☰ Menü

A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 market fırsat indirimleri bu hafta da hız kesmeden devam ediyor. A101 15 mart 2018 tarihinde satışa çıkartacağı ürünler kataloğu kaçırılmayacak fırsatlara yer veriyor. Market raflarında satışa sunulacak olan bu ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

A101 Marketler son dönemlerde gerek yerel medyada gerek Ulasal medyada ciddi anlamda reklam bütçesi ayırıp, ulaşmış oldukları 7000 market sayısının haklı gururunu yaşamaktadırlar. Türkiye’nin en çok market sayısına sahip olan markası konumunda olan marka yıllar öncesinde başladığı nokta düşünüldüğünde ciddi bir başarı kat etmiştir. Şüphesiz bu başarının en büyük etmeni gerek kendi bünyelerinde oluşturdukları ürünlerde belirledikleri standardın kesinlikle altına inmemeleri, gerek marka bilinirliği yüksek ürünlerde gerçekleştirdikleri alım güçlerine bağlı olarak cazip anlaşmalardır. Müşterilerinden aldıkları gücü yine müşterilerine avantaj olarak sunan marka önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacak olan A101 15 Mart 2018 fırsatlarının duyurusunu henüz şubelerinde bir önceki kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle dijital ortamda sadece belirli kanallara özel olarak paylaşmıştır.

Şube sayısı bakımından sektördeki gelişmeleri göz önüne aldığımızda uzun süre rakiplerinin önünde olacağına inandığımız marka; haftalık düzenledikleri A101 Aktüel Ürün içerikleri ile de rakiplerinden hep  1 – 2 adım önde olmuştur. Farklı kategorilerde listeledikleri ürünler ile her gruptan müşteriye hitap etmenin yanında insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilmelerine de olanak sağlamak isteyen A101 Market yetkilileri, indirim içeriklerini hazırlarken internet ortamında müşterileri tarafından gerçekleştirilen istekleri de fazlasıyla önemsemektedir. Özellikle sezon ihtiyacı olarak adlandırılan dönemsel ürünlere farklı markalara kıyasla pahalı satmak yerine insanların oldukça cazip fiyatlarla ulaşabilmelerini sağlayan marka bu sayede yıllardır müşterilerinden de tam not almıştır. A101 ürünler 15 Mart 2018 içeriğinde de geçtiğimiz haftalarda gelen taleplerin bir çoğuna yer verildiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

A101 market 15 Mart 2018 fırsatlarını hem görsel olarak, hem yazılı olarak hem de video olarak sunacağımız sayfamızda ayrıca oldukça hızlı bir şekilde tükeneceğinden emin olduğumuz, fiyat avantajı nedeni ile liste içeriğinde dahi diğer ürünlerden kolaylıkla sıyrılan haftanın ürünü olarak göreceğimiz 2 ürünün incelemesini de farklı iki yazımızda paylaşacağız. Bu sayede ilgili ürünleri almak için yeterli sebebiniz olup olmadığını, A101 Aktüel fırsatları içeriğinin ürün bazında sizlerin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı ve ürünleri aldığınızda elde edeceğiniz maddi avantajı net bir şekilde örnekleriyle beraber görebileceksiniz. Sizler de gelecek haftalarda listelenmesi talebiniz olan ihtiyaç ürünlerinizi A101 yetkililerinin dikkatini çekebilmesi adına yazımızın en altında yer alan yorum bölümü aracılığı ile belirtebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (40 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5 üzerinden 4,73)
Loading...
Yorumlar (18 yorum)
Akgün Devrim
Akgün Devrim #
- 19:34

İletişim zor. Kolay hale nasıl getiririm.

 Gulsah
Gulsah #
- 15:55

Mini caydanlık gelsin granit tencere gelsin

 Yağmur
Yağmur #
- 15:34

Çatal kaşık takımı gelsin

 Beyza
Beyza #
- 00:19

Bende yemek takımını kare istiyorum lütfen

 Yaren
Yaren #
- 22:06

Patates dilimleyici grlsin

 Fadime
Fadime #
- 21:03

Paşabahçe viva cam bakliyat kavanozu lütfen

 Nurcan
Nurcan #
- 17:21

dolaplı ütü masası gelsin

 Jale
Jale #
- 16:09

Dikiş. makinası gelsin. Lütfen

 Miri
Miri #
- 14:22

Sehpa gelsinn

 Sinem
Sinem #
- 14:20

Dikiş makinesi gelsin lütfen

 Mustafa
Mustafa #
- 14:18

Araç torpido ve klima temizleme ürünü gelsin lütfen

 ayşe
ayşe #
- 19:09

Fakir lucca el brandir seti gelsin

 ÖzlemŞen
ÖzlemŞen #
- 13:15

Bambu saplı granit tencere seti gelsin

 Nur
Nur #
- 11:59

Aynalı takı dolabı tekrar gelsin lütfen

 ceyda
ceyda #
- 22:53

Baston puset bebek arabasi

 Hanife
Hanife #
- 18:28

Bulasık makinesı de gelsin

 Esra
Esra #
- 16:33

tekrar mikrofon getire bilirmisiniz

 Çiğdem
Çiğdem #
- 16:20

Pasta spatulasi, muffin kek kalibi ve hamur dekoratör set gelsin lütfen, tesekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status