Akbank 2017 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Biz de bu yazımızda Akbank 2017 İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında detaylar vererek diğer bankalarla oranları kıyaslamanızı sağlayacağız.

Akbank 2017 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ekonomik koşulların geçtiğimiz yıllara oranla sürekli değişiyor olmaları, insanların yaşam biçimlerinin ve harcama alışkanlıklarının değişiyor olmaları kadın erkek çalışıyor olsa da ev almak, araba almak, hatta tatile gitmek için bile para biriktiremiyor olmalarını beraberinde getirmektedir. Fakat insan doğası gereği para biriktiremediği durumlarda bile bir şekilde bu tarz ihtiyaçlarını giderme arayışına veya daha doğrusu hırsına girmektedir. Bu da genellikle insanların bankalar tarafından kısa veya yeni yasal düzenlemelerle uzun vadeli olarak verilen ihtiyaç kredisi kullanmalarına neden olmaktadır. Piyasa koşulları bankalar içinde zor olduğu için rekabet edebilmek için özellikle özel dönemlerde (yılbaşı, bayram) çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları yaparak insanlara diğer kurumlara göre daha ekonomik çözümler sunarak kendilerine yönlenmelerini sağlamaya çalışmaktadırlar.

Yeni yıla girmiş olduğumuz şu günlerde bankaların da bahsettiğimiz tüketici kredilerinde çeşitli kampanyaları reklamlar aracılığıyla duyurulmaktadır. Biz de bu yazımızda Akbank 2017 İhtiyaç Kredisi Kampanyası hakkında detaylar vererek diğer bankalarla oranları kıyaslamanızı sağlayacağız. Yasal düzenlemeler neticesinde ihtiyaç kredileri artık 48.000 TL’ye kadar kullanılabiliyor olsa da Akbank tarafından gerçekleştirilen kampanyada alabileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi limiti 10.000 TL olarak belirlenmiştir. 48 aya kadar vadelendirilen ihtiyaç kredinizi aylık %1.29 gibi bir oranla kullanabilirsiniz. Uygun fiyatlı kredi alabilmek için yapılan kampanyadan yararlanabilmek için çeşitli şartların yerine getiriliyor olması gerekmektedir.

İlgili kampanyadan yararlanabilmek için Akbank’tan ilk kez ihtiyaç kredisi kullanıyor olmak gerekmektedir. 3 yılı aşkın süredir Akbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanmayan müşteriler de bu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilir. İhtiyaç kredileri günümüz teknolojisinde birçok yöntemle kullanılabilmektedir. Telefon ve ATM aracılığıyla da kullanılabilen ihtiyaç kredilerinde Akbank 2017 İhtiyaç Kredisi Kampanyası dahilinde avantajlardan yararlanabilmek için sadece AKBANK şubelerinden kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlgili kredinin kullanılabilmesi için dosya masrafı olarak anılan kredi tahsis ücreti ihtiyaç kredisi kullanacağınız tutarın %0.5 i olarak belirlenmiştir. Fakat ilgili kampanyadan yararlanılarak kullanılacak olan kredilerde tahsil edilecek olan dosya ücretleri chip – para olarak müşteriye geri hediye edilmektedir. Dosya masrafı olarak tahsil edilen ücretlerin chip para olarak yükleneceği tarih banka tarafından 19.01.2017 olarak belirlenmiştir. Yüklenen Chip – paraların 31.03.2017 tarihine kadar harcanması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.