A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

17.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 28 Aralık 2017 perşembe tarihli indirimleri yılın son aktüel kampanyalarından birisi olup yine markanın hazırlamış olduğu yüzlerce ürünün listelenmesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

A101 28 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 28 Aralık; indirimleri yılın son aktüel kampanyalarından birisi olup yine markanın hazırlamış olduğu yüzlerce ürünün listelenmesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Televizyon, gazete ve radyo gibi reklam alanlarından önce dijital ortamda paylaşılması hem düşük maliyetli olması hem de daha çok müşteri kitlesine hitap ediyor olması ile alakalıdır. Hem bu sayede sayfamız aracılığıyla da rakiplerine olan üstünlüklerini müşterilerinin kıyaslamasına olanak sağlamaktadırlar. Ürün içeriği bakımından beklentilerimizin de üzerine çıkan aktüel kampanyalar oldukça farklı kategorileri bünyesinde bulunduruyor olması nedeniyle hem farklı yaş, hem de farklı gelir gruplarına hitap etmektedir. Geçmiş yıllarda sadece orta gelirli ve düşük gelirli vatandaşların alışveriş adresi olarak düşünülen A101 Marketler günümüzde gelir durumu bakımından iyi olan kesime hitap eden ürünlere de ürün çeşitliliğinde yer vermektedir.

A101 Aktüel; ucuz market anlayışını ülkemizde oluşturmaya çalışan ilk markalardan birisi olmasının dezavantajını yaşayan marka bir noktadan sonra elbette bunun avantajını görmeye başlamıştır. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda esnek olması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması nedeniyle günümüzde sektöründe takip edilen konuma gelen marka geçtiğimiz günlerde ulaşmış oldukları 7000 adet şube ile de Türkiye’nin mağaza sayısı bakımından en büyük market zinciri unvanını kazanmıştır. Bunun haklı gururunu müşterileriyle paylaşan A101 yetkilileri uzun süredir düzenledikleri aktüel kataloglarında ürün çeşitliliği açısından zirvede yer almaktadırlar. A101 piyasa şartlarına göre oldukça uygun fiyatlı ürün satabilmesini şüphesiz ulaşmış olduğu mağaza sayısı sayesinde sağlamaktadır. 7000 adedi geçen şube sayısı ile haftalık düzenledikleri kampanyalar için çok yüksek adetlerde ürünler satın almakta ve dolayısıyla hem üreticilerle hem tedarikçilerle oldukça cazip satın alma anlaşmaları imzalayabilmektedir. Türkiye’de hizmete başladığı günden itibaren kalite çizgisini koruyor olması da sürekli olarak müşterilerden gelen taleplerin artması olarak kendisini göstermiştir.

A101 Market; sadece kendi marketlerinde satmak için dahi üreticilerle özel anlaşmalar yapabilecek hacimde satın almalar gerçekleştirdiği için bünyesinde bol miktarda öz marka ürün bulundurmaktadır. İnsanlar başlangıçta bu markalara olan tercihlerinde tedirgin davranıyor olsalar da bahsettiğimiz üzere kalite çizgilerini bozmadan yıllardır aynı çizgide devam edebilmeleri, hatta çıtayı artan rekabet ortamı nedeniyle sürekli arttırmaları nedeniyle tercih edilebilirliklerini yükseltmişlerdir. Özellikle sezonluk ürünlerde tam dönemindeyken piyasada yer alan firmalar ne de olsa talep gelecek diye fiyatları yukarı doğru çekerken, markanın müşteri memnuniyeti ön planda tutan tavrı ve şubelerine olan ilgiyi arttırma çabaları nedeniyle mümkün olduğunca düşük kar oranları ile çalışmayı tercih ederek oldukça uygun fiyatlarla satışa sunabilmesi insanlar arasında A101 markasının güvenilirliğini, bilinirliğini arttırmıştır. Günümüzde A101 Perşembe fırsatları olarak adlandırılan kampanyaları insanların takip etmeleri şüphesiz büyük bir alışkanlık haline gelmiştir. Bu da özellikle geniş kitlelere hitap eden ürün çeşitlerinin kampanya bitiş tarihine kadar dahi kalmadan tükenmeleriyle sonuçlanmaktadır.

Aktüel indirim, sektörde hizmet veren ve kendilerini ucuz market kategorisinde gören tüm firmalar tarafından genellikle haftalık bazen haftada iki defa uygulanan kampanyalara verilen addır. Sektörde öncü olan firmalardan olan A101 kurulmadan önce insanların akıllarında böyle bir uygulama yokken günümüzde büyük bir kitlenin takip ettiği furya halini almışlardır. Markette ürün satış fiyatlarının minimum seviyelerde olması için giderlerin minimum seviyelerde tutulması esası hakimdir. İşte bu noktada düşük reklam giderleri, farklı eleman istihdam politikası gibi unsurlar devreye girmekte ve en düşük kirayla maksimum gelir sağlanabilecek mağazalar tercih edilmektedir. Düşük kira gideri istendiğinde şüphesiz kiralanan alanların çok yüksek alanlara sahip olmaları beklenemez. Düşük alanlarda farklı kategoride yüzlerce ürünü satabilmek ise aktüel olarak belirli sürelerde gerçekleşen kampanyalar düzenleyerek müşterilerin düzenli aralıklarla marketlerde yoğunluk oluşturmasıyla mümkün olmaktadır. Bu şekilde hazırlanan ve yazımızın başında belirttiğimiz gibi A101 28 Aralık 2017 tarihinde geçerli olacak kampanya detaylarını yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. Bu şekilde hazırlanan kampanyalar düşük kar oranları ile satış hedeflediği için yüksek satış oranlarına ulaşılması gerekmektedir. Bu nedenle insanların hedefleri, ihtiyaçları olan ürünlerin listelenmesi oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan market yetkilileri de talepleri, ihtiyaçları belirleyebilmek adına düzenli olarak çeşitli araştırmalar yapmaktadırlar. Bu araştırmaların bir kısmı da şüphesiz internet ortamında bizim sayfamız gibi hizmet veren sistemler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bunun bilincinde olarak kampanya tanıtımının sonunda yer alan yorum bölümüne gelecek hafta listelenecek olan A101 Aktüel ürün içeriklerinden beklentilerinizi paylaşabilir ve ihtiyaçlarınızı klasik marketlere kıyasla oldukça uygun fiyatlara giderebilirsiniz.

Samsung Galaxy J320 Cep Telefonu 699 TL

Açıkçası A101’de bu hafta listelenecek olan ürünleri gördüğümüzde henüz market raflarında inceleme fırsatı bulamamış olsam da haftanın ürünü seçiminde zorlanacağımı biliyordum. Televizyon ve cep telefonu ilgimi çeken ürünler arasında yer alsa da genellikle ihtiyaç duyulan bir ürün olması nedeniyle cep telefonunu haftanın ürünü olarak seçmeye karar verdim. Samsung marka cep telefonları bir takım kullanıcılar tarafından beğenilmese de akıllı cep telefonu sektöründe büyük bir pazarlarının olduğunu kabul etmeliyiz. Performans ve fiyat ilişkisi incelendiğinde oldukça tatminkar değerler aldığımız Samsung Galaxy J320 Cep Telefonu fiyatına göre oldukça mantıklı bir üründür. Bir telefona binlerce lira veren insanları anlamıyorum diyenlerdenseniz ve buna rağmen akıllı telefonların sizlere sundukları tüm avantajları doyasıya yaşamak istiyorsanız bu cep telefonu tam size göre. Çin Malı telefonlara vereceğiniz paralara tüm özellikleri ortalamanın üstünde olan ve garantili olan bir cihazı satın alabilmek muhtemelen sizleri heyecanlandıracaktır. Fakat yazımızın başında belirttiğimiz üzere marketlerin fiziki alt yapılarının yetersiz olması nedeniyle her şubede 2 – 3 adet bulunabilecek bu ürünü almak için kampanyanın başlangıç saatlerinde sizlere en yakın A101 şubelerinde bulunmanızı tavsiye ediyoruz. Samsung Galaxy J320 Cep Telefonu Özellikleri: Polifonik – MP3 Zil Tipi, 802.11 b/g/n Wi-Fi, 138 g Ağırlık, Arttırılabilir Hafıza, Maksimum 349 Saat Bekleme Süresi, 142.3 x 71 x 7.9 mm Boyutlar, Çift Hatlı, 8 GB Dahili Hafıza, 5,0 inç Ekran Boyutu, 720 x 1280 Ekran Çözünürlüğü, 16 Milyon Ekran Renk Çözünürlüğü, Süper AMOLED Ekran Tipi, Micro SD Hafıza Kartı Tipi, 1,3 Ghz Quad Core İşlemci Kapasitesi, Android 5.1.1 (Lollipop) İşletim Sistemi, 5 MP Kamera Çözünürlüğü, Maksimum 22 Saat Konuşma Süresi, 4G Mobil Bağlantı Hızı, 2,0 MP Ön (Selfie) Kamera, 2600 mAh Pil Gücü, Li-Ion Pil Türü, 1,5 GB RAM Kapasitesi, 1.17 W/kg SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri, 3G Mobil TV Özelliği gibi detaylar ile dikkatleri çekmektedir.

Piranha LED Gece Lambalı Bluetooth Hoparlör 49,95 TL

Evlerde birçok alanda elektronik cihaz kullanılıyor olması kablo kargaşasına neden olmakta ve görüntü kirliliği yaşatmaktadır. Bu nedenle elektronik ürün üreticileri mümkün olduğunca kablosuz olan modeller tasarlamaya ve insanlara sunmaya başladılar. Yıllar öncesinde söyleseler inanmayacağımız bir üründen bahsediyoruz. Kablosuz hoparlör. Bu ürün led lambaları sayesinde gece lambası olarak dahi kullanılabiliyor. Dekoratif bir ürün olmasıyla da odanızda, salonunuzda şık bir görüntü sağlayacak olan ürün yıllardır bu sektörde bulunan Piranha markasının güvencesiyle satışa sunulmuş olması nedeniyle ayrıca cazip gelmektedir. Piranha Kullanıcı Yorumları incelendiğinde bu sektörde başarısını kanıtlamış firmalar arasında yer aldığını rahatlıkla görüyoruz. Bunun haricinde ses kalitesiyle de deneme fırsatı yakaladığım ürünün fiyatına göre oldukça başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

GoSmart Powerbank 8000 mAh 21,95 TL

Akıllı cep telefonlarının hayatımızda oldukça fazla bir yer kaplamaları büyük kolaylıklar sağlasa da bazı olumsuz etkileri de vardır. Olumsuz etkilerinden bahsedecek olursak insanların onları artık vazgeçilmez olarak görmelerini ele alabiliriz. Sık kullanılıyor olmaları nedeniyle şarj problemleri gün içerisinde kullanıcıları fazlasıyla rahatsız etmektedir. Şarjı bittiği andan itibaren insanlar abartmak istemiyorum ama adeta panik yapmaktadırlar. İşte bu heyecanlı dakikaların önüne geçebilmek için cihazlarınızın şarjlarını istediğiniz her yerde tamamlayabileceğiniz bir ürün A101de bu hafta stoklarda yer alacaktır. Çok farklı markaya ait Powerbank satılıyor olsa da bunların kullanıcı yorumları iyi olanın tercih edilmesi oldukça önemlidir. GoSmart sektöre giren ilk firmalardan olup etiketinde belirttiği gücü cihazlara tam olarak aktaran nadir ürünlerden üretmektedir. 8000 mAh gücünün haricinde 5000 mAh gücüne sahip ürünü de bünyesinde bulunduran marka iki ürününü de yapmış oldukları anlaşma neticesinde A101 28 Aralık 2017 indirimlerinde listeleyecektir.

HI-LEVEL 32 GB Micro SD Kart 39,95 TL

HI-LEVEL markasını A101 marketlerin yapmış oldukları kampanyalar ile tanımaya başlamış olsak da yıllar önce hayatımıza girmiş olmaları nedeniyle evimizde – iş yerimizde mutlaka bir ürününü bulunduruyor konuma geldik. Micro SD Kart marka seçimi kullanıcılar tarafından pek yapılmasa da aslında kalitesinin aktarım hızı, aktarım güvenliği açısından önemsenmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. HI – LEVEL markası ile 32 GB alana sahip olan bu ürün A101 Aktüel ürün kampanyalarında bu hafta stoklarla sınırlı listelenecektir.

Tombala 4,95 TL

Bu ürünü fazla anlatmaya gerek yok. Çocukları, gençleri, yaşlıları ortak noktada buluşturmayı başaran ender oyunlar arasında yer alan tombala yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Farklı kalitelerde çok uygun fiyatlardan çok yüksek fiyatlara dahi satın alınabilecek çeşitleri bulunan üründe amaç oyun kalitesinden ödün vermeden hareket etmek olacağı için A101 bünyesinde satışa sunulacak bu ürün fiyat performans ilişlisi bakımından sizleri oldukça tatmin edecektir. Yılbaşında birçok ailenin bu oyuna ilgi gösterecek olması nedeniyle stoklarda tükenmeden temin etmeniz gerekmektedir.

Arzum AR-5043 Lazer Epilasyon Aleti 599 TL

Kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen epilasyon aleti çok düşük fiyatlardan binlerce liraya kadar satılabilmektedir. Önemli olan sizin cilt tipinizde en verimli etkiyi gösteren, uzun yıllar kullanabileceğiniz cihaza sahip olmaktır. Bunun da geçmiş indirim listelerinden tecrübemizle rahatlıkla Arzum kalitesi ile sağlandığından bahsedebiliriz. Uzun yıllar kullanım sağlayabileceğiniz ürün cilt tipiniz çok farklı özellikler göstermiyorsa tam size göre. Yeni bir teknoloji olmasına rağmen büyük bir kitleye hitap ediyor olması ve uygun fiyatıyla tercih edilebilir bir ürün olarak A01 müşterilerinin beğenisine sunulacaktır.

A101 28 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.