A101 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

20.07.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 28 Temmuz perşembe aktüel ürünler kataloğunda bu hafta birbirinden güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Sınırlı sayıda stoklarda bulunduğu için elinizi çabuk tutun.

A101 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her Perşembe günü cazip fiyatlarla aktüel ürünler satışa sunun A101 marketleri yarın yeni indirimli ürünlerin satışa sunulacak olması nedeniyle sonraki haftanın aktüel ürünler kataloğunu ilk olarak dijital ortamda yayınlanmıştır. Genellikle dar gelirli ve orta gelirli vatandaşların sıkı takipçisi olduğu aktüel ürünler listesi Cuma gününden itibaren de muhtemelen mağazalarda gösterilmeye başlanacaktır. İndirimli ürünler sınırlı stoklarla hangi il, hangi ilçe olduğu fark etmeksizin genellikle mağazalarda satışa sunulmaktadır. Fakat nadiren de olsa bazı ürünler listelerde bölgesel farklılıklar gösterebilmektedir. Ürünler üretici veya tedarikçi firma kaynaklı herhangi bir sıkıntı olması durumunda haliyle marketlerde satışa sunulamamakta ve genellikle marketlerin camlarında konuyla ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır.

A101 ve BİM gibi marketlerin çok sayıda şubesi olduğu düşünüldüğünde üretici veya tedarikçilerin çok kısa süreler içerisinde ürün yetiştirmede bazen aksaklıklar yaşayabileceği unutulmamalıdır. Bu konuda marketlerde bulunan yetkililerin herhangi bir müdahalesi ve yetkisi olmadığı bilinmeli, onları zorda bırakacak hareketlerden kaçınılmalıdır. A101 28 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde gözümüze ilk olarak çarpan ürün olarak günümüz teknolojisinin gelişmesine paralel olarak kullanımı yaygınlaşan tabletler gelmektedir. Tablet olarak satışa sunulan ürün bu konuda oldukça iddialı olan Piranha markasıdır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren Piranha markası A101 marketlerde indirimli fiyatlarıyla, 2 yıl garantisi ve geniş servis ağıyla satışa sunulmuştur.

Özellikle son günlerde tüm dünyada büyük yankı uyandıran Pokemon Go oyununu duymayan yoktur. Bu oyun internet bağlantısı kurabilen cihazlarla genellikle elektrik bağlantısı olmayan, cihazın şarj edilemediği bölgelerde yoğun bir şekilde oynanmaktadır. Haliyle bu oyun tutkunlarının şarj problemi yaşamaları da normaldir. A101 28 Temmuz 2016 İndirimli ürünler listesinde çok sık şarjı bitip, dışarıda şarj imkanı bulmayanlar için çok uygun fiyatlı bir ürün satılmaktadır. Taşınabilir şarj cihazı adıyla satışa sunulan ürün için A101 marketleri Hı-Level markasıyla anlaşmış ve ürünü maliyetinin çok az üstüne müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Aktüel ürünler listesinde yer alan her evde ihtiyaç olmasa da bulunduğunda çok farklı lezzetler tatmanıza olanak sağlayacak ürünlerin bir tanesi de gözleme ve krep makinesidir. Türki çapında yaygın servis ağına sahip olan Sinbo markası tarafından üretilen gözleme ve krep makinesi sınırlı stokta A101 marketlerindedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.