A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

07.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (35 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 market raflarında 22 mart 2018 tarihinde satışa sunulacak olan fırsat ürünleri broşür sayfalarını bu konumuzda bulabilirsiniz. Cazip fiyatlar ile birbirinden kaliteli bu ürünlere sahip olabilmek için en yakın a101 şubelerine gidebilirsiniz.

A101 22 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Marketlerin fiyat avantajı sundukları indirim listeleri genellikle haftada bir bazen haftada iki kez Aktüel Ürün listeleri olarak düzenlenmektedir. Bizler de şube sayısına bakmaksızın sizlerin ekonomik anlamda,ürün kalitesi anlamında avantajınıza olacak kampanyaları detayları ile ele alarak sizlere bulunduğunuz yerden ayrılmadan fiyat kıyaslaması yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Şüphesiz yaklaşık 1 yıldır düzenlemiş oldukları kampanyalarda belirli bir ürün çeşitliliğinin ve standardın altına kesinlikle inmeyen A101 Markası tarafından düzenlenen promosyonlar bunlardan en çok ilgi göreni ve büyük bir ziyaretçi kitlesi tarafından takip edilenidir. Geçerli olma tarihine günler kala tanıtımını gerçekleştirdiğimiz halde büyük talep gördüğünü takip etmemiz şüphesiz kampanyaların püf noktası olan sınırlı sayıda ve sınırlı sürede ürün listeleme mantığına göre birçok ürünün çok kısa sürelerde tükenmesine neden olmaktadır. Bu yazımızda ise sizlerin fırsatları tükenmeden alım yapabilmeniz için gerekirse kampanya başlangıç tarihinde market açılış saatinde kapıda beklemenize neden olacak A101 22 Mart 2018 indirimlerinden bahsedeceğiz.

Az önce belirttiğimiz ve yazımızın başında yakaladıkları standardı yaklaşık 1 senedir A101 ürünleri 22 Mart 2018 fırsatlarında da yakalayan market yetkililerinin yaptıkları işlemler şüphesiz bir müşterinin mağazalarına girdikleri andan itibaren evlerinde, iş yerlerinde, çocuklarının okulundaki tüm ihtiyaçları tek bir adresten giderebilmelerini amaçlamaktadır. Fakat diğer marketlerin indirim kampanyalarının da kıyaslanması sayesinde özellikle sezonluk ürünler her aktüel ürün katalogunda standart olarak belirli tarihlerde listelenmesi nedeni ile avantajlı olması amacıyla parça alışveriş yapılması da mümkün olmaktadır. Özellikle ucuz market sektöründe yer alan markaların ulaştıkları şube sayıları nedeni ile her bölgede en az bir şubelerinin olması parça alışveriş yapılmasını aracınız olmasa dahi yürüyerek gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz inceleme yazılarımıza sizlerden gelen talep doğrultusunda son haftalarda liste içeriğinde yer alan haftanın ürünü olarak gördüğümüz ürünlerin detaylarıyla avantaj ve dezavantajlarıyla beraber ele alınması yazılarımızla da destek vermeye başladık. Bu bağlamda A101 market 22 Mart 2018 insert içeriğinde de insanların geneline hitap ediyor olmaları, sağlamış oldukları fiyat avantajları ve kullanım kolaylıkları gibi detaylar nedeni ile oldukça kısa sürelerde tükeneceğinden emin olduğumuz 2 ürün incelemesini de farklı yazılarımızda gerçekleştireceğiz. Bu sayede farklı kaynaklar boğuşmadan sizler de sadece sayfamızı takip ederek ürünlerin sizin beklentilerinizi karşılayıp karşılamayacaklarını bir alışveriş sitesinin yanlı yorumu gibi değil de objektif olarak okuyacak ve kendiniz karar vereceksiniz.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’danger’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Arzu dedi ki:

  Ikili duvar raflari gelsin artik.kitaplik modeli gibi olandan.1 senedir bekliyorumm

 2. Arzu dedi ki:

  Ikili duvar raflari gelsin artik.1 senedir bekliyorum.kitaplik gibi olanindan

 3. Arzu dedi ki:

  Ikili duvar raflari gelsin artik.1 senedir bekliyorum.kitaplik gibi olanindan

 4. Arzu dedi ki:

  Ikili duvar rafı gelsin artikkj

 5. Ülviye dedi ki:

  Saç maşası gelsin

 6. Berna H. dedi ki:

  Lütfen bilgisayar masası gelsinnn

 7. Rabia dedi ki:

  Salata yapmaya bıçak gelsin lutfen

 8. Nur dedi ki:

  Bambu sunum tabağı istiyorum Lütfen

 9. Deryanur dedi ki:

  Arzum tost makinesi gelsin lütfen

 10. Şengül dedi ki:

  Mama sandalyesi gelsin

 11. Şengül dedi ki:

  Sıcak silikon tabancası ve dolap içi deterjanlık gelsin..

 12. Hale dedi ki:

  Bebek yürüteç gelsin

 13. Çağla dedi ki:

  Bebek malzemesi gelsin müzikli oyuncaklar gelsin

 14. Aliye dedi ki:

  Bebek setleri gelsin istiyoruz

 15. Nilay dedi ki:

  Akülü araba gelsin lütfen

 16. Ayşegül dedi ki:

  Oyuncak buzdolabı ve oyuncak çamaşır makinası istiyorum lutfen

 17. Melisa dedi ki:

  Lav çiçekli çay bardağı gelsin lütfen