A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

19.11.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 19 Kasım aktüel ürün broşürlerinde bu hafta fırsatlar hız kesmeden devam ediyor. Siz hala incelemediniz mi?

A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 19 KASIM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Kasım ayının 2. Haftasına girdiğimiz bu günlerde A101 bizi güzel bir indirim ile karşıladı.Evinizin tüm ihtiyaçları için A101’de bir fırsat var sloganı ile yola çıkan ve bu çıktığı yol da emin adımlarla ilerleyen market, yapmış olduğu ARZUM markalı ürünler ile bizleri şaşırttı.

Neden şaşırttı diyecek olursanız eğer çok büyük indirimler ve birbirinden kaliteli 5 ürün mevcut.Ürünler hakkında detaylı öne çıkanlar incelememize başlıyoruz.

A101 19 KASIM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR

Çubuk Blender Seti AR 1013 – Fiyat : 79,90 TL

Blender alım ve satımı bu ara gerçekten zirveye ulaştı diyebiliriz.Artık birçok yemeği yaparken kullanmış olduğumuz malzemelerin başında geliyor belki de blender.Hal böyle olunca fiyatları ve kalitesi giderek artıyor desek yanlış söylemiş olmayız.Özellikle bu blender ARZUM ürünü olunca tadından yenmiyor.

Ürün özelliklerine gelecek olursak şu şekil de sıralayabiliriz;

  • 600 W Gücündedir ve oldukça hızlı dönme özelliğine sahiptir.
  • 750 ml kapasiteli parçalama haznesi mevcuttur.Kapasitesi normal diğer blender ürünlerine göre fazladır.Bu da sizin için bir etken olabilir.
  • 1 ürün ile 3 ürünün işlevini yapabilme özelliği mevcuttur.
  • Paslanmaz çelik çırpma telleri
  • Isıya dayanıklı, paslanmaz çelik uçlu blender.
  • Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak
  • Kaymayı önleyici taban ve 3 yıl ARZUM garantisi mevcuttur.

Seramik Tabanlı Ütü Perla Lux AR 671 – Fiyat : 65 TL

Ütü annelerimizin olmazsa olmazıdır.Ütü yapan anneler gerçekten bu işte çok zaman harcamakta ve enerji kaybetmektedirler.Bu ürün üstün özellikleri sayesinde hem annenizin işini kolaylaştıracak hem de hızlı ütü yapma özelliği sayesinde anneleriniz daha az zaman kaybedecektir.

Ürün gene ARZUM ürünüdür.Çünkü bu listeyi biz seçtik , öne çıkanlar listesi farklı olduğu için bu listeyi belirlemeye karar verdik.Katalog’da zaten diğer öne çıkan ürünlere ve incelemek istediğiniz her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.Durum böyle olunca her hafta her hafta aynı ürünlerin tanıtımını yapmaktan sıkılacağınızı düşündük.Doğal olarak tercihimizi ARZUM ürünlerinden yana kullandık.

Ürün özellikleri : 2200 W , özel seramik taban , Ayarlanabilir sürekli buhar çıkışı , Şok buhar ve sprey özelliği , Dikey buhar özelliği , Kireçlenmeyi önleyen sistem , Damlamayı önleyen sistem , Termostat düğmesi ve ikaz lambası , ölçekli su kabı ve 3 yıl firma garantisi mevcuttur.

Saç Maşası Hira AR 573 – Fiyat : 29,90 TL

Saç Kurutma Makinesi Linda AR 569 – Fiyat : 45 TL

Dijital Cam Banyo Baskülü Felix Smarta FL 598 – Fiyat : 29,90 TL

A101 19 KASIM 2015 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU , sizin için belirlemiş olduğumuz öne çıkanlar listesi incelememiz tamamlanmıştır.Yazımız ve ürünler hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.