Avis Oto CardFinans Kampanyası

06.01.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Avis Oto Cardfinans Kampanyası olarak adlandırılan kampanya ise % 25 indirimli olarak araç kiralama hizmetinden faydalanmak için tüm detayları sizlere sunuyoruz.

Avis Oto CardFinans Kampanyası

Yıllar öncesinde oto kiralama son kullanıcı insanlar için bir lüks olarak görülüp, sadece firmalar tarafından tercih edilen bir oluşum olsa da günümüzde bu durum çok farklı bir hal almıştır. Otomobillerin artık lüks olmaktan çıkması, sürekli ihtiyaç haline gelmiş olması ve araba kiralama şirketlerinin sayılarının artmasına bağlı olarak rekabet ortamının kızışması neticesinde insanlar gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dahi araba kiralar duruma gelmişlerdir. Araba almanın maliyetinin yüksekliğinin haricinde senelik olarak bakım masrafları, kasko, sigorta ve lastik değişimi gibi giderleri nedeniyle sık tercih edilen oto kiralama hizmetleri firmaların artması nedeniyle müşteri lehine birçok kampanyanın oluşmasına ortam çıkarmıştır. Yıllardır sektörde hizmet veren Avis Oto ise daha çok kurumsal düzeyde hizmet vermekte ve müşteri potansiyelini arttırabilmek amacıyla çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Avis Oto Cardfinans Kampanyası olarak adlandırılan kampanya ise % 25 indirimli olarak araç kiralama hizmetinin kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Avis Oto’nun kiralama hizmetlerinde Cardfinans ile yapmış olduğu anlaşma neticesinde Cardfinans sahibi müşterilerine % 25 indirim ve 5 taksit avantajı sunması ihtiyacı olmasına rağmen maddi sıkıntılar nedeniyle araç kiralama hizmetlerini tercih etmeyen insanların dahi fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı sayesinde Avis Oto’yu tercih etmelerine neden olmuştur.

 28 Şubat 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için araç kiralama hizmeti almadan 24 saat önce Avis Oto müşteri hizmetleri numarası olan 444 28 47 numarasını arayarak rezervasyon işlemlerinin yapılması gerekmektedir. İlgili kampanyada 5 taksit kampanyasının geçerli olabilmesi için kiralama ücretinin ilgili karttan QNB Finansbank pos cihazlarından 2 taksitle çekilmesi gerekmektedir. Bu işlem sonrasında banka ilave olarak +3 taksit verecektir. En az 24 saat öncesinden yapılacak olan rezervasyon işleminin iptal edilmesi gerektiği durumlarda araç alım saatinden en az 4 saat öncesinde iptal işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya koşulları haricinde araç kiralama hizmeti alınması esnasında daha önce belirlenen tüm Avis hizmet koşulları geçerlidir. Rezervasyon işlemi esnasında iki tarafında ortak olarak belirlediği Avis şubesinden belirlenen saatlerde alınması gerekmektedir. Kampanya dahilinde bilinmesi gereken en önemli detay QNB Finansbank‘ın kampanya ile ilgili herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığıdır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.