☰ Menü

A101 3 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Market raflarında bu hafta satışa sunulacak ürün broşürleri olan A101 3 Mayıs 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunu inceledik. Birbirinden cazip fiyatlara A101 market 3 Mayıs 2018 tarihinde müşterilerine sunmaya hız kesmeden devam ediyor.

A101 3 Mayıs 2018 Nisan ayının bitip yaz günlerinin kendisini gösterdiği günlerin ilk indirim listesi olup önümüzdeki günlerde tüm A101 Market şubelerinde geçerli olacaktır. Özellikle evlerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere yer verilmiş olması insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir noktadan giderebilmelerinin önünü açmıştır. Geride bıraktığımız aylarda özellikle rekabetçi fiyat politikası ve ürün çeşitliliği ile sektörde zirvede olan marka Mayıs ayı içinde de “Aldın Aldın” sloganı ile müşterilerine aynı politikalarla hizmet vermeye devam edecektir. Mayıs ayı ilk aktüel kampanyasında tüm ürün detaylarını fiyat ve performans ilişkisi açısından detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu sayede fiyat avantajı sunulan tüm ürünlerin gerçek indirim oranlarını net bir şekilde görerek alım yapıp yapmamak konusunda daha net karar verebileceksiniz.

Onlarca kategoride yüzlerce üründe indirim yapılan A101 aktüel 3 Mayıs 2018 fırsatlarında özellikle sezonluk ihtiyaç duyulan ürünlere hesaplı satın alabilme imkanı insanların A101 Perşembe fırsatları içeriklerini büyük bir ilgiyle takip etmelerini sağlamaktadır. Markanın sahip olduğu yüksek şube sayısı nedeniyle alım gücünün de oldukça fazla olması çok cazip fiyatlara ürün tedariki yapabilmelerini, maliyetlerini klasik marketlere kıyasla çok uygun tutmaları nedeniyle de müşterilere cazip fiyatlarla ürün satabilmeleri sağlanmaktadır. Ülke genelinde 7000 adet şube sayısına ulaşmış olmaları nedeniyle Türkiye’nin en şube sayısı açısından en büyük marketi olan A101 bu durumu güncel TV ve gazete reklamlarıyla da insanlara duyurmaktadır.

  • Sinbo SHB-3147 Blender Seti 69,95 TL
  • Mobetto 2 Kapaklı Çekmeceli Dolap 175x30x34cm 129,95 TL
  • Gölgelikli Salıncak 189,95 TL
  • Kabartma Halı 120x80cm 59,95 TL
  • Sinbo SCM-2928 Elektrikli Cezve 24,95 TL
  • Sinbo SVC-3449 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge 145 TL
  • Piknik Mangalı + Ahşap Saplı Izgara 16,95 TL
  • Katlanabilir Kamp Taburesi 9,95 TL

Marka bilinirliği oldukça yüksek olan ürünlere de indirim listesi A101 market 3 Mayıs 2018 içeriğinde yer verildiğini ve bu sayede markaya önem veren insanların da kampanyaları takip ettiğini biliyoruz. A101 market tarafından oluşturulan ürün içerikleri müşterilerin talep ettikleri ürünler dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Marketlerde istenilen yoğunluğun yaşanılması için ihtiyaç duyulan ürünlerin gerçek indirim oranlarıyla satıldığını fakat sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklar nedeniyle herkesin bu fırsatlardan yararlanamadığını biliyoruz. Bu nedenle A101de bu hafta listelenen ürünler arasında geçtiğimiz haftalarda insanlar tarafından çok talep gören ve çok kısa sürelerde yoğun talep nedeniyle tükenen ürünlere de yer verilmektedir. Bu sayede insanların stok sorunu nedeniyle alamadıkları ürünleri sonrasında alabilmek için kampanyaları düzenli olarak takip edebilmeleri sağlanmaktadır.

Bim 4 Mayıs 2018 Kataloğu İncelediniz Mi?

Yazımızın devamında A101 ürünleri 3 Mayıs 2018 kampanyasında öne çıkan ürünler ile başlayarak tüm detayları yazılı, görsel ve video anlatım ile sizlerle paylaşacağız. Bu sayede alım listelerinizi ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlere göre katalog detaylarından seçerek marketlerde raflardan temin edebilirsiniz. İnsanların kampanyaların başlangıç tarihlerinde çok erken saatlerde market kapılarında olmaları inceleme yazılarımız aracılığıyla belirledikleri ürünleri tükenmeden alabilmeleri içindir. Özellikle genele hitap eden ürünlerde beden, renk gibi farklı seçeneklerin olduğunda A101 Aktüel ürün içeriklerine yoğun talep olacak olması nedeniyle acele davranmak yararınıza olacaktır. A101 aktüel ürünlerine gelecek haftalarda yön verebilmek için sayfamızdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorumlar (12 yorum)
Necip
Necip #
- 19:00

Aeron Kaynak makinesi gelsin çok kaliteli ve hemen satılan bir ürün

Ersin
Ersin #
- 18:00

Halı yıkama makinesi zamanı geldi de geçiyor , Ramazan öncesi Bahar temizliğine acil lazım !!!

şahinde
şahinde #
- 16:42

Bulasık makinesi ne zaman gelecek

Serhat
Serhat #
- 16:21

Metal uzun kitaplik tarzi raflar gelsin.duvae silme moplari gelsin

Sevim
Sevim #
- 10:15

Oval ikili banyo paspası istiyorum Lütfen getireyim

Kâhtalı mıçı
Kâhtalı mıçı #
- 14:19

Huzur istiyorum.

Merve
Merve #
- 14:15

yeni model telefonlar gelmeli bunların modası geçti ya

Elçin
Elçin #
- 13:15

61 veya 56 ekran lcd tv bekliyoruz. Benim gibi yüzlerce veya binlerce insan evinde mutfağında veya iş yerinde ufak ama hesaplı bir TV olsun diye araştırıyor. Tabiki bu misyonda Türkiye`nine en büyük market ve tedarik zinciri A101 ailesini kutluyorum.

Ahmet
Ahmet #
- 13:00

Huawei telefon gelsin lütfen.

Nur
Nur #
- 12:45

61 ekran televizyon bekliyorum gönderirseniz çok sevinirim teşekkürler iyi calismalar

Deniz
Deniz #
- 12:30

Yine istediğim ürünlerin bir kaçı gelmiş teşekkürler A101

Meryem
Meryem #
- 12:21

Merdiven ne zaman gelecek 1yil oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status