A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

24.12.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 24 Aralık Perşembe aktüel ürün broşüründe fırsat ürünleri hız kesmeden devam ediyor. Hızlı tükendiği için en yakın a101 mağazalarına gidip satın alabilirsiniz.

A101 24 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 24 Aralık Perşembe Aktüel Ürünler Katalogu yayınlandı.Katalog gerçekten çok renkli fakat maalesef çok az ürün öne çıkanlar listesinde yer almaktadır.Her zaman ki gibi baş listeyi LED TV çekerken bir diğer ürün ise Tablet oldu.

Genel de A101 ve diğer markalar hep öne çıkanlar listesine tablet,telefon,televizyon gibi ürünleri eklemeyi uygun görüyorlar.Çünkü bu tarz ilgi gören ve sürekli yenilen teknolojik ürünler, hem uygun fiyata satılıyor hem de kolay alıcı buluyorlar.Hal böyle olunca pazara çıkan ürünlerin markası ve kalitesi giderek azalmaktadır.Çünkü her zaman kalite fiyat ile doğru orantılı olarak yükselmektedir.

2015 yılının bitmesine 8 gün gibi bir süre kala sene bitmeden de çok iyi bir kampanya yapacağına inandığımız A101 , eğer bu öne çıkan ürünler den birini almaya düşünenler için söylüyorum “ Haftaya Pişman Olabilirsiniz. “

Neden diyecek olursanız? Aynı ürün daha ucuza bulamazsınız doğru fakat farklı marka ürünü ve daha fazla gelişmişini daha cazip fiyata bulabilirsiniz. ( Tabi ki bu ürün’den cazip olmaz fakat özelliklerine göre eşleşen ürünlerden gerçekten hatırı sayılır bir fark tespit edeceksiniz. )

Hal böyle olunca kararı size bırakıyor ve A101 Aktüel ürünler katalogu’nu açıklamaya başlıyoruz.

HI-LEVEL 39HL500 39 UYDU ALICILI LED TV – Fiyat : 849 TL

Görüntü kalitesi ve özellikleri önceden kataloglar da rastladığımız ürünlerle benzerlik göstermektedir.Canlılık yönünden oldukça iyi bir üründür.Eğer televizyon almayı düşünüyor ve bütçenizi zorlamayacak bir ürün ise almanızı öneririz.

Kredi kartına 8 taksit imkanı sunması da sizin için ayrı bir avantaj niteliğindedir.Her led tv kampanyasında olduğu gibi Duvara Asma Aparatı yanında hediye olarak verilecektir.Kurulum tamamı ile size aittir. ( Katalog üzerinde kurulum hakkında net bilgi yer almamaktadır, teknik servis tarafından kurulma ihtimali yüksek olsa da, katalog üzerinde yer almadığı için bu şekil de ifade ettik. )

Ürün özellikleri ;

  • Dahili uydulu alıcılı
  • FULL HD 1080
  • 1 adet SCART girişi
  • 2 adet HDMI girişi
  • 1 adet USB girişi
  • HD DVB-T/C/52 (MPEG4)
  • PC IN ( VGA üzerinden )

Ürün VESTEL servis güvencesindedir.Ürünün bu firma tarafından teknik alt yapısı olması yukarıda ki tereddüdümüzü gidermiştir.

HOMETECH Wİ101 10.1 2 in 1 Tablet – Fiyat : 449 TL

Hem tablet hem de laptop olarak kullanılabilen ve harika özelliklere sahip bir üründür.Gerçekten eğer bir tablet almayı düşünüyorsanız , 100-150 tl arası fiyatlara gidip dandik tablet almayın.Çok kısa süre içerisinde bozulur ve gerekli performansı alamazsınız.Onun yerine bu tarz ürünleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Özellikler;

4 çekirdekli işlemci , Dahili mikrofon , tak çıkar klavye , 2  yıl garantili , HDMI , çift kamera , 2 GB DOR bellek , 32 GB dahili hafıza mevcuttur.

A101 24 Aralık Perşembe Aktüel Ürünler Katalogu öne çıkan ürünler incelememiz tamamlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.