Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi – Şok Ürün İnceleme

07.03.2018
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 Kişi Oyladı, Ortalama Puan: 5)
Loading...
Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi – Şok Ürün İnceleme

Geçmiş yıllarda saç kurutma makinelerinin özelliklerine çok da dikkat edilmiyor olsa da günümüzde saç kurutma makineleri özellikleri en çok kadınlar sonrasında erkekler tarafından dahi önemsenmektedir. Fiyat ve performans ilişkisi açısından ele alacağımız saç kurutma makinesi avantajlarını ve dezavantajlarını yazımızın devamında belirteceğiz.

Ürünün özelliklerinde 3 farklı kademeli sıcaklık ayarı olması sayesinde saçınızı artık yakmadan kurutabilirsiniz. Soğuk üfleme düğmesinin bulunması, hız tuşu ile üfleme konusunda ayarlama yapılabilmesi sayesinde oldukça kısa sürelerde uzun saçların dahi kurutulabilmesine olanak sağlamaktadır. Şok market 7 Mart 2018 fırsatlarında yer verilen Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi avantajlarına devam edecek olsak da araya tek bir dezavantajından bahsederek girmek istiyorum. Bu da muadillerine göre benim için yüksek gelen sesidir. Sesin yüksek olması haliyle motorun gücüyle alakalı olup, muhtemelen bahsettiğimiz şekilde uzun saçları dahi kısa sürelerde kurutuyor olması nedeniyle olsa da bir süre sonra özellikle kendi saçınızı kurutmuyorsanız, üstünüzde günün yorgunluğu da varsa rahatsız edici boyutlara ulaşabiliyor. Üründe pratik asma halkası bulunması da özellikle dar alanlı banyolarda dahi kablo karmaşasına neden olmadan, sabit bir şekilde kullanım için hazır bekletilmesine olanak sağlamaktadır.

Şok ürünleri 7 Mart 2018 bünyesinde satışa sunulacak olan Arzum İmaj Saç Kurutma Makinesi adlı ürün için fiyat kıyaslaması yaptığımızda 3 yıl garantili bir şekilde 59,90 TL satış fiyatı ile raflarda yer alacak ürünün dijital ortamda en uygun fiyata satış yapan noktadan dahi minimum 20 TL avantajlı bir şekilde satın alınabileceği görülmektedir. Ayrıca ekstra olarak kargo ücreti ödemenize gerek kalmaması ve anlaşmalı banka kredi kartları aracılığı ile 6 taksitle alınabiliyor olması da sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır. Bu ürünün her evde ihtiyaç duyulabilecek fırsat ürünleri arasında yer alması oldukça kısa sürelerde tükenebileceği anlamına geldiği için, alım yapmak istiyorsanız kampanya başlangıç tarihinde sizlere en yakın ŞOK Market şubesine Şokda bu hafta listelenecek ürün için gitmeniz tavsiye ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.