A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Müşterilerinin sabırsızlıkla beklediği A101 4 Ocak 2018 perşembe tarihli kataloğu sitemize eklenmiştir. A101 marketlerde 4 Ocak tarihinde raflarda yer alacak bu fırsat ürünlerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

A101 4 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

2017 yılı için başarılı bir dönem geçirdiğini ülke genelinde en çok mağaza sayısına ulaşmaları nedeni ile rahatlıkla söyleyebileceğimiz A101 Marketler geçtiğimiz saatlerde duyurdukları ve çok yakında tüm şubelerinde geçerli olacak A101 4 Ocak indirimleri ile 2018 yılında da takip edilen bir marka olacağının sinyallerini vermiştir. Yazımızın devamında sizlerle detayları ile A101 Aktüel listesini paylaşacak olsak da içerik hakkında şimdiden özenle seçilmiş olduklarından bahsedebiliriz. Müşterilerden gelen talepleri gerek kendi sistemleri aracılığıyla gerek internet ortamında yapmış oldukları araştırmalarla toparlayan yetkilileri her gelir ve her yaş grubundan kesimin dikkatlerini çekecek ürünler ile karşımıza çıkmıştır. Bu da sizlerin sürekli olarak dert yandığınız ürünlerin çabuk tükenmesi ile ilgili sorunu bu hafta gerçekleştirilen kampanyada da yaşayacağınızın sinyallerini vermektedir.

Yıllar öncesinde Türk halkının çok alışkın olmadığı bir market raf sistemi, eleman istihdam politikası ile market sektörüne giriş yapan firma bünyesinde yer alan ürünlerin büyük bir çoğunluğunu kendi öz markası ile satışa sunması nedeniyle marka bilinirliğine önem veren insanlar tarafından pek tercih edilmemiş olsa da günümüzde geldikleri nokta bir hayli farklıdır.  A101 Aktüel indirimleri bahsedilen ve marka bilinirliği geçmiş yıllarda yüksek olmayan ürünlerden oluşturulmakta ve günümüzde bu markalar insanlar tarafından aranan ve sık tercih edilen konuma ulaşmıştır. Bunun bir başarı olduğunu müşteri gözüyle dahi rahatlıkla söyleyebiliriz. Öncelikle ucuz fiyatları nedeni ile tercih edilen ürünler market politikası gereğiyle sürekli olarak belirli bir kalitenin üstünde sunuluyor olması nedeniyle günümüzde farklı gelir gruplarından büyük bir kitleye hitap etmektedir. Müşterilerinin artan taleplerini doğru büyüme ile şekillendiren marka sürekli olarak şube sayısını arttırmış ve şube sayısını arttırmasıyla beraber daha çok müşteriye hitap etmeyi başarmıştır. Şube sayılarının arttırılması ile daha fazla alım yapmaya başlayan A101 Marketler gerek tedarikçileri ile gerek imalatçılar ile çok daha cazip alım anlaşmaları yapmayı başarmıştır. Bu durum da hem müşteri için hem de düşük de olsa kar etmek amacı ile hizmet vermekte olan A101 Market için olumlu bir kısır döngünün oluşmasına neden olmuştur.   

Özellikle son yıllarda insanların ihtiyaçlarının ve beklentilerinin değişmesi geçmiş yıllarda lüks kategorisinde yer alan birçok ürünün günümüzde ihtiyaç kategorisinde görülmesini tetiklemiştir. A101 Market ise insanların bu tarz beklenti ve taleplerini iyi analiz ederek ürün çeşitliliğini özellikle A101 Perşembe fırsatları olarak adlandırılan kampanyalarda yoğun talep görecek ürünlerde uygun fiyatlı olmakla aşmıştır. Marketler tarafından gelenek haline gelen bu indirim kampanyaları özellikle insanların sezonluk ihtiyaçlarının olduğu ürünleri normalde klasik ticaret mantığı ile pahalıya, zamlı almaları gerekiyorken piyasa şartlarından çok daha uygun fiyatlara satın alabilmelerinin önünü açmıştır. İnsanların ihtiyaçlarının bahsettiğimiz üzere değişmesi nedeniyle ekonomik giderlerin de bir hayli arttığı günümüzde ihtiyaçlarından feragat etmek yerine çevrelerinde bulunan marketlerin kampanyalarını takip etmeleri, kaliteden taviz vermeden uygun fiyatlı ürün temin etmek istemeleri bilinçli tüketici olmalarının en temel göstergesidir.

İnsanlar tarafından tahmin ettiğinizden çok daha fazla ilgi ile takip edilen Aktüel indirim detayları anlık olarak dahi sizlerin maddi anlamda çok rahat bir süreç geçirmenize olanak sağlayacaktır. Bizler de yaklaşık olarak 3 yıldır sizlerle sektörde öncü firmaların kampanyalarını inceleyerek sizlerin sınırlı sürelerde ve sınırlı stoklarla gerçekleştirilen kampanyalardan ihtiyacınız olan ürünleri alabilmenizi sağlamak istiyoruz. Bu yazımızda ise henüz TV, radyo ve gazetelerde duyurusu şubelerde farklı bir indirim kampanyasının geçerli olması ve karışıklık olmaması açısından gerçekleştirilmeyen A101 4 Ocak 2018 insert detaylarından bahsedeceğiz. Çok yakın zamanda tüm alanlarda artan rekabet ortamı nedeniyle daha fazla müşteriye hitap edebilmek amacıyla reklamlarına yer verilecek indirim listesi ürün içeriği bakımından yeni yılın ilk kampanyasına yakışır şekilde hazırlanmıştır. Bizler de liste içeriğinde inceleme fırsatı bulduğumuz, internet ortamında fiyat kıyaslaması yaparak rakiplerine göre oldukça cazip fiyatlara satıldığını gördüğümüz ürünleri sizler için detaylandıracağız.

Haftanın Ürünü: Xiaomi Redmi Note 5A Cep Telefonu 699 TL

Bu aralar inceleme yazılarını hazırladığımız indirim mağazalarında her hafta düzenli olarak cep telefonu kategorisinde bir ürünün sergilendiğine şahit oluyoruz. Bunun sebebi şüphesiz akıllı cep telefonlarının daha önceden sahip olduğumuz cep telefonlarına oranla değişim sıklığının çok daha yakın olması ve bu nedenle insanların ortalama üstünde özelliklere sahip cep telefonlarına uygun fiyatlarla sahip olabilme ihtiyaçlarının süreklilik oluşturmasıdır. Marka bilinirliği ortalamanın altında teknoloji birikimine sahip olan kullanıcılara göre düşük gelse de çevremizde kullanan arkadaşlarımızdan aldığımız olumlu yorumlar ve internet ortamında marka ve modeli araştırdığımızda karşılaştığımız olumlu kullanıcı yorumları sayesinde Xiaomi Redmi Note 5A Cep Telefonu adlı ürünü A101’de bu hafta listelenen haftanın ürünü olarak tercih etmeye karar verdik. Xiaomi Redmi Note 5A Cep Telefonu Özellikleri: Ortalama bir akıllı cep telefonu kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını fazlasıyla giderecek ve hatta kullanamayacağınız özellikleri dahi olan ürünü farklı bir telefoncuda sizler için incelediğimizde ürünün malzeme kalitesi ile de ön plana çıktığını gördük. Akıllı cep telefonu seçiminizi hangi yönde gerçekleştirirseniz gerçekleştirin dikkat etmeniz gereken en önemli nokta özellikle ekranlarının oldukça hassas olması ve alır almaz gerçekleştireceğiniz ilk adımın ekran koruyucu takmak veya taktırmak olduğudur. 21/08/2017 duyurulan ceğ teşefonu 1.74 W/kg (10g) SAR Değeri (Vücut), 0.66 W/kg (10g) SAR Değeri (Baş) değerlerine sahiptir. 3 Slot (SIM1+SIM2+MicroSD) Çift Hat Özelliği ile dikkat çeken ürün Nano-SIM (4FF) ile kullanılmaktadır. Yakınlık sensörü, pusula, ortam ışığı sensörü, jiroskop ve ivmeölçer bulunduran ürün 4.5 G desteklemektedir. 3.5 m ses çıkışına sahio olan üründe günümüzde pek tercih edilmese de kızıl ötesi vardır. Gümüş, pembe ve altın renk seçenekleri ile satışta olan ürün 150 gram ağırlığında olup 128 GB maksimum hafıza kartı kapasitesine sahiptir. Ön kamera özelliklerinde zamanlayıcı, yüz algılama ve geniş açılı seçeneklerinin olması özellikle gençlerin ilgisini çekmektedir.

 

Piranha Mikrofonlu Stereo Kulaklık 19,95 TL

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çıkan yeni ürünler her geçen gün daha da kullanışlı ve isteklere cevap verir nitelikte olmaktadır. Gençler için bu durum daha da önemli tabi ki. Özellikle vaktinin uzun zamanını bilgisayar başında geçiren kişiler için çok daha önemli olduğunu söyleyebiliriz. Piranha Mikrofonlu Stereo Kulaklık bu tarz teknolojiyi kullanmayı sevenler için çok uygun bir ürün olacaktır. İster müzik dinlensin, ister oyun oynansın, isterse bir proje üzerinde çalışırken gönül rahatlığıyla kullanılabilecek pratik bir ürün. Üzerinde bulunan özel mikrofonu sayesinde görüşmeleriniz daha iyi ve kaliteli bir şekilde gerçekleşebilir. 3.5 mm jack girişi ile tüm marka ve modeller ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ürünün sesli arama ve yanıtlama özelliği de bulunmaktadır. Raflarda yeri hazır olan Piranha Mikrofonlu Stereo Kulaklık 19,95 TL fiyatıyla satışta olacaktır.

Mobetto 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap 129,90 TL

Her evde ne kadar dolap olursa olsun bir şeylerin ortada kaldığı ve ek bir dolaba ihtiyaç duyulduğu görülür. Böyle zamanlarda çok yer kaplamayacak ve evin diğer dekor ya da mobilyalarıyla uyum sağlayabilecek çok amaçlı dolaplar kurtarıcı olmaktadır. Mobetto 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap tam olarak bu istek ve ihtiyaca cevap vermeye yönelik bir üründür. Ürünün en güzel özelliği hammaddesinde sağlığa zararsız ürünlerin kullanılmasıdır. Özel hammaddeye sahip olan Mobetto 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap için 1. Sınıf bağlantı sistemleri kullanımı tercih edilmiştir. Dolap yüzeyi yüksek kaliteli melamin yonga levhadan yapılmıştır. Karşınıza çıkacak olan Mobetto 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap 129,90 TL özel fiyatıyla satışa sunulmaktadır. Ürünü özel olarak başka bir mobilyacıya yaptırmaya kalktığınızda belki de 5 katı fiyat alabileceğinizi hatta bulunduğunuz bölgeye göre bu fiyatın artabileceğini dahi rahatlıkla söyleyebiliriz.

Aprilla ABS – 1025 Dijital Banyo Banyo Baskülü 19,95 TL

Her evin ihtiyacı olan bazı ufak ev aletleri bulunmaktadır. Aprilla ABS – 1025 Dijital Banyo Banyo Baskülü de evlerin olmasa olmaz ürünlerinden biri. Banyolarınızdan eksik etmeyeceğiniz ve uzun süreli kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahip güzel bir ürün. Günümüzde kadın- erkek fark etmeksizin herkesin kilo kontrolünü yapmaya çalıştığını ve insanların genelinin fazla kilolarından kurtulmak hayali ile sürekli tartılma ihtiyacı duyduğunu biliyoruz. Özellikle cam ve şık desenli tasarımıyla banyolarınıza renk katacak çok özel bir ürün. Temperli cam kaplama olduğu için çarpma ve kırılmalara karşı korunaklıdır. Ayrıca özel yapısı sayesinde çizilmelere karşı da hassas bir üründür. 150 Kg kadar tartabilme özelliği bulunan hassas bir tartıdır. İşçilik ve üretim hatalarına karşılık 2 yıllık garanti süresiyle satışa sunulan Aprilla ABS – 1025 Dijital Banyo Baskülü’nün fiyatı 19,95 TL gibi olukça uygundur.

Desenli / Kılıflı Sıcak Su Torbası 4,95 TL

Soğuk kış günlerinin yaşandığı şu günlerde evlerde ya da ofis ortamlarında ihtiyaç duyulan sıcak su torbaları birçok işe yarayan küçük ama özel ürünlerdir. Su torbalarının sıcak suyu sızdırmayacak ve herhangi bir yanma olayına sebep vermeyecek derecede dayanıklı malzemeden yapılmış olması gerekmektedir. Desenli / Kılıflı Sıcak Su Torbası bu istenilen özelliklere sahip ve uygun fiyatlı bir üründür. Ürünün kendine özel desenli yapısı bulunmaktadır. Ayrıca ürün ile birlikte satılan özel kılıfı da olukça şık ve kullanışlıdır. Ne kadar dayanıklı yapıda olursa olsun içine sıcak su konulduğunda eli yakma olasılığı bulunan sıcak su torbalarının kılıflı olarak satılması daha kullanışlı ve dayanıklı olma özelliği getirmektedir. Desenli / Kılıflı Sıcak Su Torbası 4,95 TL özel fiyatıyla satışa sunulacaktır.

Ahşap Fiskos Masası 29,95 TL

Koltuk ve mobilyalarınızın tamamlayıcı parçası olan sehpalar ve fiskos masaları evlerde önemli bir yeri olan aksesuarlardandır. Küçük parçalar gibi görünse de bazı zamanlarda büyük fiyatlarla karşımıza çıkabilirler. Satışa sunulacak olan ahşap fiskos masası özel ve dayanıklı yapısına göre oldukça uygun fiyatlı bir ürün olarak karşımıza çıkmakta. Ahşap yapısı ürünün daha doğal ve aynı zamanda modern görünmesine neden olmaktadır. Çizilmelere karşı korunaklı yapısı bulunan Ahşap Fiskos Masası 29,95 TL oldukça uygun olan fiyatıyla satışta olacaktır. Sınırlı stoklara sahip olan Ahşap Fiskos Masası için satın almayı düşünenlerin erken davranması gerektiğini hatırlatmak isteriz. Evlerinizin dekorunu tamamlayacak olan bu güzel ürün her evin ihtiyaç duyduğu niteliklere sahiptir.

A101 4 Ocak 2018 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.