A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu hafta A101 21 Aralık 2017 tarihli perşembe gününe ait aktüel ürünler kataloğu detaylı incelememizi tamamlayıp sitemize eklemiş bulunmaktayız. A101 market raflarında yer alacak bu fırsat ürünlerini kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

A101 21 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 21 Aralık;indirim listesi çok kısa süre öncesinde sadece dijital ortamda birkaç kaynakta paylaşıldı. Marketlerde henüz duyurusu gerçekleştirilmeyen aktüel indirim detayları müşterilerde tarih kargaşası yaratmamak adına tanıtımı yapılmamıştır. 7000 adet şube sayısına ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşayan marka bu gururunu indirim listesi detaylarında birçok farklı kategoride ürüne yer vererek müşterileriyle paylaşmaktadır.

A101 aktüel, fırsatları büyük alışveriş merkezlerinde karşılayabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınızı ortalama büyüklükte marketlerinde karşılamak amacıyla tasarlanmaktadır. Elbette onlarca kategoride yüzlerce ürünün indirime girmesi nedeniyle marketlerin fiziki alt yapıları yetersiz gelmekte ve kampanyalarda yer alan ürünler belirli stoklarla raflarda yer almaktadır.Aldın aldın sloganı ile ziyaretçilerine sunulan kampanyada çamaşır makinesi bulunuyor olması A101 indirimlerini sürekli olarak takip eden müşterileri dahi şaşırtmıştır. Bu ürün mağazalarda fazla yer kaplamaması adına muhtemelen sipariş usulü ile satılacak ve ücretsiz kurulum ve ücretsiz teslimat avantajı ile satışa sunulacaktır.

A101 Market,klasik market anlayışını yıkmak ve müşterilere uygun fiyatlı genellikle muadil ürünlerin sunulması amacıyla yıllar önce kurulduğunda şüphesiz gerek çalışanlar, gerek müşteriler şuan geldikleri noktayı hayal dahi edemezlerdi. İlk kurulduğu yıllarda müşterilerine özellikle öz markaları olan ürünleri satmakta zorlanmaları günümüzde insanların yıllar içerisinde ürünlerin kalitesini anlamış olmaları nedeniyle pek yaşanmamaktadır. Hatta insanlar A101 markalarını sürekli olarak evlerinde ve iş yerlerinde kullanmaya başlamışlar ve günümüzde diğer markalara karşı ön yargıyla yaklaşmaya başlamışlardır. Özellikle son dönemlerde elektronik ürün konusunda gençlerin ilgisini çeken, ihtiyaç duydukları ürünlere haftalık indirimlerinde yer veriyor olmaları gençlerin de A101 Kampanyaları takibini hızlandırmıştır.

Aktüel İndirim; indirim mağazacılığı anlayışıyla insanların alışkanlıklarına kazandırılmış ve günümüzde büyük bir kitle temel ihtiyaçlarını, sezonluk ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla giderebilmek amacıyla markaların haftalık hazırladıkları kampanyaları takip etmeleriyle sonuçlanmıştır. A101 21 Aralık 2017içeriğinde özellikle kalitesiyle ve uygun fiyatıyla tercih edeceğiniz ürünlerin altını çizerek sizlerle paylaşacağımız için sayfamız aracılığıyla yerinizden dahi kalkmadan rakip markalarla ürün kıyaslaması yapabileceksiniz. Ucuz market sektöründe yer alan markaların genelinin maddi açıdan ülkenin belli başlı büyüklükteki markaları olması hızlı bir şekilde şubeleşmeleriyle sonuçlanmıştır. İşte bu noktada insanların evlerine yakın tek bir marka yerine sektörde önce, lider pozisyonda olan tüm markaların şubeleri bulunmaktadır. Evlerinize, iş yerlerinize yakın birden fazla markanın olması tüm alışverişinizi tek bir adresten değil de ürün özellikleri, ürün fiyatı kıyaslaması yaparak farklı noktalardan alışveriş listesi oluşturmanıza ön ayak olmaktadır.

Haftanın Ürünü: SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi 699 TL

Evlerde en sık kullanılan beyaz eşyalar hangisi dediğimizde şüphesiz akla gelen ilk cihazlardan birisi çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri yıllar öncesinde imalat tekniklerinin ve pazarlama tekniklerinin çok farklı olmasına bağlı olarak oldukça pahalı bir ürünken günümüzde maddi açıdan ulaşılması çeşitli kampanyalardan ve indirimlerden faydalanıldığında oldukça kolay olan bir üründür. Özellikle 699 TL satış fiyatı ile A101 Kampanyaları içeriğinde yer alan SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi çamaşır makinesini değiştirmek isteyenlerin, yazlığına ortalamanın biraz üstünde bir cihaz almak isteyenlerin tercih edebileceği bir üründür. SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi Özellikleri: Öncelikle dijital ortamda markanın ilgili modelini aradığımızda bu şekilde bir modelle karşılaşmıyoruz. Bunun sebebi muhtemelen SEG markasının bu modelini özellikle A101 mağazalarında satışa sunacağı için hazırladığı düşüncesine kapılıyoruz. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi markanın 7000 şubeyi aşması her mağazada 5 ürün satışı gerçekleşse dahi ciddi bir satış hacmine ulaşmasına neden olmaktadır. A++ Sınıf enerji seviyesiyle dikkatleri üzerine çeken ürün 81 il 890 ilçede ücretsiz teslimat ve kurulum avantajıyla satışa sunulmaktadır. 2 yıl yaygın Vestel garantisi ile satışa sunulan ürün 7 kg yıkama kapasitesine sahip olup, motor gücü açısından 1000 devirlidir. LED göstergesi ile görsel bir zenginliğe de sahip olan üründe 15 program gibi azımsanmayacak adette program sayısı, çocuk kilidi ve ön yıkama programları bulunmaktadır.Özellikle yıllardır kullanmakta olduğunuz eski çamaşır makinelerinin arıza yapması durumunda arızanın makinenin beyni gibi özel noktalarda olması tamircilerin neredeyse SEG SCM 7101 Çamaşır Makinesi fiyatını tamir ücreti olarak istemesiyle sonuçlanacağı için gerek ürün kalitesi, gerek yaygın Vestel servis ağı, gerek enerji sınıfı düşüklüğü nedeniyle eski çamaşır makinenizin tamiri yerine bu çamaşır makinesini almayı tercih edebilirsiniz. Cihaz Yapı Kredi, İş bankası ve Garanti Bankası’nın kredi kartlarına peşin fiyatına taksitle satışta olacaktır.

HI-LEVEL 49″ Uydu Alıcılı Full HD Led Tv 1.399 TL

A101 Market bünyesinde belirli aralıklarla listelenen televizyon bu hafta da müşterilerin beğenisine sunulacaktır. Ortalamanın üstünde özelliklere sahip olan ürün yine anlaşmalı banka kredi kartlarına taksit fırsatı ile sunulmaktadır. Televizyon sektörü kullanıcılar tarafından tahmin edilemeyecek hızla gelişmektedir. Bu gelişme her ne kadar hızlı olsa da kullanıcıların tüketim alışkanlıkları nedeniyle sürekli bunları takip edebilmesi maddi açıdan dahi mümkün değildir. İşte bu noktada ucuz market kategorisinde satışta olan ürünler farklı gelir grupları tarafından büyük bir talep görmektedir. Marketlerde kampanyaya ilginin fazla olmasını sağlamak amacıyla sınırlı stoklarla satışta olmaları nedeniyle alım için karar vermeniz halinde mutlaka acele etmeniz gerekmektedir.

Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü 24,95 TL

Özellikle son dönemlerde gençler tarafından büyük ilgi ile karşılanan sanal gerçeklik gözlükleri uygun fiyatlara satıldığı gibi çok farklı fiyatlara da satılmaktadır. Bizler teknolojiyi takip etmek isteyenler için A101 Market bünyesinde satışa sunulacak ve dar gelirli vatandaşların dahi sahip olabilecekleri Piranha markasına ait 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğünü sizler için inceleme fırsatı bulduk. Ekonomik anlamda oldukça üst seviyelerde olan ürünlere kıyaslandığında elbette aynı performansı vermesini bekleyemezsiniz. Fakat satışa sunulduğu parayı fazlasıyla hak eden bir teknoloji ve ürün kalitesiyle market raflarında yer almaktadır. Piranha markası özellikle bu tarz ürünlerle navigasyon tarzı ürünlerle yıllardır ülkemizde başarılı bir şekilde hizmet vermekte ve bu hizmeti şüphesiz yaygın servis ağı ile sağlamaktadır. Piranha Kullanıcı Yorumları incelendiğinde de gerek çevremizde gerek dijital ortamda nadiren olumsuz yorumlara rastlamamız da bizleri ürünü tercih edebilmemiz konusunda fazlasıyla teşvik etmektedir.

Hometech Neo Gold 105 Uydu Alıcısı 39,95 TL

Son teknoloji televizyonlar genellikle dahili uydu alıcısı ile satışa sunulsa da birçok evde hala harici uydu alıcısı ihtiyacı devam etmektedir. Televizyon alırken görüntünün kaliteli olması açısından binlerce lira harcayan ve bunu gözleri görmeyen insanlar nedense iş uydu alıcısı almak kısmına geldiğinde birden cimrileşebiliyor ve anlamsızca araştırmadan ürün seçimi yapabiliyor. Bu noktada televizyonun özellikleri kadar uydu alıcısının da kalitesinin görüntü netliğini, pürüzsüzlüğünü etkilediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle yıllardır uydu alıcısı alanında çalışmalar yapan ve her geçen gün yaptıklarını daha da geliştiren Hometech markasına ait uydu alıcısı ortalama bir cihaz fiyatıyla A101de bu hafta indirimli olarak satışa sunulacaktır. Garantisi olmayan, Çin malı ürünlerle kıyaslandığında farkı malzeme kalitesinden dahi rahatlıkla anlaşılabilen ürün muadillerine göre oldukça avantajlı fiyatlarla listelenecektir.

Attlas Eco 2500 4 Zamanlı Benzinli Jeneratör 549 TL

Her evde ihtiyaç duyulmasa da yaşadığı koşullar nedeniyle sürekli elektrik kesintisi yaşayan veya elektrik kesintisini sık yaşamıyor olsa da yaşama ihtimalini sıfıra indirmek isteyen kişiler tarafından tercih edilecek ürünlerdir jeneratörler. A101 bünyesinde sürekli bu tarz ürünlerle karşımıza çıkan ve yıllardır kullanıcılardan olumlu yorumlar almayı başarmış Attlas markasına ait bu ürün jeneratör fiyatları araştırıldığında fark edilecek düzeyde uygun fiyatlarla stoklarda bulunacaktır. Ürünün garantisinin olması ve markanın arkasında A101 marketlerin bulunması insanlara fazlasıyla güven verdiği için bu ürünün de market müşterilerinden büyük talep alacağını tahmin etmek zor olmamaktadır.

Sizler de düzenli olarak market kampanyaları incelemeleri yapmış olduğumuz yazılarımızı okuyabilmek ve fırsatları tükenmeden yakalayabilmek amacıyla sayfamızı takip altına alabilirsiniz. Bu sayfanın altında yer alan yorum bölümü aracılığıyla da marka yetkililerinden talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

A101 21 Aralık 2017 Kataloğu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.