A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

06.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (40 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 market fırsat indirimleri bu hafta da hız kesmeden devam ediyor. A101 15 mart 2018 tarihinde satışa çıkartacağı ürünler kataloğu kaçırılmayacak fırsatlara yer veriyor. Market raflarında satışa sunulacak olan bu ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Marketler son dönemlerde gerek yerel medyada gerek Ulasal medyada ciddi anlamda reklam bütçesi ayırıp, ulaşmış oldukları 7000 market sayısının haklı gururunu yaşamaktadırlar. Türkiye’nin en çok market sayısına sahip olan markası konumunda olan marka yıllar öncesinde başladığı nokta düşünüldüğünde ciddi bir başarı kat etmiştir. Şüphesiz bu başarının en büyük etmeni gerek kendi bünyelerinde oluşturdukları ürünlerde belirledikleri standardın kesinlikle altına inmemeleri, gerek marka bilinirliği yüksek ürünlerde gerçekleştirdikleri alım güçlerine bağlı olarak cazip anlaşmalardır. Müşterilerinden aldıkları gücü yine müşterilerine avantaj olarak sunan marka önümüzdeki günlerde tüm şubelerinde geçerli olacak olan A101 15 Mart 2018 fırsatlarının duyurusunu henüz şubelerinde bir önceki kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle dijital ortamda sadece belirli kanallara özel olarak paylaşmıştır.

Şube sayısı bakımından sektördeki gelişmeleri göz önüne aldığımızda uzun süre rakiplerinin önünde olacağına inandığımız marka; haftalık düzenledikleri A101 Aktüel Ürün içerikleri ile de rakiplerinden hep  1 – 2 adım önde olmuştur. Farklı kategorilerde listeledikleri ürünler ile her gruptan müşteriye hitap etmenin yanında insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilmelerine de olanak sağlamak isteyen A101 Market yetkilileri, indirim içeriklerini hazırlarken internet ortamında müşterileri tarafından gerçekleştirilen istekleri de fazlasıyla önemsemektedir. Özellikle sezon ihtiyacı olarak adlandırılan dönemsel ürünlere farklı markalara kıyasla pahalı satmak yerine insanların oldukça cazip fiyatlarla ulaşabilmelerini sağlayan marka bu sayede yıllardır müşterilerinden de tam not almıştır. A101 ürünler 15 Mart 2018 içeriğinde de geçtiğimiz haftalarda gelen taleplerin bir çoğuna yer verildiğini rahatlıkla görebiliyoruz.

A101 market 15 Mart 2018 fırsatlarını hem görsel olarak, hem yazılı olarak hem de video olarak sunacağımız sayfamızda ayrıca oldukça hızlı bir şekilde tükeneceğinden emin olduğumuz, fiyat avantajı nedeni ile liste içeriğinde dahi diğer ürünlerden kolaylıkla sıyrılan haftanın ürünü olarak göreceğimiz 2 ürünün incelemesini de farklı iki yazımızda paylaşacağız. Bu sayede ilgili ürünleri almak için yeterli sebebiniz olup olmadığını, A101 Aktüel fırsatları içeriğinin ürün bazında sizlerin beklentilerini karşılayıp karşılamayacağı ve ürünleri aldığınızda elde edeceğiniz maddi avantajı net bir şekilde örnekleriyle beraber görebileceksiniz. Sizler de gelecek haftalarda listelenmesi talebiniz olan ihtiyaç ürünlerinizi A101 yetkililerinin dikkatini çekebilmesi adına yazımızın en altında yer alan yorum bölümü aracılığı ile belirtebilirsiniz.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’danger’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. Yasemin dedi ki:

  acilen hamur dağıtıcı istiyorum bende

 2. Akgün Devrim dedi ki:

  İletişim zor. Kolay hale nasıl getiririm.

 3. Gulsah dedi ki:

  Mini caydanlık gelsin granit tencere gelsin

 4. Yağmur dedi ki:

  Çatal kaşık takımı gelsin

 5. Beyza dedi ki:

  Bende yemek takımını kare istiyorum lütfen

 6. Yaren dedi ki:

  Patates dilimleyici grlsin

 7. Fadime dedi ki:

  Paşabahçe viva cam bakliyat kavanozu lütfen

 8. Nurcan dedi ki:

  dolaplı ütü masası gelsin

 9. Jale dedi ki:

  Dikiş. makinası gelsin. Lütfen

 10. Miri dedi ki:

  Sehpa gelsinn

 11. Sinem dedi ki:

  Dikiş makinesi gelsin lütfen

 12. Mustafa dedi ki:

  Araç torpido ve klima temizleme ürünü gelsin lütfen

 13. ayşe dedi ki:

  Fakir lucca el brandir seti gelsin

 14. ÖzlemŞen dedi ki:

  Bambu saplı granit tencere seti gelsin

 15. Nur dedi ki:

  Aynalı takı dolabı tekrar gelsin lütfen

 16. ceyda dedi ki:

  Baston puset bebek arabasi

 17. Hanife dedi ki:

  Bulasık makinesı de gelsin

 18. Esra dedi ki:

  tekrar mikrofon getire bilirmisiniz

 19. Çiğdem dedi ki:

  Pasta spatulasi, muffin kek kalibi ve hamur dekoratör set gelsin lütfen, tesekkürler