Anadolujet Ankara ve Bursa Uçak Biletlerinde 40 TL Fiyat Fırsatı

10.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Anadolujet uçak biletlerinde kampanya ve fırsatlar hız kesmeden devam etmektedir. Anadolujet Ankara ve Bursa Uçak Biletlerinde 40 TL Fiyat Fırsatı nı kaçırmayın.

Anadolujet Ankara ve Bursa Uçak Biletlerinde 40 TL Fiyat Fırsatı

Yıllar öncesinde lüks olarak tanımlayabileceğimiz birçok aktivite insanların alım güçlerinin artması, ihtiyaçlarının yön değiştirmesi ve önceliklerinin farklılaşması gibi birçok nedenden dolayı günümüzde lüks sınıfından çıkmış ihtiyaç halini almıştır. Henüz tam anlamıyla ihtiyaç olarak görülmese de özel sektörün piyasaya girmesiyle birlikte sağladığı hareket, firmaların çeşitli kampanyalar düzenlemeleri ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanılması halinde uçak yolculuğu karada otobüs yolculuğundan çok daha ucuza gelebilmektedir. Hem de yolda geçen süre düşünüldüğünde ekonomik olmasının haricinde zaman tasarrufu, yorulmama gibi birçok avantajı da beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz. Gerek iş olsun, gerek seyahat olsun, gerekse ziyaret olsun şüphesiz sık yolculuk yapan bir milletiz. Hal böyle olunca ekonomik kampanyalar yakalamak ve fırsatlardan yararlanmak son derece önemli oluyor.

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları’nın yan kuruluşu olan Anadolujet firması tarafından müşterilerini arttırmak amacıyla yapılan bir kampanyadan yazımızda bahsederek uygun fiyatla yolculuk yapmanızı olanak sağlayacağız. Anadolujet Ankara ve Bursa Uçak Biletlerinde 40 TL Fiyat Fırsatı olarak tanımlayabileceğimiz kampanya 6 Ocak 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanabilmek amacıyla www.anadolujet.com adresi üzerinden ve AnadoluJet firması tarafından akıllı telefonlar için geliştirilmiş mobil uygulamadan uçak biletinizi satın almalısınız. Bahsedilen kampanya kapsamında Bursa ve Ankara arasında yapılacak olan karşılıklı uçuşlarda tek yön olarak tercih edilecek biletler 39,99 TL ve 49,99 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Kampanyanın sınırlı sayıda koltuklarda geçerli olacağını bilerek kesinlikle erken hareket etmeniz gerekmektedir. Kampanya ilgili tarih gelmeden 10.000 koltuk olan sınıra ulaştığında firma tarafından erken sonlandırılabilir. Kampanya kapsamında satın alınan biletlerde iade, değişim ve iptal yapılamamaktadır. Firma tüm kampanyalarda yer alan koşul gibi kampanyayla ilgili değişiklik yapma hakkına sahip olduğu gibi kampanyayı erkenden durdurma hakkına da sahiptir. Ekonomik fiyata Bursa-Ankara arasında yolculuk yapmak isteyenlerin ellerini çabuk tutması gereken bir kampanya olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yolculuk tarihinizin belli olduğu yolculuklarınız için vakit kaybetmeden ilgili siteden veya mobil uygulamadan satın alma işleminizi gerçekleştirmelisiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.