A101 5 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

05.11.2015
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 5 Kasım aktüel ürün broşürlerinde bu hafta ki ürünler kaçmaz. Birbirinden güzel ürünler gayet uygun fiyatlara a101 mağazalarında yer almaktadır.

A101 5 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 5 KASIM 2015 PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU yayınlandı.Kasım ayının ilk katalog’u olarak dikkatleri üzerine çeken katalog’da, toplam’da 3 öne çıkan ürün bulunmaktadır.Bu ürünlerden bir kısmı hepimizin çok kullandığı; “ Galaxy A3 “ markalı telefon’dur.Telefon piyasanın neredeyse 100 tl indirimli haline satışa çıkmıştır.Ürünler hakkında öne çıkanlar listemize başlamadan önce her zaman sizlerden gelen önerileri dikkate aldığımızı belirtmiştik.

Bu süreçte bize gelen mailler ve tarafınızdan yapılan yorumlar neticesinde öne çıkanlar listemizde her zaman ürünlerin iyi taraflarından sizlere bahsediyorduk, fakat gelen istekler ve şikayetler doğrultusunda artık ürünlerin olumsuz yanlarından siz değerli misafirlerimize bahsedeceğiz.Hiçbir ürünü kötülemeden sadece internet ve çeşitli ortamlardan alınmış olan müşteri yorumlarını sizler için derleyip bilgi olarak aktarmayı planlıyoruz.Bu bağlam’da bu yazımızdan başlayıp bundan sonra ki yazılarımızda sıkça ürünlerin olumsuz yönleri hakkında bilgiler bulabileceksiniz.

A101 5 KASIM PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR LİSTESİ

SAMSUNG CEP TELEFONU GALAXY A3 – Fiyat : 799 TL

Ürün piyasada oldukça fazla satan bir ürün’dür.Gerçekten ilgi çekici tasarımı ve eşsiz özellikleri ile telefon almaya adeta insanları cezbediyor. Durum böyle olunca alıcısı da bir hayli fazla olacağını düşünüyoruz.Ürünün teknik özelliklerine geçmeden önce tasarım olarak katalog’dan detaylı inceleyebileceğinizi umuyoruz.Eğer yeterli gelmez ise mevcut internet tarayıcınızdan “ Galaxy A3 “ yazıp görsellerden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonu Özellikleri ;

  • Quad Core
  • Android 4.4 Kitkat İşletim Sistemi
  • 0 MP ön kamera
  • 0 MP AF Kamera
  • 16 GB Dahili Hafıza
  • 64 GB’a kadar micro sd kart desteği
  • 5 HD Super Amoled Ekran
  • Wi – Fi

Ürün özellikleri bunlarla sınırlı değildir , bunlar sadece öne çıkan özelliklerdir.Daha çok özelliğe mağazamıza gelip teknik personelden öğrenebilirsiniz.2 yıl Samsung Türkiye garantisi mevcuttur.

HI – LEVEL Çift Girişli USB Bellek 16 GB Smart – Fiyat : 17,95 TL

Uyumlu olduğu cihazlar ;

Bilgisayar

Akıllı Telefonlar

Tablet bilgisayar

Akıllı televizyonlar ve daha birçok cihaza uyumludur.Ürün toplam’da 5 renk seçeneği ile mağazamıza gelecektir.Fiyat olarak uygun tutulduğunu düşünüyoruz ürünün fakat hız olarak tavsiye etmediğimiz bir aktarım hızı mevcuttur.Bu da ürünü tercihleriniz arasından kaldırmak için yeterli bir sebep olduğunu düşünüyoruz.

Amlas Kırıcı Delici Matkap ECO KD-800 – Fiyat : 119,95 TL

Kırıcı , darbeli delmesi ve delici ısıtarak 3 farklı şekilde kullanım özelliği mevcuttur.800 W güçlü motor yapısı ve 2 adet kırıcıya sahiptir.2 yıl garantilidir.

Taşıma çantası yanında hediye olarak verilecektir , ürün marka olarak her ne kadar bilindik bir marka olmasa da, ürün kalitelidir.

A101 5 KASIM 2015 PERŞEMBE AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOGU ÖNE ÇIKANLAR incelememiz tamamlanmıştır.Haftaya Perşembe bir sonra ki aktüel katalog’da görüşmek üzere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.