A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

18.09.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 Aktüel Ürünler 22 Eylül 2016 kataloğunda bu hafta hangi ürünlerde indirim var hep beraber inceleyip görelim. A101 Market aktüel ürünler 22.09.2016 Perşembe gelecek ürünler neler hemen bakalım.

A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM açıldığı dönemlerde her ne kadar günümüzde konuma ulaşabileceği hakkında en ufak bir fikir dahi yürütülemezken günümüzde başarısıyla ve yaptığı kampanyalarla sektöre yön veren bir duruma gelmiştir. BİM tarafından yapılan sektördeki değişiklikleri baz alarak ortaya çıkan firmalardan birisi de şüphesiz A-101 markasıdır. Harca Harca Bitmez sloganıyla ortaya çıkan firma BİM’in göstermiş olduğu başarıdan esinlenerek onun çizgisinden devam etmeye çalışmış ve başarılı hamleleriyle sektörde yıllardır hizmet vermeye devam etmiştir. A101 markası tarafından da BİM tarafından yapılan indirimli aktüel ürünler listesi yayınlanmaktadır. Her hafta yayınlanan listeyle birlikte indirimli ürünler müşterilere tanıtılarak diğer marketlerden, şubelerinden müşteri çekmeye çalışmaktadır. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu listesi gerek ürün çeşitliliği gerekse ürünlerdeki ekonomik, cazip fiyatlar nedeniyle sektörde BİM’i zorladığını ortaya koymaktadır.

A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelenmeye başlandığında geçtiğimiz haftalarda da indirimli ürünler listesinde yer alan ve çok satan ürünlerin neredeyse bir karma halinde müşterilere sunulduğunu görüyoruz. A101 22 Eylül 2016 İndirimli ürünler listesinde geçtiğimiz haftalarda yer alan kampanyalı ürünlerin tekrar satışa sunulması sınırlı sayıda stoklarla satılan ve tüm müşterilere haliyle satılamayan ürünlerin tekrar satışa sunulması nedeniyle neredeyse ikinci bir şans gibidir. Müşterilerin A101 22 Eylül 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerin ciddi anlamda uygun olduğunu bilerek belirtilen tarihte erken saatlerde market şubelerinde hazır bulunmalarının gerekliliği vurgulanmaktadır.

İndirimli katalogdaki kampanyalı ürünler incelendiğinde Canon markasına ait Canon Pixma E404 Çok Fonksiyonlu Yazıcı ilk olarak dikkatimizi çekiyor. Çok sayıda baskı almayan fakat yazıcı ihtiyacı olan şirket ve bireyler için 99,95 TL gibi çok cazip fiyata satılan bum ürün çok cazip gelecektir. Acer Markasına ait Acer ES1-571/ES1-531 seri numaralı notebook ise ekonomik çözüm arayanlar için bire bir gelmektedir. 799 TL gibi çok cazip fiyata satılan ürün her mağazada bulunamayabilir. Her evde mutlaka bulunması gereken ve sürekli ihtiyaç olan Kodak Marka Alkalin Kalem ve İnce Pil çeşitleri ise 4’lü paketlerde 2,95 TL’den satışa sunulmuştur. Anlık ihtiyaç olmadığı durumlarda dahi evlerde stok yapılarak ileride muhtemel ihtiyaç durumlarında kullanılacak fiyatlarda satılan bu ürün mutlaka tercih edilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.