Aliexpress 5 Dolar İndirim Kodu

14.03.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Yazımızda Aliexpress 5 Dolar İndirim Kodu olarak bahsedeceğimiz kampanyadan yararlanabilmek için minimum alışveriş yapmanız gereken tutar 6 dolar olarak belirlenmiştir.

Aliexpress 5 Dolar İndirim Kodu

Dijital ortamda yapılan alışveriş miktarları yapılan araştırmalara göre her yıl düzenli olarak artmaktadır. Kanunların bu konuda yeterli düzeyde olması insanların iade ve değişim şanslarının olduğunu bilerek hareket etmeleri nedeniyle geçmiş yıllara oranla daha rahat bir şekilde sanal ortamlarda alışveriş yapmalarına olanak sağlamaktadır. Her ne kadar insanların güvenlerini istismar eden bir masa ve sandalyeden ibaret e-ticaret siteleri olsa da işini layıkıyla yapan firmalar çoğunluktadır.

İnsanlar sanal ortamdan alışveriş yapmayı o kadar benimsediler ki yurt dışı alışveriş sitelerinden bile ihtiyaçlarını gidermeye başladılar. Özellikle Çin menşei olan Aliexpress sitesi şüphesiz ülkemize ücretsiz kargo seçeneği sunduğundan beri sık tercih edilen bir site olmuştur. Ülkemizden yoğun bir şekilde talep geldiğini gören yetkililer biraz daha hareket sağlayabilmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Yazımızda Aliexpress 5 Dolar İndirim Kodu olarak bahsedeceğimiz kampanyadan yararlanabilmek için minimum alışveriş yapmanız gereken tutar 6 dolar olarak belirlenmiştir.

Aliexpress.com adlı adresi Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden birisi olarak tanımladığımızda mutlaka bu kampanyadan yararlanabileceğiniz bir ürüne ihtiyaç duyacağınızı söylemek yanlış olmayacaktır. Aşağıda vereceğimiz linki tıklayarak ilgili bölüme güncel kullanmış olduğunuz mail adresini girmeniz ve bunu yaparken akıllı telefonunuza Aliexpress mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra vermiş olduğumuz linke tıklayarak girmiş olduğunuz mail adresi ile mobil uygulama üzerinden yeni bir hesap açmanız gerekmektedir. Bu sayede mobil uygulama aracılığıyla açmış olduğunuz yeni üyeliğe 6 dolar alt limitli siparişinizde kullanabileceğiniz Aliexpress 5 Dolar İndirim Kodu tanımlanmış olacaktır.

Bağlantı: s.aliexpress.com/iAVNvi2U

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.