Akbank Mobilet İle Restore Film Günleri Biletleri %20 İndirimli

17.08.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Akbank’ın sizler için düzenlemiş olduğu mobilet kampanyası ile artık biletlerinizi Restore film günlerinde % 20 indirimli olarak alabileceksiniz. Mobilet ile etkinlikler dünyasına 7 / 24 ulaşmanız mümkündür.

Akbank Mobilet İle Restore Film Günleri Biletleri %20 İndirimli

Akbank’ın sizler için düzenlemiş olduğu mobilet kampanyası ile artık biletlerinizi Restore film günlerinde % 20 indirimli olarak alabileceksiniz. Mobilet ile etkinlikler dünyasına 7 / 24 ulaşmanız mümkündür. Bu kampanyadan yaralanmak için Akbank Direkt’te ‘’ Kampanyalar ‘’ menüsünü seçip giriş seçeneğini seçerek, alacağınız kampanya kodu ile Mobilet üzerinden film biletlerinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt sayesinde işlemlerinizi şubeye gitmeden yapmanız mümkün. Akbank Direkt sistemine müşteri numaranız, TC kimlik numaranız, kredi kartı numaranız veya Akbank Direkt şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer Akbank Direkt şifrenizi hatırlayamıyorsanız, şifre al seçeneğini seçerek işlem yapmanız yeterli olacaktır. Mobilet internet sayfasından biletini satın almak istediğiniz etkinlik için arama yaparak ya da etkinlik ile ilgili kategoriyi seçerek bilete ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz biletin kaç adet olacağını seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Mobilet üzerinden alınan biletler e – posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca tüm biletlerinize mobilet uygulamasındaki cüzdan bölümünden ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız bilete ilişkin sözleşme belgeleriniz kayıtlarda 6 ay boyunca güvenliğiniz açısından saklanmaktadır. Satın alınan biletlerde herhangi bir değişiklik ya da iade söz konusu değildir. Daha fazla bilgi almak için Akbank şubelerinden ya da telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Akbank Mobilet kampanyası için belirli koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar şu şekilde sıralanabilir:

  • Mobilet kampanyasından sadece Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e giriş yapan müşteriler faydalanabilmektedir.
  • Mobilet kampanya kodu Akbank Direkt’te bulunan ‘’ Kampanyalar ‘’ seçeneğine tıklayarak alınabilmektedir.
  • Mobilet Kampanya kodları tek kullanımlık olmakla birlikte sadece kampanyanın geçerli olduğu etkinliklerde kullanılabilmektedir. Sepette bulunan diğer etkinlikler için mobilet kampanyası geçerli değildir. Bu yüzden indirim diğer etkinliklerde uygulanmamaktadır.
  • Mobilet kampanya kodları para ile satılmamaktadır. Ayrıca kampanya kodları veya kampanya başka bir kampanya ile kesinlikle birleştirilemez.
  • Mobilet kampanya kodları internet sayfasından rahatlıkla elde edilebilmektedir. Bunun yanı sıra Mobilet İOS ve Android uygulamalarından da kampanyaya ulaşmak ve kampanya kodu almak mümkündür.
  • Akbank ve Mobilet istediği zaman kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.