Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

07.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası olarak adlandırılan kampanyadan yararlanabilmek için vergi ödemesinin 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Akbank aracılığıyla yapabilirsiniz.

Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

2017 Ocak ayının gelmesiyle birlikte araç sahibi olanların ödemekle yükümlü oldukları Motorlu Taşıtlar Vergisi ilk taksiti zamanı gelmiştir. Araçların yaşına, motor hacmine göre de değişkenlik gösteren Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yılda iki defa yapılmakta olup ilki artan doğalgaz faturalarının altında boğulduğumuz Ocak ayına geldiği için maddi anlamda insanları zorlamaktadır. Özellikle yüksek fiyatlı vergi ödemek zorunda kalan otomobil sahipleri için bankaların MTV ödemeleri için yapmış olduğu kampanyalar imdatlarına yetişmektedir. Bankalar tarafından verilen kredi kartları ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için kampanyalarla ücret taksitlendirilebilmektedir. Ödemeleri taksitlendirerek zorlanmadan gerçekleştirebilmek için kesinlikle bankaların MTV ödemeleri için düzenlemiş oldukları kampanyaları takip etmekte fayda var.

Bu yazımızda AKBANK Kredi kartı olanların vergi ödemelerini ilgili kartlar ile gerçekleştirmeleri halinde sağlayacakları avantajlardan bahsedeceğiz. Akbank Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası olarak adlandırılan kampanyadan yararlanabilmek için vergi ödemesinin 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Akbank aracılığıyla yapılması gerekiyor. Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, Akbank Direkt İnternet üzerinden yapılabilecek MTV ödeme ve sorgulama işlemleri www.gib.gov.tr adresli resmi Gelir İdaresi Başkanlığı sayfası aracılığıyla da gerçekleştirilebilmektedir. Bahsettiğimiz kanallar üzerinden yapılacak olan ödeme işlemleri Akbank Free, Akbank Wings, Akbank Axess kredi kartlarıyla yapıldığında herhangi bir alt limit olmaksızın yapmış olduğunuz ödeme ekstrenize 4 taksit olarak yansımaktadır.

Akbank tarafından düzenlenen MTV Ödemeleri Kampanyası bu kadar avantajla da kalmıyor. Ödemelerin Akbank Neo kartıyla yapılması ardından 20 TL değerinde Chip – para hediye alabiliyorsunuz. Fakat bu kampanyadan yararlanabilmek için kayıt işlemi gerçekleştirmelisiniz. 20 TL Chip – para kampanyası için Akbank Neo Kart ile yapılacak ödemelerin www.gib.gov.tr üzerinden yapılması  ve ödeme yapılmadan önce banka sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuzdan MTV yazarak 4566 numarasına mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Akbank tarafından düzenlenen MTV kampanyasında bir de ödemeleri Akbank Direkt kanalıyla yapmanız halinde belirlenen Samsung akıllı telefonlarda % 25 ‘e varan indirim kazanabilirsiniz. Bunun haricinde Samsung J2 Grand Prime modeline kampanya dahilinde 599 TL’ye sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.