Adese Prima Çekilişi

01.11.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Adese Prima Çekilişi detaylı bilgilerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Adese Prima Çekilişi

Anne ve baba olmaya kendini hazır hisseden bireylerin bebekleri olduktan sonra şüphesiz sorumlulukları arttığı kadar ekonomik giderleri de artmaktadır. Özellikle dar gelirli ve orta gelirli aileler yeni doğan bebekleri için herhangi bir maddi birikim yapmadıkları taktirde zorlanabilmektedir. Hal böyle olunca bebeğin standart masraflarını en ekonomik şekillerde hatta mümkünde ücretsiz olarak çözmek aileyi maddi anlamda rahatlatmaktadır. Özellikle bebek bezi firmaları ailelerin bu tarz talep ve ihtiyaçlarını doğru analiz etmekte ve dönemsel olarak çekilişler düzenleyerek ailelerin ekonomilerine faydalı olurken yeni çıkan ürünlerinin, ürünlere ait modellerinin tanıtımını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yazımızda Adese firması ve Prima iş birliği ile gerçekleştirilen Adese Prima Çekilişi hakkında detayları paylaşarak özellikle Mersin, Kırıkkale, Konya, Karaman, Isparta, Bo, Ankara, Aksaray, Afyonkarahisar gibi illerde bulunan ebeveynlerin avantajları yakalamasını sağlayacağız.

Mersin, Kırıkkale, Konya, Karaman, Isparta, Bo, Ankara, Aksaray, Afyonkarahisar illerinde bulunan Adese mağazalarından 20 Ekim 2017 – 20 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 30 TL ve katları tutarında Prima markasına ait ürün alışverişlerinde çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. Bahsedilen illerde çekiliş şartlarında belirtilen kurallara uygun olarak gerçekleştirilecek alışverişlerin Adese Kart aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Adese Kart vasıtasıyla prima ürünlerinden belirtilen tarihlerde gerçekleştirilecek 30 TL ve katları tutarındaki alışverişler sayesinde yapılacak olan Adese Prima Çekilişi sonrasında 30 Kişiye Prima Hediye Seti, 30 Kişiye Motorola Digital Bebek Telsizi, 30 Kişiye Hattrick Baby Çocuk Oto Koltuğu, 30 Kişiye Hattrick Baby Oyun Park RPP017, 30 Kişiye Dolu Bingit Çocuk Arabası ve 30 Kişiye Dolu Mama Sandalyesi hediye edilecektir.

Adese Prima Çekilişi sonuçlarının hak geçmeden açıklanabilmesi için kampanyadan Barter Kart ve Catering Kart gibi ticari kartlar, toptan satışlar ve sosyal kart ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir. 20 Ekim 2017 – 20 Kasım 2017 tarihleri arasında Adese mağazalarından Adese Kart ile yapılacak Prima markalı ürünlerden 30 TL ve katları alışverişlerde katılım sağlanacak Adese Prima Çekilişi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11/10/2017 tarih ve E.3955 sayılı izni ile düzenlenecektir. Hediyelerin ebeveynler için cazip olduğunu söyleyerek ilgili şehirlerde bulunanların mutlaka fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.