A101 4 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

04.02.2016
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 4 Şubat perşembe aktüel ürün kataloglarında bu hafta birbirinden güzel ve kaliteli ürünler sizleri a101 mağazalarında bekliyor.

A101 4 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 4 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Şubat ayının ilk kataloğu olan ve oldukça indirimli 3 ürün ile başlangıcı yapıyoruz. A101 bilmiş olduğunuz gibi son zamanlarda sürekli aynı 3 veya 4 ürün arasında öne çıkanlar listesini düzenlemişti.Bugün de gene ona benzer bir yapı mevcut fakat farklı olarak 1 ürün burada dikkatimizi çekmektedir.Bu ürün hakkında detaylı bilgiyi öne çıkanlar listemizde vereceğiz şimdi kısaca sizlere ürün isimlerini yazalım.

Öne çıkanlar listesinde 3 ürün bulunmaktadır.Bunlar; HI – LEVEL 48HL690 48 SMART SLIM LED TV , HI – LEVEL ÇİFT GİRİŞLİ 16 GB USB BELLEK , Atlas 4 Zamanlı Benzinli Jeneratör Eco 2500.

Ürünler yukarıda belirttiğimiz gibidir fakat son eklenen jeneratör ürünü hakkında bizim de net bilgimiz maalesef yoktu.İnternette ön bir araştırma yapınca bu markanın piyasaya yeni girdiğini ve ciddi yatırımlar sonucu oluştuğunu öğrendik.

Durum böyle olunca direk kataloglarda ki yerini alan ve çok uygun fiyata satılan bir ürün olduğu hakkında şüpheniz olmasın.Hal böyle olunca o ürünü ayrı bir detaylı olarak ele almayı düşünüyoruz.Şimdi bazı kişiler diyecekler hep led tv var.Fakat biz de bu durumdan her ne kadar şikayetçi olsak da, A101 fikrini değiştirmeyi düşünmüyor gibi gözükmektedir.

Ürün teknik özellikleri bakımından sadece ufak oynamalar gösterilerek tekrar tekrar katalog’da ki yerini korumaktadır.

A101 4 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR

HI-LEVEL 48HL69 48 SMART SLIM LED TV FULL HD 1080 – Fiyat : 1.249 TL

Fiyat olarak önceki televizyonlardan pahalı olduğunu hemen anlamışsınızdır.Bunun sebebi ürünün özelliklerinin de bir hayli iyi olmasından kaynaklanmakta ve inch değerinin yüksekliğindendir.

Teknik özelliklerden sizlere bahsetmeden önce ürünün canlılık ve netlik olarak çok iyi bir görüntüye sahip olduğunun garantisini verebiliriz.Her ne kadar bilinmiş bir marka olmasa da, ürün çok satacağa benziyor.

Teknik Özellikleri ;

HD DVB-T C 52 (MP4G4)

1 SCART GİRİŞİ

ETHERNET

2 USB GİRİŞİ

2 HDMI GİRİŞİ

PC IN ( VGA ÜZERİNDEN )

Ürün hediyeleri;

Duvara asma aparatı ve uydu alıcısı hediyesidir.Ürün kredi kartına 8 taksit imkanı sunulmakta ve VESTEL servis güvencesindedir.VESTEL servis olarak gerçekten çok başarılı bir teknik alt yapı hizmetine sahiptir.Bu konu da içiniz son derece rahat olabilir.

HI-LEVEL ÇİFT GİRİŞLİ USB BELLEK 16 GB SMART – Fiyat : 14,95 TL

Akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan bu USB.Çok kısa zaman da tükeneceğini düşünüyoruz.Hem fiyatı çok uygun hem de sınırlı stok olarak getirilmiştir , alacak kişilerin markete erken saatlerde gitmesini öneriyoruz.

A101 4 ŞUBAT PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR incelememiz tamamlanmıştır.Ürünler hakkında veya yazımız hakkında her türlü olumlu veya olumsuz görüşünüzü bizlere yorum olarak belirtebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.