A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

24.05.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Bu hafta A101 31 Mayıs 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu birbirinden cazip fırsat ürünlerine yer vermeye devam ediyor. A101 market raflarında satışa sunulacak bu ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

A101 31 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 31 Mayıs 2018 sıcak fırsatlar kategorisi ile geçtiğimiz saatlerde dijital ortamda müşterilerinin beğenine sunulmuştur. 7000 adet şube sayısına ulaşıp Türkiye’nin mağaza sayısına bakıldığında en büyük market zinciri konumunda olan marka haftalık olarak düzenledikleri kampanyalar ile büyük bir kitleyi peşinden koşturmaktadır. İnsanlar gelir durumları fark etmeksizin kendilerine bir uğraş edinip A101 Perşembe fırsatları adını verdikleri liste içeriğindeki cazip fiyatlı ürünlere ulaşabilmek için oldukça istekli davranıyorlar. Bunda markanın yıllardır hizmet verirken tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi edinmesinin etkisi şüphesiz oldukça fazladır. Geçtiğimiz yıllarda kendi öz markaları ile oluşturduğu ürün çeşitliliği şüphesiz günümüzdeki kadar kesinlikle ses getirmiyordu. Bu noktada ürünlerinde çizgi olarak kesinlikle kaliteden ödün vermemeleri ve zaman içerisinde kalitelerini insanlara uygun fiyatları ile mutlaka kanıtlamış olmalarının da etkisi oldukça fazladır. Ulaştıkları market sayısı ile birlikte alım güçlerinin de ciddi oranda artması nedeniyle cazip alım fırsatları oluşturarak yakaladıkları fırsatları müşterileri ile paylaşmaları uygun fiyat anlayışını her zaman için desteklemektedir.

Şube sayısının en çok olmasının haricinde yaklaşık 2 yıldır ürün çeşitliliği bakımından da rakip indirim mağazalarını her hafta geride bırakan marka A101 31 Mayıs 2018 içeriğinde geçtiğimiz haftalardan dahi çok daha geniş yelpaze ile ciddi anlamda tüm ihtiyaçlarınıza karşılık gelen ürünlerle katalog oluşturmuştur. İndirim fırsatlarını kampanya içeriğinde her satırına kadar video anlatım, görsel ve yazılı olarak işleyecek olsak da fiyat karşılaştırması işini diğer markalarla gerçekleştirmeniz ve hali hazırda evlerinize, iş yerlerinize yakın olan tüm marketleri değerlendirerek vaktinizin de olması durumunda uygun fiyatlı ürünler için parça alışveriş listeleri oluşturabilirsiniz. Bunu marketlerin her birini gezmeden bilgisayar veya akıllı cep telefonları aracılığı ile gerçekleştirebilmeniz için düzenli olarak aktüel kampanyaları takip ederek sizlerin kıyaslama yapabilmeniz ve fırsatları kaçırmamanız için ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kampanyaların genel içeriğinde uygun fiyatlı alım fırsatları doğuyor olsa da bazı içeriklerin fiyat karşılaştırılması yapıldığında alım için oldukça hızlı davranılması gerekiyor.

Ciddi fiyat avantajı olan ürünlerin özellikle genel kitlelere hitap eden fırsatlardan oluşması durumunda çabuk tükenebilme ihtimali her zaman yüksek olduğu için inceleme yazılarımızda haftanın ürünü olarak bahsettiğimiz ürünlere dikkat etmenizi öneriyoruz. A101 31 Mayıs 2018 liste içeriğinde bulunan ve A101de bu hafta oldukça sınırlı sürelerde tükeneceğinden tecrübelerimiz ile emin olduğumuz ürünler arasında; Kiwi Buhar Kazanlı Ütü, yaz aylarında yoğun talep yaşayan ürün çeşitlerinden olan Akülü Araba ve artan döviz kurlarına rağmen uzun süredir hazırlanan aktüel kataloglarda standart fiyata satılan ve yakın zamanda fiyat değişikliğine gidileceğini düşündüğümüz Toshiba 49L2863DAT 49″ Full HD Smart Led Tv yer almaktadır. Önümüzdeki haftalarda kampanya içeriklerinde sizlerin de ihtiyacınız olan ürünlere yer verilmesini istiyorsanız yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümüne A101 yetkililerinin görebilmesi için talebinizi bırakabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.