A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (16 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 24 Mayıs 2018 fırsat detayları markanın Türkiye’nin 7000 mağaza sayısına ulaşan ilk marketi olması nedeniyle bir hayli fazla dikkat çekecektir. A101 market raflarında satışa sunulacak bu ürünlere sahip olmak için elinizi hızlı tutmanızı öneririz.

A101 24 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 24 Mayıs 2018 fırsat detayları markanın Türkiye’nin 7000 mağaza sayısına ulaşan ilk marketi olması nedeniyle bir hayli fazla dikkat çekecektir. Haftalık olarak düzenledikleri aktüel kampanyaları paylaştıkları reklam bültenleri kadar Türkiye’nin en çok şube sayısına sahip olan market olma özelliğini de sürekli farklı reklam kampanyaları ile duyuran marka bu sayede insanlardaki bilinirlik oranını sürekli olarak arttırmaktadır. Şube sayısını da hız kesmeden 2018 yılı içerisinde de arttırmaya devam eden marka bu sayede müşterilerinden aldığı gücü yine alım sayılarının bir hayli fazla olması nedeniyle uygun fiyatlı ürün alımı sayesinde müşterilerine harcamaktadır. Üreticilerle, tedarikçi firmalar ile alım güçlerinin yüksek olmasına bağlı olarak gerçekleştirdikleri cazip anlaşmaların yanında standart marketlere kıyasla oldukça düşük maliyetlerinin bulunması da birleşince düşük kar marjlarıyla çalışmaları insanların kaliteden ödün vermeden uygun alışveriş yapabilmelerini sağlamaktadır. Ortalama 3 senedir tüm marketlerin ciddi anlamda fırsat olarak sundukları kampanyaları yazılarımızda inceliyor olmamızın bizlere kattığı tecrübeye dayanarak rahatlıkla söyleyebiliriz ki A101 ürün içeriği anlamında her hafta rakiplerinden çok daha avantajlı seçenekler sunmaktadır.

Markaların düzenledikleri kampanyalarda yer verdikleri ürünlerin genelinin klasik marketlerden uygun fiyatlarla listelenmelerine rağmen bazılarının çok daha avantajlı sunulduğunu biliyoruz. Bilinçli tüketici olmak ciddi avantaj sağlayan ürünlere ihtiyacınız olması durumunda sahip olmayı gerektirdiği için sizlerin fiyat kıyaslamasına dahi gerek kalmadan A101 24 Mayıs 2018 detaylarında ihtiyacınız olması durumunda mutlaka almanız gereken ürünlerden bahsedecek olursak; 3’lü Valiz Seti, Altus 3 Çekmeceli Derin Dondurucu, Xiaomi Mi A1 64 GB Cep Telefonu ve Toshiba 43L2863DAT 43″ Full HD Smart Led TV gelmektedir. Bu ürünler A101de bu hafta satışa sunulacak ürünler arasında haftanın ürünleri olup sizlere sağlayabilecekleri avantajları ve bizlerin beklentilerini karşılayamadıkları noktaları net bir şekilde okuyabileceğiniz objektif yorumlarımızla ürün inceleme yazıları da hazırlayacağız. Bu sayede sırf uygun fiyatlı diye ihtiyacınız olmayan bir ürüne fazladan gereksiz yere para vermemiş olacaksınız.

İnsanların aktüel kampanyaları gelir durumları fark etmeksizin büyük bir heyecanla takip ettiklerini yazılarımıza gösterilen ilgilerden ve inceleme yazılarımızın altında yer alan yorumlardan rahatlıkla görebiliyoruz. Bu yorumlarda dikkatimizi çeken en önemli nokta insanların günler öncesinde takip altına aldıkları ve henüz kampanyanın ilk gününde markete alım yapmak için gittiklerinde dahi ürünleri bulamıyor olmalarıdır. Bu bazı ürünlerin marketlerin genelinde yer problemi oluşturmaması adına çok az sayıda satışa sunulmasıyla alakalıdır. Her hafta A101 tarafından gerçekleştirilen kampanyalardaki ürün çeşitliliği düşünüldüğünde bu ürünlerin marketlerde fiziki anlamda bol stokla listelenmesinin mümkün olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir. Bu durum şüphesiz önümüzdeki günlerde ülke genelinde tüm A101 şubelerinde geçerli olacak A101 24 Mayıs 2018 insert içeriğinde de geçerli olacak olup eğer vaktiniz varsa çabuk tükenen ürünlerin bir sonraki haftalarda sıcak fırsatlar kategorisine tekrar dahil edilebileceğini düşünüp biraz daha beklemenizi tavsiye ediyoruz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.