A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 17 Mayıs 2018 indirim fırsatları ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır. İlk ucuz market markalarından olan A101 sektörde oldukça agresif bir politika ile faaliyetlerine devam etmektedir. A101 market raflarında satışa sunulacak bu ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 17 Mayıs 2018 indirim fırsatları ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır. İlk ucuz market markalarından olan A101 sektörde oldukça agresif bir politika ile faaliyetlerine devam etmektedir. Bu faaliyetler arasında sürekli olarak şube sayısını arttırarak 7000 mağazaya ulaşmış ve günümüzde araştırmalara göre Türkiye’nin mağaza sayısı bakımından en büyük markası haline gelmiştir. Arttırdığı şube sayısı haliyle daha büyük kitlelere hitap ettiği için cirolarda da artış yaşanmış bu da sürekli olarak artan grafikli alım gücüne yansımıştır. Uygun fiyatlı ürün satabilmelerini klasik market anlayışı ile hizmet veren mağazalara kıyasla çok daha ciddi rakamlarla satın almalar gerçekleştirmesine ve standart giderlerini oldukça makul seviyelerde tutmayı başarmasına bağladığımız marka kendi öz sermayesi ile imal ettiği, tedarik ettiği ürünleri de sadece kendi müşterilerine sunarak ürün anlamında marka bilinirliğini de arttırmıştır. Agresif fiyat politikasının haricinde ürün çeşitliliği olarak da inceleme yazılarını her hafta hazırladığımız 3 – 4 mağazadan her zaman önde olan marka müşterilerinin genel anlamda ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürünleri kendilerinden temin edebilmelerini hedeflemektedir.

Perşembe günleri düzenli olarak yenilenen kampanyalarda bazı ürünler insanlar tarafından standart talep görürken bazıları hem ürün özelliklerinde var olan avantajlar hem de piyasaya nazaran çok daha uygun fiyatlı satışa sunuluyor olması nedeniyle çok yoğun bir talep almaktadır. Yoğun talep nedeniyle A101 aktüel 17 Mayıs 2018 fırsatlarında edinemediğiniz ürünler için mutlaka yakın çevrenizde bulunan A101 market farklı şubelerini de gezmenizi, stok kontrolü yapmanızı tavsiye ediyoruz. Temin etmeyi istediğiniz ürünü tüm çabalarınıza rağmen yakın çevrenizde bulamadıysanız ve ürünü almanız için henüz vaktiniz varsa bir sonraki A101 Aktüel Kampanyaları da bekleyebilirsiniz. Gerekli yoğunlukların oluşturulabilmesi için dijital ortamdaki müşteri yorumlarını, önerilerini yakından takip eden müşteri hizmetleri listelendiğinde yine büyük bir talep oluşturacaklarını düşündükleri ürünlere sonraki kampanyalarda tekrar yer vermeye özen gösteriyorlar.

A101 market 17 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu anneler gününün hemen sonrasında düzenlenen bir kampanya olması ve insanların annelerini, eşlerini mutlu etmek için geçtiğimiz günlerde az veya çok masrafa girmiş olmaları nedeniyle maddi anlamda sıkıntılarını emsallerine göre çok daha uygun fiyatlı ürün temin etme istekleri nedeniyle tahmin edilenin çok daha üstünde talep görecektir. Haftanın ürünleri olarak liste genelinde yer alacak 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap her evde ihtiyaç duyulan bir ürün olması nedeniyle kısa sürede tükenecek ürünlerin başında gelip alım kararınız varsa aktüel kampanya başlangıç tarihinde mağaza önlerinde açılış saatinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun haricinde Acer Notebook, HI-LEVEL 55″ Ultra HD Uydu Alıcılı Led Tv ve Xiaomi Redmi 5 Cep Telefonu ürünlerini geçmiş kampanyalardan edinmiş olduğumuz için objektif bir şekilde farklı yazılarımızda inceleyerek sizlere gerçek bir fırsat olup olmadığı hakkında doğru bilgileri ulaştıracağız.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.