A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

02.06.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...

A101 7 Haziran 2018 yaz aylarının ilk indirim katalogu olarak geçtiğimiz günlerde internet ortamına özel olarak duyurulmuştur. A101 market raflarında satışa sunulacak olan fırsat ürünlerine sahip olabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

A101 7 Haziran 2018 yaz aylarının ilk indirim katalogu olarak geçtiğimiz günlerde internet ortamına özel olarak duyurulmuştur. 7000 şube sayısını bularak Türkiye’nin mağaza sayısı ele alındığında en büyük markası haline gelen A101 gerçekleştirdikleri kampanyaları başlangıç tarihlerinin yaklaşması ile birlikte televizyon, gazete ve radyo gibi alanlarda reklamlarla duyurmaktadır. Özellikle son dönemlerde yapmış oldukları atılımlar neticesinde ciddi anlamda ürün çeşitliliğini arttırması ile ilgileri üzerine çeken A101, sektörün öncülerinden olması nedeniyle marka bilinirliği avantajını da fazlasıyla kullanmaktadır. Belirttiğimiz üzere şube sayısını arttırmasının ciroya olumlu etkileri sonrasında markalarla, tedarikçi ve üreticilerle çok daha cazip alım anlaşmaları yapıyor olmaları ve bunun sonucunda rakiplerine nazaran daha dada dip fiyatlarla müşterilerine ürün tedariki yapabiliyor olmaları popülerliklerini her daim arttırmalarına neden olmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda hazırlanan A101 Aktüel Ürün kataloglarının müşteriler tarafından gördükleri ilgi düşünülerek paylaşacağımız fırsat detaylarının iyice incelenmesi ve olumlu gördüklerinizi alım yapmak için erken saatlerde market şubelerinde yerlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

Döviz kurunun seçim öncesinde bir inip bir çıktığı şu günlerde özellikle teknoloji mağazaları satış yapsalar da satış yapmasalar da temkinli hareket etmek zorunda kalıyorlar.  Döviz kurlarının oldukça çalkantılı olduğu şu dönemde teknoloji alanında ihtiyacınız olan ürünlerin temini için sabit kur politikası ile hareket ederek düzenledikleri kampanyalarda standart fiyat üzerine hareket eden indirim mağazacılığının avantajlarından yararlanılması oldukça mantıklı olacaktır. A101 7 Haziran 2018 indirim içeriğinde piyasaya nazaran çok daha uygun fiyatlara alabileceğiniz normalde döviz kurlarından etkilenmesi gereken fakat A101 ticari faaliyetleri nedeniyle sabit fiyatlarla müşterilere sunulan ürünler arasında; Samsung Galaxy J7 Duo Cep Telefonu 1.349 TL’den, Piranha 7845 Bluetooth Hoparlör 49,95 TL’den, Piranha Cep Telefonu uyumlu Lens 7,95 TL’den, Toshiba 50″ Smart SAT UHD Led Tv 2.499 TL’den ve Hometech Neo Gold HT105 Uydu Alıcısı 39,95 TL’den sınırlı stoklarla raflarda yer alacaktır.

Aktüel ürün içeriklerinin sizlerle A101 7 Haziran 2018 insert başlığı altında tanıtılmasının hemen ardından fırsat ürünleri arasında hem fiyatıyla hem de performansı ile dikkat etmeniz gereken ve genele hitap ediyor olması nedeniyle de kısa sürelerde tükeneceğinden 3 yıldır sektörde edindiğimiz tecrübemizle emin olduğumuz ürünlerin tanıtımlarını gerçekleştireceğiz. Neredeyse kutu açılımı olarak başlayacağımız ürün inceleme yazılarımızda ürünlerin avantajlarıyla beraber beklentilerimizi karşılamayan noktaları da objektif bir şekilde sizlerin ürünlere gerçekten ihtiyacınız olup olmadığı konusunda karar vermeniz için paylaşacağız. Haftanın ürünü içeriğinde yer alacak fırsat ürünleri arasında A101de bu hafta Mobetto 3 Kapılı Gardırop, Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi, Hascevher Düdüklü Tencere ve 2 Çekmeceli Aynalı Takı Dolabı gibi ürünler yer almaktadır. Marketlerin kampanyalarda hedefledikleri yoğunlukları yakalayabilmeleri adına müşteri taleplerini dikkate aldıklarını biliyoruz. Bu noktada kalitesiyle  kendisini kanıtlamış ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilmek için market yetkililerine sesinizi duyurmanız önemli olup, bunu da yazımızın hemen altında yer alan yorum bölümü aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Broşürleri görüntülemek için resmin üzerine tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Lale dedi ki:

    Kapakli,Saklama,Kabi, Rende,Getiriniz,19×20,Ustu, Metal,Rende,Alti,Saklama,Kabi,Internetten, Bakip, Gorebilirsiniz,Pembe, Yesil,Karisik, Renklerdeler,Saygilar