Akbank Direkt Kredi Kampanyası

17.05.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Akbank direkt kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi içerek yazımızı sizler ile paylaşıyoruz. Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları detaylarından sizlere bahsettik.

Akbank Direkt Kredi Kampanyası

Kredi müşterileri sayısını arttırmak isteyen bankalar farklı uygulamalarla müşterilerin ilgisini çekmek istemektedirler. Akbank ise Akbank Anında Kredi adını verdiği kampanya neticesinde kendi müşterilerinin ve yeni müşterilerinin internet bağlantısı olan her cihazdan ve telefon bankacılığını kullanarak ihtiyaçlarını karşılamak adına tüketici kredisi çekmelerinin önünü açmaktadır. Bu kampanya dahilinde bankanın halihazırda müşterisi olduğunuz için ellerinde bulunan evraklarla sizlerin herhangi bir prosedürle boğuşmanıza gerek kalmadan dakikalar içerisinde 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmenizin önü açılıyor. Kullanılan kredinin direkt olarak banka hesabınıza aktarılıp anında kullanılabiliyor olması ise diğer bankaların düzenlemiş oldukları kampanyalardan net bir şekilde farkını ortaya koymaktadır.

Akbank direkt mobil veya Akbank direkt internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirilen kredi çekme işlemi bankanın müşterilerine sunmakta olduğu özel bir uygulamadır. Özellikle anlık olarak acil paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda anında ilgili tutarın hesabınıza geçiyor olması nedeniyle diğer kampanyalardan bir adım önde yer almaktadır. Akbank Direkt Kredi Faiz Oranları detaylarından bahsedecek olursak iki farklı oran karşımıza çıkmaktadır. Oranların birisinde 24 aya kadar kullanılan vade seçeneklerinde % 1.29 olarak belirtilirken 48 aya kadar varan vade seçeneklerinin tercih edilmesi durumunda faiz oranı %1.39 olarak belirlenmiştir. Bankanın ilgili kampanya dahilinde uygulamış olduğu kredi tahsis ücreti ise kredi toplamına göre değişkenlik göstermekte olup kredi toplamının %0.5‘i olarak ortalama alınmaktadır.

Kredi kullanımlarında bankalar tarafından yapılan hayat sigortası özel oranlarla Akbank Kredi kampanyası dahilinde de gerçekleştirilmektedir. Kredi kullanımı esnasında gerçekleştirilen hayat sigortasının tutarı yine kullanılan toplam kredi miktarına göre değişkenlik göstermekte olup %0.1382 olarak belirlenmiştir. Dijital çağın etkilerinin her sektörde başarılı bir şekilde hissedildiği günümüzde sizlerde kredi çekerken yorulmak istemiyorsanız Akbank Direkt Kredi Uygulaması avantajlarından yararlanabilirsiniz.Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi anlık online olarak kredi kullanımlarında banka müşterisi olmanız nedeniyle bankanın ellerinde olan bilgileriniz esas alınmakta ve ödeme planları bu bilgiler doğrultusu altında onaylanmaktadır. Sizlerde bu uygulama hakkında aklınıza takılabilecek herhangi soruyu yazımızın alt tarafında yer alan yorum bölümü aracılığıyla editörlerimize danışarak kısa sürede aklınızdaki soruların tümünden kurtulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.