A101 21 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

21.01.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 21 Ocak aktüel ürün broşüründe fırsatlar a101 magazalarında sizleri bekliyor. Stoklar sınırlı sayıda o yüzden elinizi çabuk tutun.

A101 21 Ocak 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 21 OCAK PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Ocak ayının bitmesine sayılı günler kala çok güzel teknolojik ürünlerde indirime gidilmiş gibi gözüküyor.Ürünlerin bu kadar iyi ve fiyatlarının da uygun olması kısa süre de tükeneceğini göstermektedir.5 ürün öne çıkanlar listesinde yer almaktadır bu ürünler şu şekilde sıralayalım;

 1. Quad Core Tablet
 2. Sandisk 16 GB USB Bellek
 3. Renkli Kulaklık
 4. Uydu Alıcısı
 5. Cep Telefonu

Görmüş olduğunuz gibi tablet ve telefon oldukça uygun bir fiyattır.Bu ürünler hakkında detaylı incelemeye başlamadan önce sizlere bu kampanyanın 21 Ocak Perşembe günü başlayacağını ve tüm A101 marketlerde olacağını duyurmak isteriz.

A101 21 OCAK PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR

7 QUAD CORE TABLET – Fiyat : 149 TL

Teknoloji’nin giderek gelişmesiyle beraber telefon ve bilgisayarlara olan ilgi artmıştı.Tablet piyasaya sonradan ve hızlı bir şekilde giriş yaptı desek yanlış bir ifade kullanmış olmayız.Telefon her ihtiyacımızı göremiyordu, bunun sebebi ise yeterince performans kaldıramamasıdır.Durum böyle olunca insanlarda sürekli yanlarında “ Leptop , Masaüstü Bilgisayar “ taşıyamadıkları için kolay kullanışlı , istediklerini yerine getirebilen  (bilgisayar ve telefonun ) ve yanlarında küçük bir taşınabilir alet arayışına girdiler.Bu süreç de olduğundan Tabletler piyasaya giriş yaptı ve kısa zamanda bir anda çok popüler oldu.

Gerek çocuklar gerek ise yetişkin bireylerin elinden düşmeyen teknolojik bir alet haline geldi.Durum böyle olunca ilgi hala var ve bu ürün için de çok fazla talep olacağını düşünüyoruz.Sınırlı  stok olduğu için bitmeden almanızı öneriyoruz.Fiyatına aldanıp bu ürünü almaktan vazgeçmeyin çünkü her ucuz ürün kalitesiz olmak zorunda değildir.

Özellikler;

 • 2 yıl garantilidir
 • Çift kamera
 • Android işletim sistemi
 • 8 GB Dahili Hafıza
 • 4 Çekirdekli İşlemci

Kredi kartına 8 taksit imkanı sunulmaktadır.

Sandisk 16 GB USB BELLEK – Fiyat : 18,95 TL

Bu ürün de adet bazlı olarak satışa çıkmıştır.Ürün kısa zaman da tükeneceği için bir an önce markete gidip almanız gerekmektedir.

Ürün hakkında açıklamadan çok zaten birçok ev de kullanılan bir ürün, durum böyle de olunca kalitesini oradan belli ettiğini düşünüyoruz.

Ürün özellikleri ;

 • Android telefon ve televizyon ile uyumlu
 • USB 3.0 desteği
 • 2 yıl garantilidir

Renkli Kulaklık – Fiyat : 4,95 TL

Uydu Alıcısı – Fiyat : 39,95 TL

FLY INTRUDER IQ459 Cep Telefonu – Fiyat : 444 TL

13 MP arka kamera , 5 MP Ön kamera , 16 GB Dahili hafıza , 2 yıl garantili ve Android 4.2 desteği mevcut oldukça kaliteli bir cep telefonu’dur.

A101 21 OCAK PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR hakkında incelememiz tamamlanmıştır.Yazımız ve katalog hakkında ki yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.