Ada AVM BMW 2 Cabrio Çekiliş Sonucu

ADA AVM bünyesinde bulunan mağazalardan yapılan alışveriş sonrasında bir adet çekiliş hakkının kazanıldığı Ada AVM BMW 2 Cabrio Çekiliş Sonucu noter tarafından açıklandı.

Ada AVM BMW 2 Cabrio Çekiliş Sonucu

Ada AVM Sakarya ilinde bulunmaktadır ve geçtiğimiz aylarda bünyesinde bulunan mağazalardan alışveriş yapanları kapsayan büyük bir çekiliş düzenlemiştir. Ada AVM bünyesinde bulunan mağazalardan 75 lira ve üzeri alışveriş yaparak bir çekiliş hakkı kazanacağınız çekiliş Ada AVM BMW 2 Cabrio Çekilişi olarak adlandırılmıştır. Geçtiğimiz günlerde ilgili çekilişe katılım sonlanmış ve noter huzurunda aracı kazanan talihli belirlenmiştir. 2016 model olarak verilen BMW markasına ait 2.18i Cabrio aracı 75 TL’lik alışveriş karşılığında kazanabilmek gerçekten büyük bir talihtir.

75 TL ve üzeri ADA AVM bünyesinde bulunan mağazalardan yapılan alışveriş sonrasında bir adet çekiliş hakkının kazanıldığı Ada AVM BMW 2 Cabrio Çekiliş Sonucu noter tarafından açıklandığında kazanan talihlinin Hacer Abiş olarak belirlenmiştir. ADA AVM yazının başında belirttiğimiz gibi Sakarya yani Adapazarı sınırları içerisinde Yeni Sakarya Caddesi No:324, Erenler de yer almaktadır.

Lütfen Yazımıza Oy Verin.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
DMCA.com Protection Status