik bir marka olan Adore firması tarafından imalatı gerçekleştirilmiş, garantisi olan ve kolayca demonte halde monte edilebilecek bir üründür. Adore Mobilya tarafından üretilen 8 Raflı çok amaçlı dolap mutlaka evinizin bir bölümünde ihtiyaç olan ve yüksek depolama kapasitesiyle evdeki büyük bir kalabalığı içine alabilecek bir üründür. A101 indirim fırsatlarında yer alan 3 basamaklı merdiven ise her evin bir köşesinde bulunan ve hiç tahmin edemeyeceğiniz bir anda merdiven arama ihtiyacınızı ortadan tamamen kaldıracak uygun fiyatlı bir üründür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.