A101 Vodafone Faturasız Hat İndirimli Tarifeleri

28.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Birbirinden özel fiyatları ile Vodafone faturasız tarifeler şimdilerde A101 Marketler’de. Vodafone faturasız hatlar artık A101’lerde, sloganlı sayfada önemli bir tarife sizlerle

A101 Vodafone Faturasız Hat İndirimli Tarifeleri

Cep telefonu operatörlerinin çeşitli kampanyalar ile müşteri sayısını arttırma çabaları insanların yıllar öncesine kıyasla çok ekonomik fiyatlarla ay içerisinde mesajlaşma, konuşma ve internet paketlerine sahip olabilmelerinin önünü açmaktadır. Ucuz market sektöründe hizmet veren market markalarının sahip oldukları müşteri potansiyellerinin de yakın zamanda farkına varan cep telefonu operatörleri bu yönde kampanyalar düzenleyerek artan rekabet ortamına rağmen abone sayılarını arttırmaya yönelik hareket etmeye başlamışlardır.

BİM marketler tarafından geçtiğimiz yıllarda yapılan operatör anlaşması sonrasında BIMCELL uygulamasının başlamış olması sektörde zirveye oynayan A101 tarafından Vodafone firması ile benzer bir anlaşmanın yapılmasının önünü açmıştır. Tüm bu detaylar aktüel ürünler ile ekonomik bir geçim sağlamaya çalışan ucuz market sektörünü takip eden müşterilerin iletişim anlamında da ekonomik çözümlerden faydalanmasının önünü açmaktadır.

Vodafone ve A101 firmalarının ortak yürüttüğü kampanya sonrasında muhteşem bir kampanya oluşturulmuş durumdadır. A101 müşterisi olup Vodafone faturasız müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya Yeni Vodafone Hat ve avantajlı tarife avantajıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur. Numaraların ücretsiz taşınması veya yeni bir hat alınması vasıtasıyla yararlanılacak kampanyada kimliğinizle size en yakın A101 şubesine gelmeniz yeterlidir.

500 DK konulma ve 1 GB internet paketiyle sunulan A101 Vodafone Faturasız Hat İndirimli tarifeleri sadece 19 TL karşılığında kullanılabilmektedir. Vodafone tarafından duyurulan bittikçe dolan tarife kategorisinde yer alan tarifelerden son 30 gün içerisinde Vodafone müşterisi olan kişiler yararlanabilmektedir. Bireysel faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan kampanya yeterli bakiye bulunması halinde her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Vodafone faturasız hat kullanıcıları tarifeden çıkmaları halinde kampanya hakları bitecektir. Kampanya detaylarında belirtilen tüm içerikler yurt içi her yöne kullanım için uygundur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.