Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

17 Aralık 2016 – 17 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası için bütün detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası

Kurumların ve özellikle bankaların ekonomik anlamda durgunlukların yaşandığı günümüzde müşterilerin dikkatlerini üzerine çekecek düzeyde popüler ürünlerin yer aldığı çekiliş kampanyaları düzenlediklerini biliyoruz. Günümüzde ilgili çekilişler için en çok tercih edilen ürün popüler olmasının yanında maddi anlamda külfetli olan iPhone 7 cep telefonudur. Çekiliş ve kampanyalar hakkında yaptığımız derlemelerin yer aldığı yazılarda özellikle gençlerin talep ettikleri bu cep telefonu modelini hediye eden içerikleri daha çok paylaşmaya çalışıyoruz. Her ne kadar başlangıç gününü biraz geçmiş olsak da henüz devam eden ve AKBANK tarafından düzenlenen Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası detayları hakkında bu yazımızda bilgiler vererek minimum 3000 TL ödeyerek alabileceğiniz bir ürüne bedavaya sahip olmanızın önünü açacağız.

17 Aralık 2016 – 17 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacak Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası için yapmanız gereken çok işlem yok aslında. AKBANK müşterisi olmanız ve düzenli kullanıyorsanız internet şubesine girmeniz, kullanmıyorsanız dahi bu kampanya için dahi internet şubesine giriş yapmanız çekilişe katılarak iPhone 7 kazanma fırsatı yakalamanız için yeterlidir. Kampanyaya katılabilmek için son giriş tarihi olan 17 Ocak 2017 saat 23.59’a kadar Akbank İnternet Şubesi’ne giriş yapmanız yeterlidir. Kampanyanın amacı ülke genelinde mobil bankacılığın ve internet bankacılığının yaygınlaşarak banka müşterilerinin daha avantajlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilmesinin sağlanmasıdır. Özellikle akıllı cep telefonu modellerini kullanan müşteriler Akbank Direkt Mobil adı verilen uygulamayı ilgili yerlerden indirerek çekiliş için gerekli koşulları çok kısa süre içerisinde yerine getirebilirler.

Kampanyaya Katılmak İçin >> TIKLA

Akbank iPhone 7 Çekiliş Kampanyası sonrasında halka açık olarak noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekiliş 26.01.2017 tarihinde yapılacaktır. Piyasa değeri yaklaşık olarak 3.139 TL olarak açıklanan iPhone 7 32 GB modelinin ücretsiz olarak dağıtılacağı çekilişte toplamda 17 adet ürün verilecektir. Sadece bireysel müşterilerin katılabildiği çekilişte kurumsal müşteriler çekiliş hakkı kazanamamaktadır. Çekiliş sonrasında kazanan talihlinin iletişim bilgilerinde eksik olması durumunda ilgili tebligat yapılamaması halinde gazetede sonuçlar hakkında yapılan duyurular yeterli görülecektir. Günde 1 kez internet şubesine girerek 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca ilgili tarihler aralığında bir kişi maksimum 32 çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.