A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.02.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 18 Şubat aktüel ürünler kataloglarında fırsatlar hız kesmeden sürmektedir. Bu hafta a101 mağazalarında birçok üründe inanılmaz indirimler sizleri bekliyor.

A101 18 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 18 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Şok market şubat’ın ikinci haftasına girdiğimiz bu günlerde gerçekten çok güzel  12 öne çıkan ürün ile bizleri karşıladı.Ürünlerin fazla olması gerçekten talebin birçok ürüne yöneleceği anlamına gelmektedir.

Durum böyle iken ürünlerin tükeneceğini düşünmüyoruz.Bazı ürünler sınırlı stok olarak geldiği için risk var elbet fakat gene de rahat olabilirsiniz.Bu ürünleri size sıra ile tanıtmadan önce A 101 neden böyle bir anda kampanya yaptığını hepinizin aklına takılan bir sorudur.Bunun sebebi önceki haftalarda üst üste gelen az öne çıkan ürün listesidir. Çünkü A 101 takipçileri belki de sizler de bu durumun farkına varmışsınızdır.Hal böyle olunca A101 bu katalog’da bombayı patlatmışsa benziyor. Lafı fazla uzatmadan hemen sizler için önce öne çıkan ürünleri tek bir cümle halinde yazıp , ardından bazı ürünleri detaylı açıklayalım.

Öne çıkan ürünlerden bazıları şunlardır; SMART LED TV , Cep Telefonu , Matkap , Hilti , Taşınabilir Şarj Aleti , El Feneri , Oyuncak At , Büyük teker oyuncağı ( bu son paylaşılan oyuncak ürünleri de katalog’da ilk sayfada paylaşıldığı için sizlere aktarılmıştır. )

ŞOK 18 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR

HI – LEVEL 55HL690 55 SMART LED TV – Fiyat : 1.799 TL

Bir televizyon için hele ki markası pek duyulmadığı için fiyatına fazla dediğinizi duyar gibiyiz.Fakat gerçekten bu tarz 140 cm olan Smart Led Tvler çok daha fazla fiyatlara alıcı bulmaktadır.Ürün her ne kadar marka olarak güven vermese de, özellik bakımından sizleri mutlu edeceğe benziyor.

Ürün özellikleri;

  • Dahili HD uydu alıcısı
  • 1 adet SCART girişi
  • 4 adet HDMI girişi
  • 2 adet USB girişi
  • Ethernet PC INIVGAJ

Ürüne bir zarar gelirse veya bir sorun olursa ben ne yaparım diye düşünmenize gerek yok.Çünkü ürün tamamı ile VESTEL servis güvencesindedir.Aklınıza takılan bu sorun’da giderildiğine göre ürünün yanında hediye verilecek Duvara Asma Aparatı ve Uydu Alıcısı’ndan bahsedelim.

FULL HD 1080 kalitesiyle artık yayınları takip edebileceksiniz.Televizyon almak veya mevcut televizyon’unu yenilemek isteyen kişiler için tavsiyemizdir.

PİRANHA IQ PRO Cep Telefonu – Fiyat : 469 TL

Her ürün hakkında iyi birçok şey bu zamana kadar dile getirdik fakat bu ürün hakkında gerçekten hiç pozitif konuşmayacağız.Gerek tablet piyasasında ki başarısızlıklarından dolayı gerek ise ilgisizliklerinden dolayı bu markaya ait hiçbir ürünü almanızı önermiyoruz.

O yüzden daha da fazla ürünü karalayacağı konuşmak istemediğimiz için hemen size özelliklerinden bahsedelim.

  • 2 yıl garantilidir.
  • 8 GB hafıza
  • 1 GB Ram ( Çok düşük )
  • 4G uyumludur.

ŞOK 18 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR incelememiz tamamlanmıştır.İnceleme hakkında olumlu veya olumsuz yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.