Axess 2017 Sevgililer Günü %14 Hediye Chip Para Kampanyası

10.02.2017
A+
A-
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Hiç Yıldız Verilmemiş)
Loading...

Axess kartı olanların kendilerini çok şanslı hissedecekleri bir kampanyanın detaylarını paylaşacağız. Axess 2017 Sevgililer Günü %14 Hediye Chip Para Kampanyası olarak adlandırılan avantajda öncelikle katılım şartının arandığını söylemeden geçmeyelim.

Axess 2017 Sevgililer Günü %14 Hediye Chip Para Kampanyası

Axess kart sahibi olanlar sevgililer gününde de kredi kartlarının avantajlarını yanında hissediyor. 2017 sevgililer günü yaklaşıyor ve çiftlerde birbirine hediye alma heyecanı şimdiden başladı bile. Fakat kış döneminde masrafların ağır olması insanların hediye seçerken güzel bir hediye tercih etmelerinin yanında ekonomikliğini de düşünmelerine neden olmaktadır. İşte böyle bir zamanda Axess kartı olanların kendilerini çok şanslı hissedecekleri bir kampanyanın detaylarını paylaşacağız. Axess 2017 Sevgililer Günü %14 Hediye Chip Para Kampanyası olarak adlandırılan avantajda öncelikle katılım şartının arandığını söylemeden geçmeyelim. Kampanyadan yararlanabilmek için Akbank tarafından mobil telefonlar için yapılan uygulamadan Kampanyaya Katıl butonuna tıklanmalı veya kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonu numarasından AŞK yazarak 4566 numarasına SMS yollamalısınız.

1 şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacak Axess 2017 Sevgililer Günü %14 Hediye Chip Para Kampanyasında yapılan harcamadan Chip para kazanabilmek için kuyum, kozmetik, saat, optik, restoran, giyim, çiçek ve elektronik harcaması yapmanız ve bunun 100 TL üzerinde olması gerekmektedir. Belirtilen sektörlerde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişin % 14’ü Chip Para olarak kartınıza yüklenecektir. Kampanyadan yararlanabileceğiniz harcamalar kayıt işleminden sonra gerçekleştirilmelidir. Belirtilen şartlar sağlandıktan sonra yapılacak harcamalardan kazanılabilecek maksimum Chip Para banka tarafından 50 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar için beklemenize gerek yok, harcama yapıldıktan hemen sonra chip paralar kartınıza yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazandığınız hediye puanları 7 gün içerisinde Axess üye iş yerlerinde kullanmalısınız. 7 gün içerisinde kullanılmayan puanlar kartlardan geri alınacaktır. Sanal kartlarla da katılabileceğiniz kampanyadan Neo banka kartı, Axess Öğrenci, Axess, Wings asıl ve yedek kartlarınızda da yararlanabilirsiniz. Puan kazanmanıza olanak sağlayan işlemlerin daha sonra iptal edilmesi halinde kazanılan puanlar kartlardan geri alınacaktır. Kampanyaya mobil uygulama haricinde SMS ile yapacağınız başvurular ücretlendirmeye tabi tutulacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için iş yerinin sektörünün sistemde doğru girilmesi gerekmektedir. Bu konunun sorumluluğu iş yerine aittir. Sevgililer günü gibi ekonomik anlamda ağır ve özel günde % 14 gibi hediye puan çok güzel bir rakamdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.