A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 5 Temmuz 2018 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler kataloğu incelememizi tamamladık. Bu hafta a101 market raflarında satışa sunulacak bu ürünlere sahip olabilmek için elinizi çabuk tutun.

A101 5 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 5 Temmuz 2018 katalog detayları açıklandığı an ürün çeşitliliği ile hem müşterileri hem de bizleri şaşırtmıştır. 7000 şube sayısına ulaştıkları andan itibaren sektörde emsallerine kıyasla aktüel ürün katalogları ürün çeşitliliğinde zirveyi elden bırakmayan mağaza bu hafta çok daha fazla ürün ile müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Özellikle değişken olan döviz kurlarından dolayı çok farklı fiyatlara listelenen küçük ev aletleri ve elektronik aletler kategorisinde ciddi bir çalışma yaparak müşterilerine uygun fiyatlı ürünler satan A101 bu hafta da ciddi anlamda mağazalarında yoğunluk oluşturacaktır. 3 yılı aşkın süredir sizlerle anlamlı indirimler yaparak müşterilerine sunan mağazaların kampanyalarını paylaşıyoruz. Bu kadar zaman içerisinde kazanmış olduğumuz tecrübe ile rahatlıkla söyleyebiliriz ki geçtiğimiz haftalara nazaran A101de bu hafta çok daha fazla yoğunluk olacak ve özellikle genel ihtiyaçlara yönelik olan ve sıcak fırsatlar kategorisinde sunuluyor olması nedeniyle avantajlı olan ürünler çok daha kısa sürelerde tükenecektir.

Marketler tarafından hazırlanan kampanyalar genel itibari ile müşterilerine standarttan çok daha ucuza ürün temini sağlamak amacıyla oluşturulsa da bazı ürünlerin oransal olarak diğerlerinden çok daha ekonomik olduğu bilinmektedir. Yine kazanmış olduğumuz tecrübemiz sayesinde sizlerin evinizden dahi çıkmadan yapabileceğiniz fiyat kıyaslamasını gerçekleştirmeden ürünleri takip edebilmeniz için yazımızda çok cazip fiyatlı olanları altını çizerek belirteceğiz. A101 5 Temmuz 2018 sıcak fırsatlarında haftanın ürünleri arasında yer alan ve yazımızın yayına alınmasının hemen akabinde sizler için ürün inceleme kategorisinde detaylarını, beklentilerimizin çok üstünde kalan yönlerini ve beklentilerimizi objektif olarak karşılamadığını düşündüğümüz yönlerini ele alan yazılar inceleme yazıları hazırlayacağız. Bu sayede sırf uygun fiyatları nedeniyle ihtiyacınızı karşılamayacağını anlayacağınız ürünleri boş yere alarak maddi külfet yaşamaktan kurtulmuş olacaksınız. A101 Aktüel Ürün kataloglarında haftanın ürünleri olarak bu kez Kale Araç İçi Mini Buzdolabı, kahvaltıların ve ara öğünlerin vazgeçilmezi Sinbo Mini Tost Makinesi, evlerdeki eşya kargaşasının önüne geçecek 8 Raflı Çok Amaçlı Dolap ve arabamda müziğim güzel çalmalı diyenler için Piranha Titan C Type Oto Multimedya Sistemi satışa sunulacaktır.

Marketler tarafından hazırlanan tüm kampanyalar müşterilerine uygun fiyatlarla kaliteli ürünler temin edebilmeleri için fırsatlar sunarken A101 5 Temmuz 2018 içeriğinde olduğu gibi ciddi ve titiz bir çalışma sonucu oluşturulmaktadır. Listelerin oluşturulması aşamasına bu kadar özenilmesi şüphesiz müşterilerin avantajına sonuçlar ortaya çıkarırken marketlerde beklenen yoğunlukların sağlanarak sürümden kazanma politikasını sürdürebilmektedir. Bunun için dijital ortamlarda ve farklı kaynaklarda indirim katalogları oluşturulurken ciddi araştırmalar yapılmakta ve müşterilerin beklentilerine nokta atışlar yapılmaya gayret gösterilmektedir. Sizler de A101 yetkilileri tarafından yapılan araştırmalarda dikkat çekmek ve gelecek haftalarda geçerli olacak A101 katalogları detaylarında talebiniz olan ürünlere yer verilmesini istiyorsanız ihtiyacınız olan ürünü yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümü aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Herhangi bir üyelik gerçekleştirmeden paylaşacağınız ürün yeterli talebin oluşacağı düşünüldüğünde hiç şüphesiz sayfamızın yoğun ziyaretçi potansiyeli düşünüldüğünde sıcak fırsat ürünü olarak kataloglarda yer alacaktır.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.