A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

26.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

A101 7 Aralık 2017 perşembe günüe ait olan aktüel fırsatlar broşürü yayınlandı. Bu hafta a101 market raflarında birbirinden güzel fırsatlar müşterilerini bekliyor.

A101 7 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

7000 mağaza sayısına ulaşarak Türkiye’nin en çok mağaza sayısı olan marketi konumunda olan marka tarafından 7 Aralık Perşembe indirimleri bu yazımızda incelenecektir. A101 Market genelinde henüz farklı bir kampanyanın devam ediyor olması nedeniyle gerek işitsel gerek görsel medyada duyurusu gerçekleştirilmeyen kampanya ürün çeşitliliği ile rakip markaların bir hayli önünde yer almaktadır. Farklı kategorilere yayılan indirimlerle her yaş grubundan, her gelir grubundan kesime hitap edilmeye çalışılmış ve geçmiş dönemlerdeki tecrübelerimizden rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu çok güzel bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İndirim mağazacılığı sektörüne ilk giren markalar arasında yer alan A101 haftanın Perşembe günlerine özel gerçekleştirdiği kampanyalara A101 Aktüel Ürün indirimleri adını vermekte ve çoğu zaman insanlar market açılış saatlerinden çok daha öncelerde kapılarda uzun kuyruklar oluşturmaktadır. Market yetkililerinin eleman istihdam politikası ürünlerin son kullanıcıya çok uygun fiyatlarla satış yapılmasının önünü açsa da özellikle kampanya başlangıç tarihlerinde yetersiz istihdam nedeniyle kasalarda uzun kuyruklar oluşmaktadır. Fakat insanların klasik marketlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara ürün temin edebiliyor olmaları uzun kuyrukları beklerken sabır göstermelerine neden olmaktadır.

Haftanın Ürünü: Samsung 55MU7350 55″ UHD Smart Kavisli Led Tv 3.599 TL

Haftalık olarak düzenledikleri aktüel ürün kataloglarına genellikle televizyon koyarak insanların muadillerine kıyasla uygun fiyatlara TV sahibi olmalarını sağlayan market yetkilileri bu hafta da geleneği bozmamıştır. Gelenek bozulmasa da bu hafta listelenecek ürünün ortalamanın çok üstünde bir sınıfta yer aldığını ve genel anlamda düşük gelirli aileleri hedeflemediğini söyleyebiliriz. Buna rağmen satışa sunulan diğer teknoloji marketlerle kıyaslandığında çok daha ucuz olan ürün smart ve kavis teknolojisini beraber barındırmaktadır. Sık televizyon değiştirmenin mümkün olmadığını bildiğimize göre bütçenize uygun olması halinde A101 7 Aralık 2017 içeriğinde satışa sunulacak olan Samsung 55MU7350 55″ UHD Smart Kavisli Led Tv adlı ürünü 3.599 TL Satış Fiyatı ile tercih edebilirsiniz. Market tarafından yapılan anlaşmalar gereği anlaşmalı kredi kartı kullanmanız halinde peşin fiyatına taksit çeneğiyle alabileceğiniz ürün taksitle satışa sunuluyor olması nedeniyle muhtemelen özellikle ürüne ihtiyacınız olması durumunda bütçenizi çok zorlamayacaktır. Samsung 55MU7350 55″ UHD Smart Kavisli Led Tv Özellikleri: Dahili Uydu Alıcısı, 2 Adet USB Bağlantısı, Smart TV, 10 W x 2 Ses Çıkışı, 3 HDMI Girişleri, 16:9 Ekran Formatı, 65 inç / 165 cm Ekran Ebatı, 4K Ultra HD Çözünürlük, 3840 x 2160 Çözünürlük (Piksel), 4200R Ekran Eğimi gibi detaylar sizlerin ilgisini çekebilecek özellikler arasında yer almaktadır. Marketlerin fiziki alt yapıları nedeniyle ürünlerin büyük alan kaplamalarına bağlı olarak her mağazada 1 – 2 adet satışa sunulacağı bilgisini paylaşmadan geçmeyelim.

Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik 49,95 TL

Geçmiş yıllarla kıyaslandığında teknoloji hayatımızın her alanında kendisini gösteriyor demek yanlış olmayacaktır. Akla dahi gelmeyecek özelliklere sahip ürünler özellikle çeşitli kampanyalarla insanlara çok uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Yıllardır ülkemizde hizmet verip ve genel anlamda kullanıcılardan geçer not alan Piranha markası ise farklı ürün teknolojilerini kullanarak insanların hayatlarını her zamanki gibi kolaylaştırmaktadır. A101 Market ile yaptıkları anlaşma neticesinde A101’de bu hafta raflarda yer alacak ürün Piranha Nabız Ölçerli Akıllı Bileklik piyasada ilk defa A101 markası bünyesinde satışa sunulacaktır. Ürün hakkında kullanım detaylarını raflarda yer alan broşürlerden kolaylıkla alabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerine yani kasa görevlilerine sormanız halinde de sizlerle detay paylaşılacaktır. A101 7 Aralık içeriğinde satışa sunulacak ürün insanlar için genel anlamda yeni bir teknoloji olması nedeniyle muhtemelen büyük bir talep alacaktır.

Vestel Venus 5530 Cep Telefonu 569 TL

Yazımızın başında belirttiğimiz üzere A101 tarafından hazırlanan kampanya bu hafta içerik bakımından insanların tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten giderebilecekleri kalitede hazırlanmıştır. Son dönemlerde Türk markası olarak tercih edilen telefonların başında gelen Vestel tarafından üretimi gerçekleştirilen Venüs modeline ait Vestel Venüs 5530 Cep telefonu bu hafta raflarda yerini alacaktır. Geçtiğimiz haftalarda da market kampanyalarında yerini alan ürünün çok kısa sürerlerde tükenmiş olması ve müşterilerin yeniden listelenmesi konusunda büyük talep oluşturmaları sayesinde A101 7 Aralık 2017 fırsatlarında yeniden listelenmesiyle sonuçlanmıştır. Fakat ürünün geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan stoklardan çok az daha fazla olmak şartıyla satışa sunulacağı ve bu nedenle alım kararınız olması halinde ihtiyacınızı gidermek için acele etmeniz gerekliliğini kesinlikle unutmayınız. Ürün yaygın servis ağıyla kullanım esnasında da sizleri üzmeyecek ve müşteri yorumlarına göre stabil çalışan bir ürün olması nedeniyle dikkat çekmektedir.

A101 7 Aralık Kataloğu

Bay Deri Bot 44,95 TL

Bu dönemlerde marketler tarafından yapılan en büyük kampanyalar şüphesiz insanların kış aylarında ihtiyaç duyacakları ürünlere uygun fiyatlı bir şekilde yer vermeleri olmaktadır. Hem kaliteli, hem şık ürünlerin uygun fiyatlara satın alınabilmesi için güçlü satın alma teknikleri kullanan A101 Markette bu hafta satışa sunulacak ürün 44,95 TL Satış fiyatıyla Bay Deri Bot etiketi ile her gelir grubundan talep görecektir. Farklı numaralarda satışa sunulacak olan ürünün çok tercih edilen numaralarının çok kısa sürelerde tükenebileceğini çok iyi biliyoruz.

Oyuncak Çekbırak Metal Araba 9,95 TL

A101 Aktüel ürün içeriklerinde çocuklar da unutulmadı ve özellikle sağlamlığı ile çocuklarınızın normalden çok daha uzun sürelerde vakit geçirebilecekleri ürünlere ebeveynlerin uygun fiyatlara sahip olarak çocuklarını mutlu etmelerine olanak sağlanmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarının ve günümüz ekonomik şartlarının çok değişmiş olması şüphesiz 10 liralık bir oyuncak alırken dahi düşüncelere dalmasına neden olmaktadır. Hal böyle olunca oyuncak kategorisinde dahi indirim mağazaları tercih etmek çok yerinde bir karar olmaktadır.

Masal Kitapları 1,95 TL

A101 7 Kasım Perşembe indirimlerinde satışa sunulan masal kitapları farklı seçeneklerle satışa sunulacağı için ve çocuklar bu kitaplarla vakit geçirmekten bir hayli hoşlandıkları için farklı seçeneklerle alım yapılması son derece faydalı olacaktır. A101 Aktüel ürün bünyesinde çok fazla masal kitabı denk gelmediğini ve bu fiyatın ürünlerin tokluğuyla kıyaslandığında cidden bir fırsat olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bayan Bere 6,95 TL

Bay Baskılı Bere, Bay Balıkçı Bere ve Bay / Bayan İpli Bere / Boyunluk çeşitlerinin de yer aldığı A101de bu hafta bu ürünlerin genellikle standart bedenlerde olsa da farklı desenlerde ve renklerde olacağını unutmadan çok tercih edilen renklerin tükenmesine müsaade etmeden hızlı bir şekilde alım yapılması gerekmektedir. Ürünler uygun fiyatlı olmasına rağmen dokunulduklarında dahi kalitelerini belli eden malzemelerden imal edilmiş olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz düzeyde malzemelerdir.

A101 Market tarafından hazırlanan A101 Kampanya detayları geçtiğimiz yıllarda aynı dönemlerde müşterilerin talepleri, dijital ortamlarda kampanyaların altına yapılan ihtiyaç yorumları dikkate alınarak hazırlanmakta ve bu sayede hem müşterilerin uygun fiyatlı ürün satın almaları hem de stok maliyeti olmadan hızlıca ürünleri nakit paraya çevirme amacıyla desteklenmektedir. Hal böyle olunca haftalık olarak düzenlenen indirim kampanyaları mümkün mertebe ortalamanın üstünde ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Sizler de sürekli uygun fiyatlı ürün satmaları nedeniyle takip listemize aldığımız ve her kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar ele aldığımız markaların çekiliş ve indirimleri hakkında kısa sürelerde haberdar olabilmek için sayfamızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

A101 7 Aralık 2017 Kataloğu

Ürünleri Videolu Olarak İzleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.