☰ Menü

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Kampanya fırsat ürünleri incelememizde bu hafta a101 5 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu yer almaktadır. A101 market raflarında satışa sunulacak olan birbirinden güzel ürünler müşterilerini bekliyor. Elinizi çabuk tutup bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

A101 Marketler indirim mağazacılığına yıllar öncesinde girmiş olmanın verdiği tecrübe ve insanlar üzerinde oluşturdukları marka bilinirlikleri sayesinde hazırlamış oldukları indirim kampanyalarına büyük yoğunluk oluşmasına olanak sağlamaktadır. Şüphesiz zaten düşük kar oranları ile sürümden kazanılması hedeflenen ticari faaliyetler bu şekilde başarıya ulaşmaktadır. Müşterilerin taleplerini ve önerilerini dikkate alan bir ticari yapıya sahip olması da insanların her geçen gün artan ilgileri ile karşılaşmalarına olanak sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıl göstermiş oldukları şubeleşme atakları sayesinde de Türkiye’nin mağaza sayısı ele alındığında en büyük markası haline gelen A101 tarafından önümüzdeki Perşembe günü başlayacak olan aktüel ürün indirimleri A101 market 5 Nisan 2018 geçtiğimiz saatlerde duyurulmuş ve tüm detayları bu yazımızda artılarıyla eksileriyle ele alınacaktır.

A101de bu hafta listelenecek olan ürünlerin birçok klasik markette belirtilen satış rakamları ile satılamıyor olmasının en önemli sebebi şüphesiz mağaza sayısı ele alındığında ürün üreticileriyle ve tedarikçileriyle çok cazip anlaşmalar yapıyor olmasıdır. Bu cazip anlaşmalar gerçekleştirdikleri alımların oldukça yüksek sayılarda olmasından kaynaklanmaktadır. A101 katalog 5 Nisan 2018 indirimlerinde göreceğiniz üzere sizlere ciddi anlamda fiyat avantajı sunan ürünleri özellikle belirttik ki ihtiyacınız olması durumunda zaten sınırlı stoklarla A101 raflarında yer alacak ürünleri kaçırmayın. Farklı kategorilerde gerçekleştirilen sıcak fırsatlarda onlarca ürünün her biri farklı bir ihtiyaca yönelik listelenmiş olup, her biri de müşteriler tarafından yoğun ilgi çekecek fiyat ve kalite performansına sahip ürünlerdir.

A101 5 Nisan 2018 bünyesinde yer alan ürünlerin çeşitliliği de sektörde aynı kategoride faaliyet gösteren marketlere kıyasla bir hayli fazla olması nedeniyle insanlar kaliteden ödün vermeyen öz markaları ile yıllardır sahnede olan marketten tüm ihtiyaçlarını giderebilme fırsatı yakalamaktadır. A101 yıllardır sektörde olması ve insanların kalite beklentilerini iyi analiz ediyor olması nedeniyle öz markalarından oluşan ürünlere dahi sıkı – sadık müşteriler edinmeyi başarmıştır. Fiyat politikasının uygun olması oluşturdukları A101 Aktüel ürünlerini takip edip bu listelere uygun bir şekilde alım listesi oluşturan müşteri kitlesi oluşturmasının yanında uygun fiyatlı olduğundan yıllardır emin olması nedeniyle fiyat kıyaslaması, araştırması dahi yapmadan alım yapan müşterilerinin dahi varlığı ile başarıları taçlanmıştır.

Yorumlar (19 yorum)
emine
emine #
- 19:20

buharlı elektrik süpürgesi ve saksı
istiyorum

Yasemin
Yasemin #
- 14:23

hamur dağıtıcı tekrar gelsin

kerem
kerem #
- 21:20

şarjlı diş fırçası gelsin

Hasret
Hasret #
- 19:45

Harlan Coben,Tess Gerritsen,Becca Fitzpatrick KİTAP SERİLERİNİ GETİRİN LÜTFEN

 Aliye
Aliye #
- 23:03

arko 20 ml krem gelsin

Hatice
Hatice #
- 18:21

Şarzlı traş makinası bekliyoruz

Özlem
Özlem #
- 13:52

Hobiy zeytinyağlı krem gelsin

Çiğdem G.
Çiğdem G. #
- 21:02

Bluetooth kulaklık kafa üstü olanlardan gelsin..

Serpilyilmaz
Serpilyilmaz #
- 16:22

Hascevher buse tencere seti getirin lütren

Serpilyilmaz
Serpilyilmaz #
- 16:20

Çelik tencere getirin lutfen

 Lale
Lale #
- 09:35

Kamp sandalyesi getirin

Cemre
Cemre #
- 08:44

Bebek ürünleri ne zaman gelcek tekrar istiyoruz

Ayşe
Ayşe #
- 07:33

Philips elektrik supurgesi istiyoruz

 Gül A.
Gül A. #
- 23:33

kaliteli set üstü ocak gelsin lüttfeen

Pelinsu
Pelinsu #
- 23:24

Orta boy çelik tencere takımı getirirmisiniz

Mevlüde
Mevlüde #
- 23:21

Saçaklı 6 m2 halı mutfak desenli getirin

İpek Ç.
İpek Ç. #
- 22:41

Tv ünitesi istiyorum

Leyla G.
Leyla G. #
- 22:15

TV ünitesi getirseniz iyi olurdu

Mihriban
Mihriban #
- 22:13

Kondisyon bisikleti gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Bir Şeyler Ara


DMCA.com Protection Status