Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası

09.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Tüm bankalar çeşitli kart kampanyaları, avantajları sunarken onları her ne kadar arkadan takip ediyor olsa da Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası ile müşterilerini unutmadığını göstermiştir

Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası

Advantage kart ülkemizde çekiliyor çekilecek derken hala aktif bir şekilde piyasada kampanya ve çekilişler düzenleyerek bir süre daha buralarda hizmet vereceğini kanıtlamışa benziyor. Tüm bankalar çeşitli kart kampanyaları, avantajları sunarken onları her ne kadar arkadan takip ediyor olsa da Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası ile müşterilerini unutmadığını göstermiştir. Bankaların özellikle kredi kartı kullanıcılarını uzun süreli borçlandırmayı seven kampanyalar yaptığını yazılarımızda her zaman görüyoruz. Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası da kış aylarında bulunduğumuz düşünüldüğünde insanların uzun vadeli borçlanarak avantajlı oldukları bir kampanyadır demek yanlış olmayacaktır.

Advantage kredi kartı sahiplerinin katılabildiği kampanyaya başvuru şartı aranmaktadır. Başvuru yapabilmek için kredi kartınızın bağlı olduğu cep telefonu numarasından TATİL yazarak 4477 numarasına SMS göndermeniz gerekmektedir. 6 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada yapılacak olan harcama turizm sektöründe faaliyet gösteren bir üye iş yerinden gerçekleştirilmelidir. HSBC bankasına ait Advantage kart ile tek çekim veya vadeli olması fark etmeksizin 750 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 100 TL değerinde nakit puan kazanılacaktır. Advantage Kart Tatil Harcamalarında 100 TL İndirim Kampanyası’nda bir müşteri sadece bir kez Nakit Puan kazanabilmektedir. Kampanya dâhilinde kazanılacak olan Nakit Puanlar ilgili kartlara yüklendikten sonra 5 Nisan – 18 Nisan tarihleri arasında harcanabilecektir.

Kampanya sonrasında kazanılan Nakit Puanlar harcanmadıkları taktirde 19 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır. Nakit Puanların Tatil Puan olarak kullanılması mümkün değildir. Bu kurala rağmen kullanılması halinde Tatil Puan karşılığındaki tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır. İlgili kampanyadan kazanılan Nakit Puanların transfer edilmesi halinde transferi gerçekleştiren kart kullanıcısı kampanyada kazanılan Nakit Puanları kullanmış sayılmayacak ve transfer yapılan tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır. Ek kartlardan yapılacak harcamalar da asıl kartlardan yapılmış gibi değerlendirilecektir. Kampanya ilgili banka tarafından düzenlenecek başka bir Nakit Puan kampanyasıyla birleştirilemez. Ticari kartlar, banka kartları ve şirket kartlarıyla kampanyaya katılım sağlanamamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.