Aidat Ödeyen İlk ve Tek Kredi Kartı

25.12.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Klasik bankacılıkta kredi kartlarından genellikle yıllık aidat ücretleri alındığını biliyoruz. İnsanların bu durumdan çoğunlukla yakındıklarını bilen yetkililer Enpara Kredi Kartını aidat almadığı gibi müşterilerine ait veren ilk ve tek kredi kartı olarak tanıtmışlardır.

Aidat Ödeyen İlk ve Tek Kredi Kartı

Finansbank kuruluşu olmasına rağmen şubesiz bankacılık anlayışı ile hizmet vermekte olan Enpara son yıllarda büyük bir kitlenin bankacılık işlemlerinde kullandığı sistem haline gelmiştir. Yıllık kart ücreti almıyor olması, EFT ve havale işlemlerinde herhangi bir ücret almıyor ve fatura ödemelerinde dahi talimat vermemiş olsanız dahi tek ödemelerde herhangi bir işlem ücreti almıyor olması nedeniyle büyük beğeni toplayan sistem banka şubesine gitmenize gerek kalmadan kredi taleplerinizi de onaylanması durumunda anında hesabınıza havale ederek müşterilerin gönüllerinde taht kurmuştur.

Müşterilerin beğenisine sunulduğu ilk günden itibaren klasik bankacılık anlayışından çok farklı hizmetler ile kendisini sürekli geliştiren ve Ayın Enparalısı olmanız durumunda çok daha özel avantajların sunulduğu sistem farklı bankalar tarafından da örnek alınmış ve bu durum şüphesiz banka müşterilerinin avantajıyla sonuçlanmıştır. Kullanıcılardan gelen kredi kartı isteklerine de kulak çevirmeyen sistem yöneticileri yıllardır üzerinde çalıştıkları Enpara Kredi Kartı sistemini geçtiğimiz günlerde müşterilerin başvurularına açmıştır. Çok kısa sürelerde olumlu veya olumsuz sonuçlandırılan kredi kartı başvuruları sistem tarafından sunulan birçok avantaj nedeniyle büyük bir talep almıştır.

Klasik bankacılıkta kredi kartlarından genellikle yıllık aidat ücretleri alındığını biliyoruz. İnsanların bu durumdan çoğunlukla yakındıklarını bilen yetkililer Enpara Kredi Kartını aidat almadığı gibi müşterilerine ait veren ilk ve tek kredi kartı olarak tanıtmışlardır. Kredi kartlarının kullanımında müşterilerinden ömür boyu aidat almayacaklarını duyuran banka yetkilileri kredi kartlarını düzenli olarak kullanan müşterilere yıllık 100 TL kart aidatını minimum 2 yıl ödemeyi taahhüt etmektedir.

Enpara Kredi Kartı Kampanyasından Yararlanmak İçin;

  • Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar kredi kartı başvurusu yaparak Enpara Kredi Kartı sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Enpara tarafından verilen kredi kartını aldıktan sonra yıllık en az 6 ay 10 TL ve üzeri 10 alışverişin her ay gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Bu işlemlere dikkat ettiğinizde en az 2 yıl boyunca taahhüt edilen kredi kartı aidatını alabilirsiniz. Kampanya sürecinin yıllık bazda uygulanacağı sistemde yıl içerisinde şartları sağlayan altıncı ekstrenizden sonraki ayın 7. Gününde ilgili aidat Enpara.com vadesiz TL hesabınıza aktarılacaktır.

Kampanyanın kredi kartını teslim aldığınız anda herhangi bir manüel katılım işlemi gerçekleştirmeden başlayacağını ve 2 yıl boyunca devam edeceğine dikkat etmelisiniz. 31 Aralık 2018 tarihine kadar alınan kartların katılabileceği kampanyaya Enpara.com Kredi Kartı sahibi herkes katılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.