A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (75 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

Kampanya fırsat ürünleri incelememizde bu hafta a101 5 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu yer almaktadır. A101 market raflarında satışa sunulacak olan birbirinden güzel ürünler müşterilerini bekliyor. Elinizi çabuk tutup bu ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

A101 5 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 Marketler indirim mağazacılığına yıllar öncesinde girmiş olmanın verdiği tecrübe ve insanlar üzerinde oluşturdukları marka bilinirlikleri sayesinde hazırlamış oldukları indirim kampanyalarına büyük yoğunluk oluşmasına olanak sağlamaktadır. Şüphesiz zaten düşük kar oranları ile sürümden kazanılması hedeflenen ticari faaliyetler bu şekilde başarıya ulaşmaktadır. Müşterilerin taleplerini ve önerilerini dikkate alan bir ticari yapıya sahip olması da insanların her geçen gün artan ilgileri ile karşılaşmalarına olanak sağlamaktadır. Geçtiğimiz yıl göstermiş oldukları şubeleşme atakları sayesinde de Türkiye’nin mağaza sayısı ele alındığında en büyük markası haline gelen A101 tarafından önümüzdeki Perşembe günü başlayacak olan aktüel ürün indirimleri A101 market 5 Nisan 2018 geçtiğimiz saatlerde duyurulmuş ve tüm detayları bu yazımızda artılarıyla eksileriyle ele alınacaktır.

A101de bu hafta listelenecek olan ürünlerin birçok klasik markette belirtilen satış rakamları ile satılamıyor olmasının en önemli sebebi şüphesiz mağaza sayısı ele alındığında ürün üreticileriyle ve tedarikçileriyle çok cazip anlaşmalar yapıyor olmasıdır. Bu cazip anlaşmalar gerçekleştirdikleri alımların oldukça yüksek sayılarda olmasından kaynaklanmaktadır. A101 katalog 5 Nisan 2018 indirimlerinde göreceğiniz üzere sizlere ciddi anlamda fiyat avantajı sunan ürünleri özellikle belirttik ki ihtiyacınız olması durumunda zaten sınırlı stoklarla A101 raflarında yer alacak ürünleri kaçırmayın. Farklı kategorilerde gerçekleştirilen sıcak fırsatlarda onlarca ürünün her biri farklı bir ihtiyaca yönelik listelenmiş olup, her biri de müşteriler tarafından yoğun ilgi çekecek fiyat ve kalite performansına sahip ürünlerdir.

A101 5 Nisan 2018 bünyesinde yer alan ürünlerin çeşitliliği de sektörde aynı kategoride faaliyet gösteren marketlere kıyasla bir hayli fazla olması nedeniyle insanlar kaliteden ödün vermeyen öz markaları ile yıllardır sahnede olan marketten tüm ihtiyaçlarını giderebilme fırsatı yakalamaktadır. A101 yıllardır sektörde olması ve insanların kalite beklentilerini iyi analiz ediyor olması nedeniyle öz markalarından oluşan ürünlere dahi sıkı – sadık müşteriler edinmeyi başarmıştır. Fiyat politikasının uygun olması oluşturdukları A101 Aktüel ürünlerini takip edip bu listelere uygun bir şekilde alım listesi oluşturan müşteri kitlesi oluşturmasının yanında uygun fiyatlı olduğundan yıllardır emin olması nedeniyle fiyat kıyaslaması, araştırması dahi yapmadan alım yapan müşterilerinin dahi varlığı ile başarıları taçlanmıştır.

[minima-alert alert_text=’Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.’ alert_color=’danger’ alert_header_text=”]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. emine dedi ki:

  buharlı elektrik süpürgesi ve saksı
  istiyorum

 2. Yasemin dedi ki:

  hamur dağıtıcı tekrar gelsin

 3. kerem dedi ki:

  şarjlı diş fırçası gelsin

 4. Hasret dedi ki:

  Harlan Coben,Tess Gerritsen,Becca Fitzpatrick KİTAP SERİLERİNİ GETİRİN LÜTFEN

 5. Aliye dedi ki:

  arko 20 ml krem gelsin

 6. Hatice dedi ki:

  Şarzlı traş makinası bekliyoruz

 7. Özlem dedi ki:

  Hobiy zeytinyağlı krem gelsin

 8. Çiğdem G. dedi ki:

  Bluetooth kulaklık kafa üstü olanlardan gelsin..

 9. Serpilyilmaz dedi ki:

  Hascevher buse tencere seti getirin lütren

 10. Serpilyilmaz dedi ki:

  Çelik tencere getirin lutfen

 11. Lale dedi ki:

  Kamp sandalyesi getirin

 12. Cemre dedi ki:

  Bebek ürünleri ne zaman gelcek tekrar istiyoruz

 13. Ayşe dedi ki:

  Philips elektrik supurgesi istiyoruz

 14. Gül A. dedi ki:

  kaliteli set üstü ocak gelsin lüttfeen

 15. Pelinsu dedi ki:

  Orta boy çelik tencere takımı getirirmisiniz

 16. Mevlüde dedi ki:

  Saçaklı 6 m2 halı mutfak desenli getirin

 17. İpek Ç. dedi ki:

  Tv ünitesi istiyorum

 18. Leyla G. dedi ki:

  TV ünitesi getirseniz iyi olurdu

 19. Mihriban dedi ki:

  Kondisyon bisikleti gelsin