A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

11.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 21 Temmuz perşembe aktüel ürün broşüründe birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Bu hafta a101 mağazalarında neler olduğunu gelin beraber inceleyelim.

A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 21 Temmuz 2016 tarihinde marketlerinde başlayacak olan kampanyaları ürün bazında listelemiş olduğu katalog çalışmalarını geçtiğimiz saatlerde müşterilerin beğenisine sunmuştur. Marketlerin birbirleri arasında rekabetin özellikle yaz dönemlerinde insanların kışa göre market alışverişlerini azaltmasıyla birlikte arttığı bilinmektedir. Marketler arasında yaz durağan dönem olarak sayıldığı için rakiplerin müşterisinden nemalanmak adına çok farklı tüketici dostu kampanyalara başvurmaktadırlar. A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürünler ve fiyatları incelendiğinde fiyat- performans olarak bir çok ürünün kullanıcılar için çok avantajlı olduğu görülecektir.

Katalog çalışmasında yapılan kullanıcı dostu kampanyaların ürün bazında çeşitli nedenlere bağlı olarak sınırsız veya çok adetli gerçekleştirilemiyor olması çeşitli sorunların beraberinde gelmesine neden olmaktadır. Markette katalog ürünlerin geleceği veya fiyatların indirimli olarak kasalara yansıtılacağı günlerde özellikle açılış saatlerinde uzun kuyruklar olmasına rağmen kuyrukların henüz başında A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğunda yer alan ürünlerin tükendiği gözlenmektedir. Hatta bazı sabit müşteriler içeriden A101 çalışanları olması durumunda katalogda yer alan aktüel ürünlerden kendilerine ayrılmasını rica edecek kadar ürünleri, fiyatlarını ve kalitesini takip etmektedirler. Hatta küçük bölgelerdeki A101 mağazalarında müşterilere hitaben kendilerinden bu yönde isteklerde bulunulması, herhangi bir ürünün kesinlikle müşteri adına ayırılamayacağı ve bunun yasak olduğu yönünde yazılar bulunmaktadır.

A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yaz aylarında müşterilerden sürekli rağbet gören ürünlerden ilham alınarak hazırlanmıştır. Her hafta yayınlanan katalogda olduğu gibi önümüzdeki hafta geçerli olacak katalogda da elektronik bir ürüne yer verilmiş ve bu ürün HI-LEVEL marka televizyon olarak tercih edilmiştir. Özellikle yaz aylarında kilimlerin, halıların altına koyulan ve ürünlerin kaymasını engelleyen halı kaydırmazlar da bu katalogda yer alsa da genel olarak piyasayla fiyatları karşılaştırıldığında çok anlamlı bir indirimle karşı karşıya olduğumuz söylenemez. Katalogda yer alan konuşan baskül, premier marka buharlı ütü ve Fakir marka saç kurutma makinesi incelediğinde ve ürünlerin özellikleriyle fiyatı arasında performans dengesine bakıldığında özellikle yeni evlenecek olan bireylerin, çeyiz hazırlığı içerisinde olan bayanların bu ürünleri tükenmeden almasında fayda görülmektedir. Katalogda yer alan çerçeve incelendiğinde fiyat olarak uygun bir ürün olsa da çok özel süs ürünlerinin bulunduğu bir vitrin için yeterli kalitede olmayacağını söyleyebiliriz. A101 21 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Katalogda yer alan ve 2,95 TL’ye alınabilecek olan çerçeve bir iş yerinde veya evin çalışma odasında, oturma odasında dekoratif amaçlı kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.