A101 15 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

15.10.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 15 Ekim aktüel ürün kataloğunda bu hafta hangi ürünler olduğunu bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İnanılmaz fırsatlar sizleri bekliyor.

A101 15 Ekim 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 15 EKİM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Ekim ayının 2. Haftasına girmiş olduğumuz bugünlerde, kaliteli bir katalog bizleri karşıladı diyebiliriz.Katalog’da her ne kadar öne çıkan ürün yelpazesi az olsa da , birçok ürün’de yapılmış olan indirimler dikkatimizi çekti.Toplam’da 4 ürün öne çıkanlar listesinde barındıran A101 market bizim tarafımızdan incelenecek tek ürün olarak Televizyon uygun görülmüştür.

A101 81 ilde ilk ve tek olma özelliği ile diğer marketlere nazaran çok daha fazla katalog ürünü çıkarmaktadır.Durum böyle olunca fiyatlar giderek düşmekte ve rekabet artmaktadır.Her zaman katalog listesinde baştaki yerini alan HI-LEVEL markalı televizyon bugün’de listemizin ilk sırasında yer almaktadır.Ürün hakkında detaylara geçmeden önce size biraz sitemizin işleyişinden bahsedelim.

Her zaman yorumlarda diğer ürünler neden incelenmiyor , ürünlerin kötü yanları neden bize aktarılmıyor tarzı yorumlar almaktayız.İlk sorunuza gelecek olursak tüm ürünler neden incelenmiyor?

Bu çok zahmetli ve uzun bir yazı gerektiren bir iştir.Zaten birçok ürün incelemeye gerek olmadan sizlere fikir vermekte ve fiyat aralığı olarak da pek bir kayıp yaşatmamaktadır.Durum böyle olunca biz de listemizde her zaman A101 belirlemiş olduğu öne çıkanlar listesini ekleyip ve ekibimiz tarafından detaylı bir katalog analizinden sonra paylaşıyoruz.

Durum böyle olunca hem çok fazla ilgi oluyor ve talepler sürekli artmaktadır.Biz’de siz’den gelen bu talepleri değerlendiriyor  ve mevcut firmalara mail ile iletmekteyiz.A101 – ŞOK – HAKMAR – BİM olsun hepsinin mail adreslerine yapmış olduğunuz katalog hakkında eleştiriler iletilmektedir.

A101 15 EKİM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR LİSTESİ

HI-LEVEL 49HL600 49 SMART UYDU ALICILI LED TV – Fiyat : 1.199 TL

Ürün FULL HD 1080P kalitesindedir ve A101 katalog listesine yaklaşık 4 kere eklenmiştir.Bu eklenmeler ürünün ilgi görmediği için değildir , fazlaca ilgi gören ürün kısa süre de tükeniği için listedeki yerini her zaman birinci sıra olarak korumaktadır.

Ürün özelliklerine gelecek olursak;

  • 2 HDMI
  • 1 USB Girişi
  • SCART
  • İnternet tarayıcı özelliği
  • HD uydu alıcısı
  • PC IN ( VGA Üzerinden )
  • USB üzerinden MEDIA PLAYER desteği
  • Düşük enerji kullanımı ve 2 yıl firma garantisi mevcuttur.

Bu garanti VESTEL ekibi tarafından sunulmaktadır.

Oyuncak Minik Hayvanlar – Fiyat : 3,95 TL

Oyuncak Metal Sesli Çek – Fiyat : 8,95 TL

Metal gövde , Çek bırak fonksiyonu , sesli ve ışıklı , Piller ürüne dahildir.

Oyuncak Tepsili Çay Seti – Fiyat : 6,95 TL

Dünya Klasikleri –Fiyat : 2,95 TL

A101 15 EKİM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER incelememiz burada sona ermektedir.Yazılarımız hakkında her zaman yorum ve önerilerinizi esirgemediğiniz için size minnettarız.Biz de sizden gelen istek ve talepleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.