Arçelik Ücretsiz 7 Yıl Garanti Kampanyası

12.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Arçelik Ücretsiz 7 Yıl Garanti Kampanyası olarak adlandırılan kampanyada 1 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Arçelik Ücretsiz 7 Yıl Garanti Kampanyası

Beyaz eşya ve elektronik eşya üreticileri yıllar önce yapılan yasal düzenleme ile sattıkları ürün için minimum 2 yıl garanti vermekle yükümlü olmuşlardır. Fakat yapılan düzenlemeler ve sektörde piyasa şartlarının değişmesine bağlı olarak rekabet ortamının artması firmaların standart olarak bazı ürünleri için 2 yıl bazı ürünleri için 3 yıl ücretsiz garanti vermesine neden olmaktadır. Fakat bazen piyasada daha çok müşteriye hitap edebilmek amacıyla, kendi ürünlerinin farkını anlatabilmek amacıyla 10 yıl motor garantisi, 4 yıl ek garanti gibi uygulamalara imza atmaktadırlar. Garanti kapsamında yasal sınırları aşarak ürüne olan güvenini fazlasıyla hissettiren firmalardan birisi de yıllardır evlerimizde mutlaka bir ürünü bulunan Arçelik markasıdır.

Arçelik ürün çeşidine göre değişiklik göstererek bazı ürünlerinde standart 2 yıl garanti bazı ürünlerinde standart olarak 3 yıl garanti vermektedir. Fakat ürün faturası kesildikten veya kurulumu gerçekleştirdikten sonra 7 yıl garantiye kadar ekstra bir ücret ödeyerek süresi uzatılabilmektedir. İlgili garanti işleminin ürün servis tarafından kurulduktan 6 ay içerisinde gerçekleştirilmesi halinde 160 TL karşılığında ürününüz Arçelik tarafından 7 yıl garanti kapsamına alınmaktadır. 6 ay sonrasında yapılan ekstra garanti uzatma işlemlerinde ise daha fazla ücret ödenmesi gerektiği bilinmektedir. Fakat geçtiğimiz günlerde yeni yıl kutlaması olarak duyurulan kampanyada Arçelik belirli şartları sağlayan ürünlerinde ücretsiz olarak 7 yıl garanti fırsatı sunmaktadır.

Arçelik Ücretsiz 7 Yıl Garanti Kampanyası olarak adlandırılan kampanyada 1 Ocak 2017 ve 31 Ocak 2017 tarihleri arasında ankastre fırınlarda ve beyaz eşyalarda Arçelik tarafından 7 yıl garanti ücretsiz olarak verilmektedir. Kampanya www.arcelik.com.tr adresinden ve Arçelik mağazalarından alınacak ürünlerde geçerlidir açıklaması yapılsa da günümüzde birçok e-ticaret platformunda satıcıların Arçelik yetkili bayisi olarak satış yapmaları nedeniyle başka platformlardan alınacak ürünlerde de bu kampanyanın geçerli olabileceğini söyleyebiliriz. Yeni yıl uygulaması için yapılan kampanyadan yararlanabilmek amacıyla ilgili ürünün fatura tarihinin ve kurulum tarihinin kampanya geçerlilik tarihleri arasında yani 1 Ocak 2017 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında olması gerekmektedir. Başka platformlardan Arçelik ankastre fırın veya beyaz eşya alarak bu kampanyadan yararlanabilmek için satıcı firma veya kişiyle irtibata geçerek Arçelik Ücretsiz 7 Yıl Garanti Kampanyası ndan yararlanıp yararlanmadığınız konusunda detay almanızda fayda bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cahit dedi ki:

    kac parca mevcut kampanya da