Anadolujet Sevgililer Günü Kampanyası

30.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Bu yazımızda ise Türk Hava Yollarına bağlı olmasına rağmen özel şirketlerle kıyasıya rekabet yapan Anadolujet Sevgililer Günü Kampanyası hakkında detaylar paylaşacağız.

Anadolujet Sevgililer Günü Kampanyası

Geçtiğimiz yıllarda lüks bir aktivite olarak görülen uçak yolculuğu günümüzde sektörde birçok özel havayolu firmasının yer almaya başlamasıyla adeta otobüs yolculuğuyla eş değer fiyatlara gelmiştir. Yolculuk yapacağınız tarihin erkenden belli olması ve değişmeyecek olması halinde ise çok daha ekonomik fiyatlara otobüs yolculuklarından dahi daha uygun fiyatlara uçak yolculuğu yapabilmek mümkündür. Erken rezervasyon yapabilecek esnekliğe sahip değilseniz üzülmeyin, özel havayolu firmalarının anlamlı günlerde düzenleyecekleri kampanyalardan yararlanarak uçuşunuzu çok ekonomik fiyatlara getirebilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde Onur Air tarafından sevgililer günü kampanyası düzenlendiğini sayfamız aracılığıyla duyurduk ve kampanyadan sitemizi takip eden yurt dışı yolculuğu yapacak olan büyük bir kesim yararlandı. Bu yazımızda ise Türk Hava Yollarına bağlı olmasına rağmen özel şirketlerle kıyasıya rekabet yapan Anadolujet Sevgililer Günü Kampanyası hakkında detaylar paylaşacağız.

Sayfamız aracılığıyla vereceğimiz indirim kodunu 30 – 31 Ocak tarihleri arasında alacağınız bilette kullandığınızda 13 Şubat – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında alacağınız bir uçak biletine bir uçak bileti hediye olarak kazanabileceksiniz. “3WTWJC6G” olarak belirlenen kodla belirtilen tarih aralığında uçak biletinizi anadolujet.com adlı internet sitesi üzerinden almanız gerekmektedir. İnternet sayfası üzerinden uçuş planınızı yaptıktan sonra ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekiyor. Ödeme ekranına geldiğinizde kredi kartı ile ödeme alanında Anadolujet Sevgililer Günü Kampanyası yazısını tercih ederek ilgili alana “3WTWJC6G” kodunu girmeli ve uygula butonuna tıklamalısınız.

Aynı rezervasyonda yapılmak üzere en az 2, en fazla ise 4 kişi bilet satın alma işlemi yapılmalıdır. Biletlerin fiyatlarının farklı olması durumunda fiyatı düşük olan bilet ücretsiz olarak verilecektir. Sadece uçak bileti hediye olarak verilecek olup, bilet tarihinin belirlenmesinden sonra ortaya çıkacak vergi ve harçlar ilgili ödeme ekranında AnadoluJet tarafından tahsil edilecektir. Kıbrıs uçuşları ve aktarmalı uçuşlar kampanyaya dahil edilememektedir. anadolujet.com üzerinden alınacak biletlerde geçerli olan kampanya 10.000 kod kullanımı ile firma tarafından sınırlandırılmıştır. Farklı kampanya veya indirimlerle AnadoluJet Sevgililer Günü Kampanyasının birleştirilmesi mümkün değildir. Kampanya dâhilinde alınan biletlerde iptal, iade ve değişiklik yapılamamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.