Arçelik Süper Çeyiz Kampanyası 2017

26.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Arçelik mağazalarında sunulan kampanyalar hız kesmeden devam ediyor. Arçelik Süper Çeyiz kampanyası altında beyaz eşyada birbirinden güzel birçok özel fırsatlar sunuyor.

Arçelik Süper Çeyiz Kampanyası 2017

Evlilik belirli bir yaşa gelen kız erkek herkesin hayalini kurduğu bir kurumdur.  Fakat yeni bir ev kuruyor olmak bazen içinden çıkılması zor masrafların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. İnsanların kullanacakları her eşyanın en güzeli tercih etme istekleri maliyetlerin bir anda yükselmesine kız tarafının ve erkek tarafından yüksek rakamlarla karlılaşmasına neden olmaktadır.

Özellikle ülkemizde gelenek ve göreneklerin evlilik konusunda tabir-i caizse biraz acımasız bir şekilde gerçekleştirilmeye çalışılması insanların maddi açıdan zor bir süreç geçirmesine, tatlı telaş olarak ilerlemesi gereken evlilik sürecinin acı bir hal almasına neden olabilmektedir. Fakat düğün sezonunun yaklaşmasıyla birlikte yıllardır sektörde faaliyet gösteren beyaz eşya, tekstil ve mobilya sektöründe yer alan firmaların düzenlemiş oldukları kampanyaların takip edilmesi ve satın alınma aşamasında değerlendirilmesi insanlara çeşitli maddi kolaylıklar sağlamaktadır.

Yıllardır çeyizlerin vazgeçilmez markaları arasında yer alan Arçelik tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan kampanya Arçelik Süper Çeyiz Kampanyası 2017 olarak adlandırılmakta ve kampanyanın detaylarını sayfamız aracılığıyla ayrıntılarıyla paylaşacağız.

Tüm Arçelik yetkili satıcılarında geçerli olacak kampanyada yeni ev kuracaklara çok özel fırsatlar sunulmaktadır. ÖTV indirimlerinin devam ettiği bu günlerde Arçelik buzdolabı modellerinden 500 litrelik olanı, en az 3 programlı veya daha fazla program sayısına sahip olan Arçelik marka bulaşık makinesi ve 8 kilogramlık çamaşır makinesi aldığınızda liste fiyatı 749 TL olan 8314 modelli Solo Turbo Fırın veya liste fiyatı 919 TL değerinde olan Arçelik marka 2772 KTİ kurutma makinesi hediye olarak verilmektedir. Yakın zamanda bu ürünlere ihtiyacınız olmasa dahi yıl sonuna kadar belirttiğiniz adrese nakliye imkanı sunulduğu için Arçelik Süper Çeyiz Kampanyası 2017 kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.